Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/252 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 04 қарашадағы № 45/323 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 қарашада № 11-2-176 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 - 4 Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Заңына және «Маңғыстау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 29/331 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 27 қазандағы № 38/444 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 02 қарашадағы 2111 - нөмірімен тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы «2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» № 34/252 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 29 желтоқсандағы 11-2-149 - нөмірімен тіркелген, «Жаңаөзен» газетінде 2010 жылғы 29 желтоқсанда 52 - нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2011 - 2013 жылдарға арналған қала бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 14 973 018 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 371 565 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 101 033 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 156 690 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 6 343 730 мың теңге;
2)шығындар – 15 121 339 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге.
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 57 381 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 57 381 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 205 702 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 205 702 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 21 142 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 226 844 мың теңге
2 - тармақта:
1) тармақшасындағы:
«64,3» саны «63,6» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
«64,3» саны «61,6» санымен ауыстырылсын.

О внесениии изменений и дополнений в решение Жанаозенского городского маслихата от 22 декабря 2010 года № 34/252 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 04 ноября 2011 года № 45/323. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 ноября 2011 года № 11-2-176
В соответствии Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 27 октября 2011 года № 38/444 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2111 от 02 ноября 2011 года), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года № 34/252 «О городском бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-2-149 от 29 декабря 2010 года, опубликовано в газете «Жанаозен» от 29 декабря 2010 года за № 52) следующие изменений и дополнений:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2011-2013 годы согласно приложению 1, в том числе на 2011 год, в следующих объемах:
1) доходы – 14 973 018 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 371 565 тысяч тенге;
не налоговым поступлениям – 101 033 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 156 690 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 343 730 тысяч тенге;
затраты – 15 121 339 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге.
сальдо по операциям с финансовыми активами – 57 381 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 57 381 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 205 702 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 205 702 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 21 142 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 226 844 тысяч тенге»
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры «64,3» заменить цифрами «63,6»;
в подпункте 6):
цифры «64,3» заменить цифрами «61,6».

2 - 2 тармақ жаңа абзацтармен толықтырылсын:
«жас отбасылар мен бюджет саласының қызметкерлеріне арналған 200 пәтерлік тұрғын үйдің сыртқы инженерлік жүйесінің құрылысы;
«Өзенмұнайгаз» ӨФ-ның тұрғын үйге өте мұқтаж қызметкерлеріне 10% берілетін 200 пәтерлік тұрғын үйдің сыртқы инженерлік жүйесінің құрылысы;
қатты тұрмыстық қалдықтарды кәдеге жарату, қайта өңдеу және көму комбинатының құрылысы;
«Бостандық» (Арай - 3) шағын ауданындағы 624 оқушы орнына арналған орта мектеп құрылысы;
«Бостандық» (Арай - 3) шағын ауданындағы 320 орындық балабақшаның құрылысы;
«Ақсу» (Рахат - 2) шағын ауданның сумен жабдықтау жүйесінің 2 - кезек құрылысы;
«Ақсу» (Рахат - 2) шағын ауданның сумен жабдықтау жүйесінің 3 - кезек құрылысы».
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Сессия төрағасы                         К. Қызамбаев
Қалалық Мәслихат
хатшысы                                 С. Машқұлов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жаңаөзен қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
Н. Ғұмарова
04 қараша 2011 жыл
Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы
4 қарашадағы № 45 /323 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған қалалық бюджет
Сан
Сын
Ішкі Сын
Атауы
Сомасы,
мың тенге
1
2
3

в пункте 2-2 дополнить новыми абзацами:
« строительство наружных инженерных сетей 200-квартирного жилого дома для работников бюджетной сферы и молодых семей;
строительство наружных инженерных сетей 200-квартирного жилого дома с предоставлением 10% жилья для остро нуждающихся работников ПФ «Озенмунайгаз»;
строительство комбината по утилизации, переработке и захоронению твердых бытовых отходов;
строительство средней школы на 624 ученических места в микрорайоне «Бостандык» (Арай - 3);
строительство детского сада на 320 места в микрорайоне «Бостандык» (Арай - 3);
строительство системы водоснабжения микрорайона «Аксу» (Рахат - 2) 2 очередь;
строительство системы водоснабжения микрорайона «Аксу» (Рахат - 2) 3 очередь ».
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии                     К.Кизамбаев
Секретарь
городского маслихата                    С. Машкулов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник ГУ «Жанаозенского городского
отдела экономики и бюджетного планирования»
Гумарова Н.Б.
04.11.2011 год
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 04 ноября 2011 года № 45/323
Городской бюджет на 2011 год
Кат
Кл
Пдк
Наименование
Сумма,
тыс тенге
1
2
3

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 272 276
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
643 042
003
Жалпы білім беру
2 909 504
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 500
006
Балаларға қосымша білім беру
142 856
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 623
002
Ақпараттық жүйелер құру
899
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32 100
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
480 263
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12 701
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5 467
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
17 321
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 291 589
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 291 589
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
611 371
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
576 135
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
311 707
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 820
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
27 884
006
Тұрғын үй көмегі
46 110
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
127 729
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 841
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
14 807
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9 372
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
15 532
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13 333
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 000
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

464
Отдел образования района (города областного значения)
4 272 276
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
643 042
003
Общеобразовательное обучение
2 909 504
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 500
006
Дополнительное образование для детей
142 856
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26 623
002
Создание информационных систем
899
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32 100
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
480 263
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 701
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому
5 467
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
17 321
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 291 589
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 291 589
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
611 371
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
576 135
002
Программа занятости
311 707
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 820
005
Государственная адресная социальная помощь
27 884
006
Жилищная помощь
46 110
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решением местных представительных органов
127 729
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 841
014
Оказание социальной помощи  нуждающимся гражданам на дому
14 807
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9 372
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 532
023
Обеспечение деятельности центров занятости
13 333
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов