2012 - 2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 47/333 шешімі. Жаңаөзен қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 қаңтарда № 11-2-180 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-4 Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 39/448 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 23 желтоқсандағы 2116-нөмірімен тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемде:
1) кірістер – 16 119 100 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 344 774 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 267 552 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 110 549 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 6 396 225 мың теңге;
2) шығындар – 16 429 028 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 75 329 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 75 329 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 385 257 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –  385 257 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2012.04.11 № 4/27 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.14 № 8/74 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.11 № 11/103 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Қала бюджетінің кірістер нормативтері салықтық түсімдер бойынша мына көлемде ескерілсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 66 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) қызметі біржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
4) төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
5) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 0 пайыз;

О городском бюджете на 2012-2014 годы
Решение маслихата города Жанаозен от 12 декабря 2011 года № 47/333. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жанаозен 10 января 2012 года № 11-2-180
В соответствии Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 39/448 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2116 от 23 декабря 2011 года), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 119 100 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 344 774 тысяч тенге;
не налоговым поступлениям – 267 552 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 110 549 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 396 225 тысяч тенге;
2) затраты – 16 429 028 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 75 329 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 75 329 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 385 257 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  385 257 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Жанаозен от 11.04.2012 № 4/27 (вводится в действие с 01.01.2012); от 14.09.2012 № 8/74 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.12.2012 № 11/103 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Учесть нормативы распределения доходов городской бюджет по налоговым поступлениям установлены в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 66 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам – 100 процентов;
4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
5) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 0 процентов;

6) әлеуметтік салық – 66,3 пайыз.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2012.04.11 № 4/27 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.14 № 8/74 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.11 № 11/103 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2-1. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, олардың қолдану тәртібі қала әкімдігінің қаулысының негізінде анықталады:
мектепке дейінгі білім ұйымдарында білім алу мемлекеттік тапсырысты іске асыру;
негізгі орта және алпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының  мөлшерін ұлғайту;
Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына  ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері;
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсету;
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету;
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде жастар тәжірибесі;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу;
ауылдық елді мекендерде әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыруға 70 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
тұрғын үй көмегін көрсету;
жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру;
моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу;
Маңғыстау облысы бюджетіне Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлікті қолдау.
Ескерту. 2-1-тармақпен толықтырылды - Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2012.04.11 № 4/27 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.14 № 8/74 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2-2. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, олардың қолдану тәртібі қала әкімдігінің қаулысының негізінде анықталады:
білім объектілерін дамытуға;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға;
инженерлік коммуникациялық  инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға.
Ескерту. 2-2 -тармақпен толықтырылды - Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2012.04.11 № 4/27 (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

6) социальный налог – 66,3 процентов.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Жанаозен от 11.04.2012 № 4/27 (вводится в действие с 01.01.2012); от 14.09.2012 № 8/74 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.12.2012 № 11/103 (вводится в действие с 01.01.2012)..
« 2-1. Учесть что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, порядок использования которых определяется на основании постановления акимата города:
реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
увеличение размера доплаты за квалификационную категорию  учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы»;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому;
ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
оказание мер государственной поддержки участникам в рамках Программы занятости 2020;
обеспечение деятельности центров занятости населения в рамках Программы занятости 2020;
молодежная практика в рамках Программы занятости 2020;
проведение противоэпизоотических мероприятий;
реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в размере 70 месячного расчетного показателя;
оказание жилищной помощи;
ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020;
проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов;
бюджету Мангистауской области на поддержку предпринимательства в городе Жанаозен.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата города Жанаозен от 11.04.2012 № 4/27 (вводится в действие с 01.01.2012); от 14.09.2012 № 8/74 (вводится в действие с 01.01.2012).
2-2. Учесть что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые  трансферты на развитие из республиканского бюджета, порядок использования которых определяется на основании постановления акимата города:
развитие объектов образования;
проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
развитие системы водоснабжения и водоотведения;
развитие теплоэнергетической системы;
развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"».
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением маслихата города Жанаозен от 11.04.2012 № 4/27 (вводится в действие с 01.01.2012).

2-3. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферті көзделгені ескерілсін, олардың қолдану тәртібі қала әкімдігінің қаулысының негізінде анықталады:
Республиканың жоғары оқу орындарында оқытуға облыс әкімінің грантын ұсыну.
Ескерту. 2-3 -тармақпен толықтырылды - Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2012.09.14 № 8/74 (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
3. Құқық беруге:
Қалалық бюджеттен бөлінетін, азаматтардың жекелеген санаттарына берілетін әлеуметтік төлемдер мынадай көлемде белгіленсін:
1) біржолғы әлеуметтік көмек:
мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына, қалалық мәслихаттың шешіміне сәйкес;
2) Қазақстан Республикасының мемлекеттік мерекелері мен атаулы күндер құрметіне біржолғы әлеуметтік көмек:
Ұлы Жеңіс күніне (9 мамыр):
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 100 000 теңге көлемінде;
жеңілдіктері мен кепілдіктері жағынан Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген адамдарға 60 000 теңге көлемінде;
жеңілдіктері мен кепілдіктері жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген адамдарға 50 000 теңге көлемінде;
Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің қайта тұрмыс құрмаған жесірлеріне 40 000 теңге көлемінде;
Ұлы Отан соғысы кезіндегі қажырлы еңбегі үшін орден, медальдарімен марапатталған және де марапатталмаған, 1941 жылғы 22 маусым мен 1945 жылғы 9 мамыр аралығында алты айдан кем емес жұмыс істегендер (қызмет еткендер) және тыл еңбеккерлеріне 10 000 теңге көлемінде;
1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС-індегі апаттың зардаптарын жоюға қатысқандарға 20 000 теңге көлемінде;
Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілгендердің басқа да санаттарының (Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің қайта тұрмыс құрмаған жесірлері мен тыл ардагерлерінен басқа) адамдарына 10 000 теңге көлемінде;
Конституция күніне (30 тамыз):
асыраушысынан айырылу жағдайына байланысты мемлекеттік арнаулы жәрдем ақы алушыларға (балаларға) 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде.
Дүниежүзілік мүгедектер күніне (10 қазан):
барлық топтағы мүгедектер мен 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Дүниежүзілік қарттар күніне (1 қазан):
70 жастан асқан жалғызілікті зейнеткерлерге 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
3) жалпы білім беру мектептердің түлектеріне Қазақстан Республикасының мемлекеттік жоғары оқу орындарында оқу ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмек;
4) ай сайын 16 жасқа дейінгі үйден оқып және тәрбиеленетін бала кезден мүгедек балаларға әлеуметтік көмек 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
5) ай сайынғы әлеуметтік көмек:
мүгедектігіне байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдем ақы алушыларға 1 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
коммуналдық шығын төлемдерінің ақысы жанбасылық табыстан артық отбасыларға мұқтаждығына қарай;

2-3. Учесть что в городском бюджете на 2012 год предусмотрено целевые текущие трансферты из областного бюджета, порядок использования которых определяется на основании постановления акимата города:
предоставление грантов акима области на обучение в ВУЗах республики.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-3 в соответствии с решением маслихата города Жанаозен от 14.09.2012 № 8/74 (вводится в действие с 01.01.2012).
3. Представить право:
утвердить социальные выплаты отдельным категориям граждан, выделяемые из городского бюджета в следующих размерах:
1) единовременную социальную помощь:
нуждающим отдельным категориям граждан, на основании решения городского маслихата;
2) единовременную социальную помощь в честь государственных праздников Республики Казахстан и знаменательных дат:
ко Дню Победы (9 мая):
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере 100 000 тенге;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны в размере 60 000 тенге;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны в размере 50 000 теңге;
вдовам участникам Великой Отечественной войны, не вступившие в повторный брак в размере 40 000 тенге;
труженикам тыла как награжденным орденами и медалями за самоотверженный труд, так и не награжденными в годы Великой Отечественной войны проработавшим не менее 6 месяцев в период с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 годы в размере 10 000 тенге;
участникам ликвидации Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах в размере 20 000 тенге;
идентифицированным участникам Великой Отечественной войны к другим категориям людей (вдовам, Ветеранов войны не вступившие в повторный брак и кроме ветеранов тыла) в размере 10 000 тенге;
ко дню Конституции (30 августа):
получателям государственных социальных пособий по потере кормильца (на детей) в размере 2-х месячных расчетных показателей;
ко дню инвалидов (10 октября):
инвалидам всех групп, инвалидам с детства, детям-инвалидам до 16 лет в размере 2-х месячных расчетных показателей;
ко Дню пожилых людей (1 октября):
одиноким пенсионерам старше 70 лет в размере 2-х месячных расчетных показателей;
3) социальная помощь выпускникам общеобразовательных школ для оплаты обучения в государственных высших учебных заведениях Республики Казахстан;
4) ежемесячную социальную помощь детям инвалидам с детства до 16-ти лет, воспитывающимся и обучающимся на дому в размере 5-ти месячных расчетных показателей;
5) ежемесячную социальную помощь:
получателям государственных социальных пособий по инвалидности в размере 1-го месячного расчетного показателя;
расходы на оплату коммунальных услуг нуждающимся семьям, которых выше душевого дохода;

6) тоқсан сайынғы әлеуметтік көмек:
мүгедектігіне байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдем ақы алушыларға 1,5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
асыраушысынан айырылу жағдайына байланысты мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алушыларға (балаларға) 1,5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
7) ауылдық (селолық) елді мекендерде тұрып жұмыс істейтін мемлекеттік білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне, мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне, мемлекеттік қамсыздандыру ұйымдарының қызметкерлеріне, мемлекеттік мәдениет және спорт ұйымдарының қызметкерлеріне отын сатып алуға 12 100 теңге көлемінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмекке;
8) ауылдық (селолық) елді мекендерде жұмыс жасайтын мемлекеттік білім беру ұйымдарының, мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының медицина және фармацевтика мамандарына, мәдениет және спорт мемлекеттік ұйымдарының мамандарына, әлеуметтік қызметкерлерге 25 пайыз жоғары жалақы және тарифтік мөлшерде белгіленсін;
9) білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдауға құқық берілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2012.09.14 № 8/74 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Жергілікті атқарушы органның резерв қоры 5 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 4-қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламаларға бөлінген, бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған 2012 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
6. 5-қосымшаға сәйкес 2012 жылғы қалалық бюджеттің атқарылу процесінде секвестерге жатпайтын бюджеттік бағдарламаның тізбесі бекітілсін.
7. 6-қосымшаға сәйкес 2012 жылға арналған әрбір ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
8. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Болатбаева
Қалалық Мәслихат
хатшысы С. Машқұлов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жаңаөзен қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
Н. Ғұмарова

6) ежеквартальную социальную помощь:
получателям государственных социальных пособий по инвалидности в размере 1,5 месячных расчетных показателей;
получателям государственных социальных пособий по потере кормильца (на детей) в размере 1,5 месячных расчетных показателей;
7) на приобретение топлива работникам государственных организаций образования, медицинским и фармацевтическим работникам государственных организаций здравоохранения, работникам государственных организаций социального обеспечения, работникам государственных организаций культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, в размере 12 100 тенге;
8) установить повышенные на 25 процентов оклады и тарифные ставки специалистам государственных организаций образования, здравоохранения, социального обеспечения, культуры и спорта, работающим в сельских населенных пунктах;
9) предоставить право обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси).
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Жанаозен от 14.09.2012 № 8/74 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 5 000 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень городских бюджетных программ развития на 2012 год, направленных на реализацию инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета в 2012 году, согласно приложению 5.
7. Утвердить перечень бюджетных программ в разрезе аула (села), аульного (сельского) округа на 2012 год, согласно приложению 6.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                     Т. Болатбаева
Секретарь городского
маслихата                                С. Машкулов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Жанаозенский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
Н. Гумарова

83 960
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 725
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 977
Теңге селосы әкімінің аппараты
26 106
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
26 106
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25 270
024
Ақпараттық жүйелер құру
836
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
18 193
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
18 193
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 356
024
Ақпараттық жүйелер құру
837
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
36 435
001
Ауданның (областық манызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 781
002
Ақпараттық жүйелер құру
840
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
125
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
12 689
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
5 000
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
19 837
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 979
002
Ақпараттық жүйелер құру
858
02
Қорғаныс
9 941
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 941
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 941
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
33 609
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
33 609
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
33 609
04
Білім беру
6 121 211
Теңге селосы әкімінің аппараты
76 047
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
76 047
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
75 547
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

83 960
002
Создание информационных систем
1 725
003
Капитальные расходы государственного органа
13 977
Аппарат акима села Тенге
26 106
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
26 106
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
25 270
024
Создание информационных систем
836
Аппарат акима села Кызылсай
18 193
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
18 193
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
17 356
024
Создание информационных систем
837
452
Отдел финансов района (города областного значения)
36 435
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
17 781
002
Создание информационных систем
840
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
125
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
12 689
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
5 000
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
19 837
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
18 979
002
Создание информационных систем
858
02
Оборона
9 941
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 941
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 941
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
33 609
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
33 609
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
33 609
04
Образование
6 121 211
Аппарат акима села Тенге
76 047
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
76 047
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
75 547
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

500
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
40 838
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
40 838
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
40 698
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
140
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 279 636
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
400 865
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
6 057
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
284 899
003
Жалпы білім беру
3 090 892
006
Балаларға қосымша білім беру
144 124
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 286
002
Ақпараттық жүйелер құру
936
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
56 993
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
454
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
22 303
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
6 634
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
809
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту

500
Аппарат акима села Кызылсай
40 838
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
40 838
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
40 698
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
140
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 279 636
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
400 865
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
6 057
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
284 899
003
Общеобразовательное обучение
3 090 892
006
Дополнительное образование для детей
144 124
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
29 286
002
Создание информационных систем
936
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
56 993
012
Капитальные расходы государственного органа
454
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
22 303
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
6 634
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
809
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

014
Ақпараттық жүйелер құру
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
002
Ақпараттық жүйелер құру
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Өзгелер
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
002
Ақпараттық жүйелер құру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
020
Ақпараттық жүйелер құру
043
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
077
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
Жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
13
Өзгелер
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

014
Создание информационных систем
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
020
Создание информационных систем
043
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
467
Отдел строительства района (города областного значения)
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы « Развитие регионов
Формирование или увеличение уставного капитала
13
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц