Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 34/252 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 03 ақпандағы № 36/271 шешімі. Жаңаөзен қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 ақпанда № 11-2-159 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына және Әділет департаментінде 2011 жылғы 3 ақпанда 2096 - нөмірімен тіркелген «Маңғыстау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 29/331 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» № 30/367 шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы «2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 29 желтоқсанда 11-2-149 - нөмірімен тіркелген, «Жаңаөзен» газетінде 2010 жылғы 29 желтоқсанда 52 - нөмірінде жарияланған) № 34/252 шешіміне мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ мына редакцияда жазылсын:
«2011 жылға арналған қалалық бюджет 1 - қосымшаға сәйкес мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 129 959 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 811 643 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 74 590 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 683 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 240 043 мың теңге;
2) шығындар – 13 335 443 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21 360 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 21 360 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 226 844 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 226 844 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 226 844 мың теңге.
2 - тармақтың 1) - тармақшасындағы «62,1» саны «63,3» санымен ауыстырылсын және 6) - тармақшасындағы «62,3» саны «63,3» санымен ауыстырылсын.
Мына мазмұндағы 2 - 1, 2 - 2 тармақтармен толықтырылсын:
«2 - 1. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін, қолдану реті қала әкімдігінің қаулысына сәйкес анықталады:
мектепке дейінгі білім ұйымдарында білім алу мемлекеттік тапсырысты іске асыру;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингофондық және мультимедиялық кабинеттер құру;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата - аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп - ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері;
эпизоотияға қарсы іс - шаралар жүргізу;
ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 70 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау.

О внесении изменений и дополнений в решение Жанаозенского городского маслихата от 22 декабря 2010 года № 34/252 "О городском бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата от 03 февраля 2011 года № 36/271. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жанаозен 18 февраля 2011 года № 11-2-159
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 28 января 2011 года № 30/367 «О внесении изменений и дополнений в № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в департаменте Юстиции в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2096 от 3 февраля 2011 года), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года № 34/252 «О гордском бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2010 года за № 11-2-149, опубликовано в газете «Жанаозен» от 29 декабря 2010 года № 52) следующие изменения и дополнения:
Утвердить городской бюджет на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 13 129 959 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 811 643 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 74 590 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 683 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 240 043 тысяч тенге;
2) затраты – 13 335 443 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 360 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 21 360 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 226 844 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 226 844 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 226 844 тысяч тенге.
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры «62,1» заменить цифрами «63,3».
в подпункте 6):
цифры «62,3» заменить цифрами «63,3».
дополнить пунктами 2-1, 2-2 следующего содержания:
«2 - 1. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета порядок использования которых определяется на основании постановления акимата города:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
создание лингофонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего образования;
обеспечить оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
на проведение противоэпизоотических мероприятий;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в размере 70-кратных месячных расчетных показателей;
поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020».

"2 - 2. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, қолдану реті қала әкімдігінің қаулысына сәйкес анықталады:
«Жұлдыз» (Рахат - 3) жаңа шағын ауданында 1200 орындық орта мектептің құрылысы;
«Жұлдыз» (Рахат - 3) жаңа шағын ауданында 320 орындық балабақшаның құрылысы;
Бюджеттік ұйымдар қызметкерлеріне және жас отбасырларға арналған 200 пәтерлі екі тұрғын үй құрылысына;
"Жұлдыз", "Мерей" жаңа шағын аудандарында газбен жабдықтау жүйесінің құрылысына;
"Жұлдыз", "Мерей" жаңа шағын аудандарында электрмен жабдықтау жүйесінің құрылысына;
орталық қазандықты шағын жылу энергетикалық орталығына ауыстырып, қайта жаңарту мен кеңейтуді жүргізу;
«Жұлдыз» (Рахат - 3) шағын ауданын сумен жабдықтау жүйесінің 1 - кезегінің құрылысына;
«Жұлдыз» (Рахат - 3) шағын ауданын сумен жабдықтау жүйесінің 2 - кезегінің құрылысына;
Теңге селосындағы сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына.
2. 3 - тармақтың 7) - тармақшадағы «12000» саны «12100» санымен ауыстырылсын.
3. Аталған шешімге 14 қосымшалар осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"2 - 2. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета порядок использования которых определяется на основании постановления акимата города:
строительство средней школы на 1200 мест в микрорайоне «Жулдыз» (Рахат - 3);
строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне «Жулдыз» (Рахат - 3);
строительство двух 200-квартирных жилых домов для работников бюджетных организаций и молодых семей;
строительство системы газаснабжения в новых микрорайонах «Жулдыз», «Мерей»;
строительство системы электроснабжения в новых микрорайонах «Жулдыз», «Мерей»;
реконструкция и расширение центральной котельной с переводом на мини – ТЭЦ;
строительство системы водоснабжения микрорайона Рахат - 3 1 - очередь;
строительство системы водоснабжения микрорайона Рахат - 3 2 - очередь;
строительство системы водоснабжения села Тенге.
2. в пункте 3:
в подпункте 7):
цифры «12 000» заменить цифрами «12 100».
3. Приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 настоящего решения.

8 528
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 013 183
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 013 183
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
591 980
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
556 381
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
305 249
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 239
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
37 884
006
Тұрғын үй көмегі
49 410
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
111 837
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 171
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
14 807
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9 072
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
17 712
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 000
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2 000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33 599
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 334
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 366
012
Ақпараттық жүйелер құру
899
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 158 621
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
134 863
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
134 863
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 423 790
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
792 312
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
100 000
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
531 478
Теңге селосы әкімінің аппараты
33 429
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

8 528
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 013 183
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 013 183
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
591 980
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
556 381
002
Программа занятости
305 249
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 239
005
Государственная адресная социальная помощь
37 884
006
Жилищная помощь
49 410
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решением местных представительных органов
111 837
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 171
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14 807
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9 072
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17 712
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33 599
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31 334
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 366
012
Создание информационных систем
899
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 158 621
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
134 863
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии
региональной занятости и переподготовки кадров
134 863
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 423 790
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
792 312
005
Развитие коммунального хозяйства
100 000
006
Развитие системы водоснабжения
531 478
Аппарат акима села Тенге
33 429
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа