Сайлау учаскелерін құру туралы
Ақтау қаласы әкімінің 2011 жылғы 25 қарашадағы № 173 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 07 желтоқсанда № 11-1-166 тіркелді. Күші жойылды - Ақтау қаласы әкімінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтау қаласы әкімінің 14.07.2015 № 9 шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына сәйкес және Ақтау қаласының әкімшілік - аумақтық құрылым шекаралары мен учаскелік сайлау комиссияларының құрамының өзгеруіне байланысты, ШЕШЕМІН:
1. Ақтау қаласы бойынша сайлау учаскелері құрылысын және сайлау учаскелерінің шекаралары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р. Елтизаровқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің м.а. М. Молдағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қалалық сайлау комиссиясының
төрағасы Т. Сатыбалдиев
25 қараша 2011 ж.
"КЕЛІСІЛДІ"
Өмірзақ селосының әкімі
А.Д. Мұғалов
25 қараша 2011 ж.
Ақтау қаласы әкімінің
2011 жылғы 25 қарашадағы
№ 173 шешіміне қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтау қаласы әкімдігінің 03.03.2015 № 4 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ақтау қаласы
№ 1 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 1 шағынаудан, № 3 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 507179
Шекарасы: 1 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22в, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35 үйлері; 1в шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11 жеке тұрғын үйлері, №1 өнеркәсіптік аймағының №№ 1, 2, 3 үйлері.
№ 2 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 2 шағын аудан, Маңғыстау гуманитарлық колледжінің ғимараты, телефон/факс 87292 (код) 507227
Шекарасы: 2 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 18, 19, 58, 59, 60, 61, 64, 69, 70, 71, 72, 73, 74 үйлері; 4 шағынауданының № 57, 58 үйлері, сондай-ақ "Ақтау" қонақ үйі.
№ 3 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 1 шағынаудан, облыстық туберкулезге қарсы диспансерінің ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 503580
Шекарасы: 1а шағынауданында орналасқан стационарлық емдеу-профилактикалық мекемелері: облыстық туберкулезге қарсы диспансері, облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы, облыстық психоневрологиялық үй-интернаты, облыстық тері-венерологиялық диспансері, "Шағала" шағынауданы, "Шағала" профилактикалық – сауықтыру орталығы, қарттар және мүгедектер үй-интернаты, қалалық перзентхана, "Шағала" мен "Рахат" қонақ үйлері.
№ 5 сайлау учаскесi

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Актау от 25 ноября 2011 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 07 декабря 2011 года № 11-1-166. Утратило силу решением акима города Актау Мангистауской области от 14 июля 2015 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима города Актау Мангистауской области от 14.07.2015 № 9(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан» и в связи с изменениями границы административно - территориального устройства и состава избирательных участков города Актау, РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки и определить границы избирательных участков по городу Актау, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Р. Елтизарову.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима города                       М. Молдагулов
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель городской
избирательной комиссии
Сатыбалдиев Т.
25 ноября 2011 г.
«СОГЛАСОВАНО»
Аким села Умирзак
Мугалов А.Д.
25 ноября 2011 г.
Приложение 1
к решению акима города Актау
от 25 ноября 2011 года № 173
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения акимата города Актау от 03.03.2015 № 4(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
город Актау
Избирательный участок № 1
Центр: город Актау, 1 микрорайон, здание средней школы № 3 телефон/факс 8 7292 (код) 507179
Границы: дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22в, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35 микрорайона 1; частные дома №№ 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11 микрорайона 1в; дома №№ 1, 2, 3 промышленная зона № 1.
Избирательный участок № 2
Центр: город Актау, 2 микрорайон, здание Мангистауского гуманитарного колледжа телефон/факс:8 7292 (код)507227
Границы: дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 58, 59, 60, 61, 64, 69, 70, 71, 72, 73, 74 микрорайона 2; дома №№ 57, 58 микрорайона 4, а так же гостиница «Актау».
Избирательный участок № 3
Центр: город Актау, 1 микрорайон, здание областного противотуберкулезного диспансера телефон/факс 8 7292 (код) 503580
Границы: Стационарные лечебно-профилактические учреждения: областной противотуберкулезный диспансер, областная инфекционная больница, областной психоневрологический дом-интернат, областной кожно-венерологический диспансер микрорайона 1а; Профилакторно - оздоровительный центр «Шагала», дом-интернат для престарелых и инвалидов, городской родильный дом микрорайона «Шагала»; гостиницы «Шагала» и «Рахат».
Избирательный участок № 5

Орталығы: Ақтау қаласы, 4 шағынаудан, №5 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 316585
Шекарасы: 4 шағынауданының №№ 1, 2, 55, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 үйлері, сондай-ақ "Каспиан Ривьера" конақ үйі.
№ 6 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 4 шағынаудан, № 5 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 500735
Шекарасы: 4 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлері, 4а шағынауданы жеке тұрғын үй массивінің барлық үйлері.
№ 7 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, Өмірзақ селосы, № 27 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 445253
Шекарасы: Өмірзақ ауылының №№ 1, 2, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлері; №№ 1, 2, 3, 4, 11, 18, 19, 20, 21, 46, 47, 48 үйлері, Монтаж басқармасы-3, "Рауан" және "Приморский" тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері.
№ 8 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, Өмірзақ селосы, № 2018 әскери бөлімінің ғимараты телефон/факс 8 7292 (код) 212145
Шекарасы: № 2018 әскери бөлімі
№ 9 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 5 шағынаудан, № 7 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 521769
Шекарасы: 5 шағынауданының №№ 1, 1а, 1в, 1г, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 39, 40, 41, 42 үйлері.
№ 10 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 5 шағынаудан № 7 орта мектеп ғимараты телефон/факс 8 7292 (код) 521769
Шекарасы: 5 шағынауданының №№ 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36 үйлері; 4 шағынауданының №№ 41, 47, 53 үйлері.
№ 11 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 7 шағынаудан № 9 орта мектеп ғимараты телефон/факс 8 7292 (код) 511968
Шекарасы: 7 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері.
№ 12 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 7 шағынаудан № 9 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 511968
Шекарасы: 7 шағынауданының №№ 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері.
№ 13 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 6 шағынаудан № 6 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 507568
Шекарасы: 6 шағынауданының №№ 6, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40 үйлері.
№ 14 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 6 шағынаудан № 6 орта мектеп ғимараты телефон/факс 8 7292 (код) 507568
Шекарасы: 6 шағынауданының №№ 3, 5, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 37 үйлері; 8 шағынауданының №№ 7, 8, 9, 10 үйлері.
№ 15 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 8 шағынаудан № 8 орта мектеп ғимараты телефон/факс 8 7292 (код) 526468

Центр: город Актау, 4 микрорайон, здание средней школы № 5 телефон/факс 8 7292 (код) 316585
Границы: дома №№ 1, 2, 55, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 микрорайона 4, а также гостиница «Каспиан Ривьера»
Избирательный участок № 6
Центр: город Актау, 4 микрорайон, здание средней школы № 5 телефон/факс 8 7292 (код) 500735
Границы: дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 микрорайона 4; все дома жилого массива микрорайона 4а.
Избирательный участок № 7
Центр: город Актау, село Умирзак, здание средней школы № 27 телефон/факс 8 7292 (код) 445253
Границы: дома № 1, 2, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 села Умирзак; дома №№ 1, 2, 3, 4, 11, 18, 19, 20, 21, 46, 47, 48, Монтажное управление-3, все дома жилых массивов «Рауан», «Приморский».
Избирательный участок № 8
Центр: село Умирзак, здание войсковой части № 2018 телефон/факс 8 7292 (код)212145
Границы: войсковая часть № 2018.
Избирательный участок № 9
Центр: город Актау, 5 микрорайон, здание средней школы № 7 телефон/факс 8 7292 (код) 521769
Границы: дома №№ 1, 1а, 1в, 1г, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 39, 40, 41, 42 микрорайона 5.
Избирательный участок № 10
Центр: город Актау, 5 микрорайон, здание средней школы № 7 телефон/факс 8 7292 (код) 521769
Границы: дома №№ 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36 микрорайона 5; дома №№ 41, 47, 53 микрорайона 4.
Избирательный участок № 11
Центр: город Актау, 7 микрорайон, здание средней школы № 9 телефон/факс 8 7292 (код) 511968
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 25, 26, 27, 28, 29, 30 микрорайона 7
Избирательный участок № 12
Центр: город Актау, 7 микрорайон, здание средней школы № 9 телефон/факс 8 7292 (код) 511968
Границы: дома №№ 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 микрорайона 7.
Избирательный участок № 13
Центр: город Актау, 6 микрорайон, здание средней школы № 6 телефон/факс 8 7292 (код) 507568
Границы: дома №№ 6, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40 микрорайона 6.
Избирательный участок № 14
Центр: город Актау, 6 микрорайон, здание средней школы № 6 телефон/факс 8 7292 (код) 507568
Границы: дома №№ 3, 5, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 37 микрорайона 6; дома №№ 7, 8, 9, 10 микрорайона 8.
Избирательный участок № 15
Центр: город Актау, 8 микрорайон, здание средней школы № 8 телефон/факс 8 7292 (код) 526468

Шекарасы: 8 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 11, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері.
№ 16 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 8 шағынаудан № 8 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 526468
Шекарасы: 8 шағынауданының №№ 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлері; 10 шағынауданының № 1, 2, 3, 4 үйлері; 11 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 60 үйлері және "Ренесанс" қонақ үйі.
№ 17 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 11 шағынаудан № 4 мектеп-гимназия ғимараты телефон/факс 8 7292 (код) 433095
Шекарасы: 11 шағынауданының №№ 4, 5, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 58 үйлері
№ 18 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 11 шағынаудан № 10 орта мектеп ғимараты телефон/факс 8 7292 (код) 427371
Шекарасы: 11 шағынауданының №№ 6а, 6б, 7а, 7б, 8а, 8б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері.
№ 19 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 11 шағынаудан № 10 орта мектеп ғимараты телефон/факс 8 7292 (код) 427371
Шекарасы: 11 шағынауданының №№ 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37 үйлері.
№ 20 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 12 шағынаудан № 12 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 310854
Шекарасы: 12 шағынауданының №№ 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 48, 49, 50, 51, 52 үйлері.
№ 21 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 12 шағынаудан № 12 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 310854
Шекарасы: 12 шағынауданының №№ 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 36, 40 үйлері.
№ 22 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 12 шағынаудан № 13 орта мектеп ғимараты телефон/факс 8 7292 (код) 435909
Шекарасы: 12 шағынауданының №№ 34, 35, 42, 43, 44, 47, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 72, 72а, 72б, 72в үйлері, 13 шағынауданының №№ 7, 8, 9, 10 үйлері.
№ 23 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 28а шағынаудан №23 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 402283
Шекарасы: 28а шағынауданының №№ 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 14 үйлері.
№ 24 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 13 шағынаудан № 17 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 421298
Шекарасы: 13 шағынауданының №№ 2, 3б, 5а, 5б, 6, 24, 25б, 26, 27, 28а, 28б, 52а, 52б, 53 үйлері және "Гранд Виктория" қонақ үйі; 17 шағынауданындағы №1 "Дукат", №7 "Грин Парк" және 17 шағынауданының жеке тұрғын үйлер массивінің барлық үйлері.
№ 25 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 13 шағынаудан № 21 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 427750
Шекарасы: 13 шағынауданының №№ 13а, 13б, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 30, 31а, 31б үйлері.
№ 26 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 13 шағынаудан № 17 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 421298

Границы: дома №№ 3, 4, 5, 6, 11, 24, 25, 26, 27, 28, 29 микрорайона 8.
Избирательный участок № 16
Центр: город Актау, 8 микрорайон. здание средней школы № 8 телефон/факс 8 7292 (код) 526468
Границы: дома №№ 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 микрорайона 8; дома №№ 1, 2, 3, 4 микрорайона 10; дома №№ 1, 2, 3, 60 микрорайона 11, а так же гостиница «Ренесcанс».
Избирательный участок № 17
Центр: город Актау, 11 микрорайон, здание средней школы № 4 телефон/факс 8 7292 (код) 433095
Границы: дома №№ 4, 5, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 58 микрорайона 11.
Избирательный участок № 18
Центр: город Актау, 11 микрорайон, здание средней школы № 10 телефон/факс 8 7292 (код) 427371
Границы: дома №№ 6а, 6б, 7а, 7б, 8а, 8б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 микрорайона 11.
Избирательный участок № 19
Центр: город Актау, 11 микрорайон, здание средней школы № 10, телефон/факс 8 7292 (код) 427371
Границы: дома №№ 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37 микрорайона 11.
Избирательный участок № 20
Центр: город Актау, 12 микрорайон, здание средней школы № 12 телефон/факс 8 7292 (код) 310854
Границы: дома №№ 25, 26, 27, 28,31, 32, 33, 48, 49, 50, 51, 52 микрорайона 12.
Избирательный участок № 21
Центр: город Актау, 12 микрорайон, здание средней школы № 12 телефон/факс 8 7292 (код) 310854
Границы: дома №№ 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 36, 40 микрорайона 12.
Избирательный участок № 22
Центр: город Актау, 12 микрорайон, здание средней школы № 13 телефон/факс 8 7292 (код) 435909
Границы: дома №№ 34, 35, 42, 43, 44, 47, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 72, 72а, 72б, 72в микрорайона 12; дома №№ 7, 8, 9, 10 микрорайона 13.
Избирательный участок № 23
Центр: город Актау, 28а микрорайон, здание средней школы № 23 телефон/факс 8 7292 (код)402283
Границы: дома №№ 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 14 микрорайона 28а.
Избирательный участок № 24
Центр: город Актау, 13 микрорайон, здание средней школы № 17 телефон/факс 8 7292 (код) 421298
Границы: дома №№ 2, 3б, 5а, 5б, 6, 24, 25б, 26, 27, 28а, 28б, 52а, 52б, 53 микрорайона 13, гостиница «Гранд Виктория»; дома №1 «Дукат», №7 «Грин Парк» и частные дома жилого массива микрорайона 17.
Избирательный участок № 25
Центр: город Актау, 13 микрорайон, здание средней школы № 21 телефон/факс 8 7292 (код)427750
Границы: дома №№ 13а, 13б, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 30, 31а, 31б микрорайона 13.
Избирательный участок № 26
Центр: город Актау, 13 микрорайон, здание средней школы № 17 телефон/факс 8 7292 (код) 421298

Шекарасы: 13 шағынауданының №№ 1а, 1б, 3а, 21, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42а, 42б, 44, 45, 46, 48, 49, 50а, 50б үйлері.
№ 27 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 9 шағынаудан № 11 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 433913
Шекарасы: 9 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 28, 29, 30 үйлері.
№ 28 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 9 шағынаудан № 11 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 433913
Шекарасы: 9 шағынауданының №№ 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25 үйлері.
№ 29 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 14 шағынаудан № 1 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 315336
Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 16, 59, 59а үйлері.
№ 30 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 14 шағынаудан № 1 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 315336
Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 11, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27а, 27б, 27г, 28, 29, 30, 31 үйлері.
№ 31 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 14 шағынаудан №15 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 434810
Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 33, 32, 32а, 32б, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 57, 58, 69 үйлері.
№ 32 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 26 шағынаудан, Облыстық емхана ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 436360
Шекарасы: Стационарлық емдеу-профилактикалық мекемелері: облыстық аурухана, облыстық перинаталдық орталығы, облыстық перзентхана, облыстық балалар ауруханасы, онкологиялық диспансер, балалар жұқпалы аурулар ауруханасы.
№ 33 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, Ақтау қызмет көрсету технологиялық колледжі ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 316076
Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 2, 5, 6, 16, 16а, 57, 64, 65, 66, 71, 72, 74, 75, 76 үйлері және Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің жатақханасы (№ 7 үй).
№ 34 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, Ақтау қызмет көрсету технологиялық колледжі ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 316076
Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 1, 8, 9, 10, 11, 13, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 53, 54, 85 үйлері.
№ 35 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, № 16 орта мектеп ғимараты телефон/факс 8 7292 (код) 412338
Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 47, 49, 51, 52 үйлері.
№ 36 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 27 шағынаудан № 16 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 412338
Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 3, 4, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 67, 79, 80 үйлері.
№ 37 сайлау учаскесi

Границы: дома №№ 1а, 1б, 3а, 21, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42а, 42б, 44, 45, 46, 48, 49, 50а, 50б микрорайона 13.
Избирательный участок № 27
Центр: город Актау, 9 микрорайон, здание средней школы № 11 телефон/факс 8 7292 (код) 433913
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 28, 29, 30 микрорайона
Избирательный участок № 28
Центр: город Актау, 9 микрорайон, здание средней школы № 11 телефон/факс 8 7292 (код) 433913
Границы: дома №№ 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25 микрорайона 9.
Избирательный участок № 29
Центр: город Актау, 14 микрорайон, здание средней школы № 1 телефон/факс 8 7292 (код) 315336
Границы: дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 16, 59, 59а микрорайона 14.
Избирательный участок № 30
Центр: город Актау, 14 микрорайон, здание средней школы № 1 телефон/факс 8 7292 (код) 315336
Границы: дома №№ 11, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27а, 27б, 27г, 28, 29, 30, 31 микрорайона 14.
Избирательный участок № 31
Центр: город Актау, 14 микрорайон, здание средней школы № 15 телефон/факс 8 7292 (код) 434810
Границы: дома №№ 33, 32, 32а, 32б, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 57, 58, 69 микрорайона 14.
Избирательный участок № 32
Центр: город Актау, 26 микрорайон, областная больница телефон/факс 8 7292 (код) 436360
Границы: Стационарно лечебно-профилактический центры: областная больница, областной роддом, областной перинатальный центр, областная детская больница, онкологический диспансер, детская инфекционная больница.
Избирательный участок № 33
Центр: город Актау, 27 микрорайон, здание Актауского технологического колледжа сервиса, телефон/факс 8 7292 (код) 316076
Границы: дома №№ 2, 5, 6, 16, 16а, 57, 64, 65, 66, 71, 72, 74, 75, 76 микрорайона 27; общежитие Каспийского государственного университета технологий и инжиниринга им. Ш. Есенова (дом №7).
Избирательный участок № 34
Центр: город Актау, 27 микрорайон,здание Актауского технологического колледжа сервиса, телефон/факс 8 7292 (код) 316076
Границы: дома №№ 1, 8, 9, 10, 11, 13, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 53, 54, 85 микрорайона 27
Избирательный участок № 35
Центр: город Актау, 27 микрорайон, здание средней школы № 16 телефон/факс 8 7292 (код)412338
Границы: дома №№ 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 47, 49, 51, 52 микрорайона 27
Избирательный участок № 36
Центр: город Актау, 27 микрорайон, здание средней школы № 16 телефон/факс 8 7292 (код) 412338
Границы: дома №№ 3, 4, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 67, 79, 80 микрорайона 27.
Избирательный участок № 37

Орталығы: Ақтау қаласы, 24 шағынаудан Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университеті мұнай және газ иститутының ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 430016
Шекарасы: 26 шағынауданының №№ 1, 1б, 1г, 2, 3, 4, 12, 12а, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22 үйлері және 24 шағынаудандағы "Көктем" тұрғын үй массивінің үйлері.
№ 38 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 26 шағынаудан, № 14 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 415657
Шекарасы: 26 шағынауданының №№ 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36 үйлері.
№ 39 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 26 шағынаудан, № 14 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 415657
Шекарасы: 26 шағынауданының №№ 6, 6а, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 45, 46 үйлері; 28а шағынауданының №№ 1, 2, 5 үйлері.
№ 40 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 3 шағынаудан, № 2 орта мектеп ғимараты телефон/факс 8 7292 (код) 507442
Шекарасы: 3 шағынауданының №№ 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 24, 25, 25а, 50, 57, 58, 59, 61, 150, 151, 152, 153, 154, 154а, 155, 156, 156а, 157, 158, 159 үйлері; 3а шағынауданының №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері және "Зеленая" қонақ үйі.
№ 41 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 3б шағынаудан, Маңғыстау политехникалық колледжінің ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 500761
Шекарасы: 3б шағынауданының №№ 3, 5, 5а, 8, 15 үйлері; 3 шағынауданының 2, 3, 4, 5, 6, 11, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 63, 71, 72, 83, 84, 85, 87, 110, 111, 112, 113, 114, 126, 138, 139, 140, 141, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 163, 164, 165, 166 үйлері; 6 шағынауданының №№ 4, 9, 10, 12, 13 үйлері, 22 шағынауданының №№ 9, 15, 17 үйлері; 2 шағынауданының №№ 15, 20 үйлері және "Silk wаy", "Жерұйық" қонақ үйлері.
№ 42 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 29 шағынаудан, № 28 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 401656
Шекарасы: 29 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21, 200, 201, 202, 203 үйлері; "Толқын-1" "Толқын-2" тұрғын үй массивтернің үйлері және 30 шағынауданының жеке тұрғын үйлері.
№ 43 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, № 20 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 404280
Шекарасы: 19 шағынауданының №№ 14/1, 14/2 үйлері; 28 шағынауданының №№ 1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 үйлері, сондай-ақ "Болашақ" университеті.
№ 44 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, № 20 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 404280

Центр: город Актау, 24 микрорайон, здание Института нефти и газа Каспийского государственного университета технологий и инжиниринга им. Ш. Есенова телефон/факс 8 7292 (код) 430016
Границы: дома №№ 1, 1б, 1г, 2, 3, 4, 12, 12а, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22 микрорайона 26; дома жилого массива «Коктем» микрорайона 24.
Избирательный участок № 38
Центр: город Актау, 26 микрорайон, здание средней школы № 14 телефон/факс 8 7292 (код) 415657
Границы: дома №№ 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36 микрорайона 26
Избирательный участок № 39
Центр: город Актау, 26 микрорайон, здание средней школы № 14 телефон/факс 8 7292 (код) 415657
Границы: дома №№ 6, 6а, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 45, 46 микрорайона 26, дома №№ 1, 2, 5 микрорайона 28а.
Избирательный участок № 40
Центр: город Актау, 3 микрорайон, здание средней школы № 2 телефон/факс 8 7292 (код) 507442
Границы: дома №№ 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 24, 25, 25а, 50, 57, 58, 59, 61, 150, 151, 152, 153, 154, 154а, 155, 156, 156а, 157, 158, 159 микрорайона 3; дома №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 микрорайона 3а; гостиница «Зеленая».
Избирательный участок № 41
Центр: город Актау, 3б микрорайон, здание Мангистауского политехнического колледжа телефон/факс 8 7292 (код) 500761
Границы: дома №№ 3, 5, 5а, 8, 15 микрорайона 3б; дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 11, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 63, 71, 72, 83, 84, 85, 87, 110, 111, 112, 113, 114, 126, 138, 139, 140, 141, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 163, 164, 165, 166 микрорайона 3; дома №№ 4, 9, 10, 12, 13 микрорайона 6; дома №№ 9, 15, 17 микрорайона 22; дома №№ 15, 20 микрорайона 2; гостиницы «Silk wаy» и «Жеруйык».
Избирательный участок № 42
Центр: город Актау, 29 микрорайон, здание средней школы № 28 телефон/факс 8 7292 (код ) 401656
Границы: дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21, 200, 201, 202, 203 микрорайона 29; дома жилых массивов «Толкын-1», «Толкын-2»; частные дома микрорайона 30.
Избирательный участок № 43
Центр: город Актау, 28 микрорайон, здание средней школы № 20 телефон/факс 8 7292 (код) 404280
Границы: дома №№ 14/1, 14/2 микрорайона 19; дома №№ 1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 микрорайона 28, университет «Болашак».
Избирательный участок № 44
Центр: город Актау, 28 микрорайон, здание средней школы № 20 телефон/факс 8 7292 (код) 404280

Шекарасы: 28 шағынауданының №№ 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 48 үйлері.
№ 45 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 22 шағынаудан, № 22 орта мектеп ғимаратытелефон/факс 8 7292 (код) 530044
Шекарасы: 22 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 6б, 7, 7б, 8, 10, 10б, 16, 29, 30, 31 үйлері, сондай-ақ №№ 4к, 32, 33, 34 жеке тұрғын үйлері; 23 шағынауданының № 101 үйі.
№ 46 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, № 24 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 432805
Шекарасы: 15 шағынауданының №№ 2, 3а, 3б, 3в, 3г, 4, 5, 8, 9, 10, 11а, 11б, 12, 12а, 13б, 18, 18а, 18б, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 28а, 37 үйлері.
№ 47 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, № 24 орта мектеп ғимараты телефон/факс 8 7292 (код) 432805
Шекарасы: 15 шағынауданының №№ 32, 34, 35, 39, 41, 42, 42а, 42б, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 59, 60, 61, 64, 64а, 65, 66, 66а, 68, 69, 70 үйлері; және №№ 1, 2, 3, 5и, 6а, 6б, 7, 7а, 7б, 9, 10, 11а, 11б, 12, 16, 17, 21, 22, 24, 26, 29, 32, 36, 37, 38, 40, 43а "Самал", "Самал-1", "Самал-2" тұрғын үй массивінің үйлері.
№ 51 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, Өмірзақ селосы, № 2201 әскери бөлімінің ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 460837
Шекарасы: № 2201 әскери бөлім.
№ 56 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 22 шағынаудан, № 6656 әскери бөлімінің ғимараты телефон/факс 8 7292 (код) 531252
Шекарасы: № 6656 әскери бөлім.
№ 61 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 32б шағынаудан, Түрлі пәндерді тереңдетіп оқытатын дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-интернат, телефон/факс 8 7292 (код) 609416
Шекарасы: 31а шағынауданының №№ 16, 17, 18, 19 үйлері; 31б шағынауданының №№ 30, 31, 32, 32/1, 32/2 үйлері; 32а шағынауданының №№ 13, 14, 16, 17, 22, 23, 24, 25 үйлері; 32б шағынауданының №№ 8, 8/1, 8/2, 16, 16/1, 16/2 үйлері; Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің жатақханасы. "Авиабаза" № 30153 әскери бөлімі.
№ 137 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, № 59 балабақша ғимараты телефон/факс 8 7292 (код) 411794
Шекарасы: 28 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері.
№ 138 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 23 шағынаудан, тергеуге дейінгі уақытша қамау изоляторының ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 521638
Шекарасы: Маңғыстау облысы Ішкі істер департаментінің тергеуге дейін уақытша қамау изоляторы.
№ 139 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 12 шағынаудан, № 13 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 312432

Границы: дома №№ 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 48 микрорайона 28.
Избирательный участок № 45
Центр: город Актау, 22 микрорайон, здание средней школы № 22 телефон/факс 8 7292 (код) 530044
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 6б, 7, 7б, 8, 10, 10б, 16, 29, 30, 31, частные дома №№ 4к, 32, 33, 34 микрорайона 22; дом № 101 микрорайона 23.
Избирательный участок № 46
Центр: город Актау, 15 микрорайон, здание средней школы № 24 телефон/факс 8 7292 (код) 432805
Границы: дома №№ 2, 3а, 3б, 3в, 3г, 4, 5, 8, 9, 10, 11а, 11б, 12, 12а, 13б, 18, 18а, 18б, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 28а, 37 микрорайона 15.
Избирательный участок № 47
Центр: город Актау, 15 микрорайон, здание средней школы № 24 тел./факс 8 7292 (код) 432805
Границы: дома №№ 32, 34, 35, 39, 41, 42, 42а, 42б, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 59, 60, 61, 64, 64а, 65, 66, 66а, 68, 69, 70; и дома №№ 1, 2, 3, 5и, 6а, 6б, 7, 7а, 7б, 9, 10, 11а, 11б, 12, 16, 17, 21, 22, 24, 26, 29, 32, 36, 37, 38, 40, 43а микрорайона 15, а так же частные дома жилых массивов «Самал», «Самал-1», «Самал-2».
Избирательный участок № 51
Центр: село Умирзак, здание войсковой части № 2201 телефон/факс 8 7292 (код) 460837
Границы: войсковая часть № 2201.
Избирательный участок № 56
Центр: город Актау, 22 микрорайон, здание войсковой части № 6656 телефон/факс 8 7292 (код) 531252
Границы: войсковая часть № 6656.
Избирательный участок № 61
Центр: город Актау, 32б микрорайон, Областная специализированная школа-интернат для одаренных детей с углубленным изучением различных предметов телефон/факс 8 7292 (код) 609416
Границы: дома №№ 16, 17, 18, 19 микрорайона 31а; дома №№ 30, 31, 32, 32/1 32/2 микрорайона 31б; дома №№ 13, 14, 16, 17, 22, 23, 24, 25 микрорайона 32а; дома №№ 8, 8/1, 8/2, 16, 16/1, 16/2, микрорайона 32б; общежитие Каспийского государственного университета технологий и инжиниринга им. Ш. Есенова. «Авиабаза» военная часть № 30153
Избирательный участок № 137
Центр: город Актау, 28 микрорайон, здание Детского дошкольного учереждения № 59 телефон/факс 8 7292 (код) 411794
Границы: дома №№: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 микрорайона 28.
Избирательный участок № 138
Центр: город Актау, 23 микрорайон, здание Следственного изолятора телефон/факс 8 7292 (код) 521638
Границы: следственный изолятор департамента внутренних дел Мангистауской области.
Избирательный участок № 139
Центр: город Актау, 12 микрорайон, здание средней школы № 13 телефон/факс 8 7292 (код) 312432

Шекарасы: 12 шағынауданының №№ 1, 3, 5, 6, 7, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 үйлері.
№ 140 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 4 шағынаудан, № 5 орта мектеп ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 333516
Шекарасы: 4 шағынауданының №№ 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52 үйлері, 4 шағынауданда орналасқан № 29011 әскери бөлімі.
№ 141 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, 2 шағынаудан, Маңғыстау гуманитарлық колледжінің ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 507227
Шекарасы: 2 шағынауданының №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34. 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47в үйлері және 2 шағынауданының "МАЭК" жатақханасы.
№ 148 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы,29 шағынаудан, № 28 орта мектеп ғимараты телефон/факс 8 7292 (код) 401656
Шекарасы: 29 шағынауданының №№ 23, 24 блок "Б", тұрғын/үй кешені "Заветная мечта", 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 30, 30а, 31, 220 тұрғын/үй кешені "Ажар"; 30 шағынауданының №№ 165, 166, 167, 168, 169, 183, 183/1; "Шығыс-1", "Шығыс-2", "Шығыс-3" тұрғын үй массивінің үйлері; "Нұр Плаза" қонақ үйі.
№ 162 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, Промзона, № 3502 әскери бөлімінің ғимараты телефон/факс 8 7292 (код) 425510
Шекарасы: № 3502 әскери бөлімі.
№ 163 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, Ақтау-Құрық автожолының 17 шақырымы № 25744 әскери бөлімінің ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 318354
Шекарасы: № 25744 әскери бөлімі.
№ 165 сайлау учаскесi
Орталығы: Ақтау қаласы, Өмірзақ селосы, Приозерный тұрғын үй массиві, "Азия" мейрамханасының ғимараты телефон/факс 8 7292 (код) 318003
Шекарасы: "Приозерный", "Приозерный-1", "Приозерный-2" тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері және 21 шағынауданының № 37, 37/1, 37/2, 37/3 тұрғын үйлері.
Ақтау қалалық сайлау комиссиясы
Орталығы: Ақтау қаласы, 4 шағынаудан, 72 үй, 528 кабинет телефон/факс 8 7292 (код) 336726, 336666

Границы: дома №№ 1, 3, 5, 6, 7, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 микрорайона 12.
Избирательный участок № 140
Центр: город Актау, 4 микрорайон, здание средней школы № 5 телефон/факс 8 7292 (код) 333516
Границы: дома №№ 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52 микрорайона 4; войсковая часть № 29011, расположенная в микрорайоне 4.
Избирательный участок № 141
Центр: город Актау, 2 микрорайон, здание Мангистауского гуманитарного колледжа телефон/факс 8 7292 (код) 507227
Границы: дома №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47в, (общежитие МАЭК) микрорайона 2.
Избирательный участок № 148
Центр: город Актау, 29 микрорайон, здание средней школы № 28 телефон/факс 8 7292 (код)401656
Границы: дома №№ 23, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 30, 30а, 31, 24 блок «Б» жилой/комплекс «Заветная мечта», 220 жилой/комплекс «Ажар» микрорайона 29; дома №№ 165, 166, 167, 168, 169, 183, 183/1 микрорайона 30; частные дома жилых массивов «Шыгыс-1», «Шыгыс-2», «Шыгыс-3»; гостиница «Нур Плаза».
Избирательный участок № 162
Центр: город Актау, здание войсковой части № 3502 телефон/факс 8 7292 (код) 425510
Границы: войсковая часть № 3502.
Избирательный участок № 163
Центр: город Актау, 17 километр автодороги Актау-Курык, здание войсковой части № 25744 телефон/факс 8 7292 (код) 318354
Границы: войсковая часть № 25744.
Избирательный участок № 165
Центр: жилой массив "Приозерный", административное здание ресторана «Азия» телефон/факс 8 7292 (код) 318003
Границы: все дома жилых массивов «Приозерный», «Приозерный-1», «Приозерный-2»; дома №№ 37, 37/1, 37/2, 37/3 микрорайона 21.
Актауская городская избирательная комиссия
Центр: город Актау, 4 микрорайон, здание № 72 кабинет 528, телефон/факс 8 7292 (код) 336726, 336666