Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы
Бейнеу ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 29 Қаулысы. Бейнеу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 ақпанда № 11-3-115 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 254 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 14.09.2020 № 254 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 - бабы 6 - тармағына сай, Бейнеу аудандық аумақтық сайлау комиссиясының ұсынысы бойынша аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Село, селолық округтерде қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар (одан әрі - Орындар) белгіленсін.
2. Село, селолық округ әкімдеріне 2011 жылдың 28 ақпанынан кешіктірмей елді мекендерді абаттандыру жұмыстарына қаралған қаржы есебінен Орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыру тапсырылсын.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ү.Әмірхановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
А.Ұлұкбанов
Қ.Әбілшеев
дайынд.:Ү.Әмірханова
Қ.Бөлтеков
М.Нысанбаев
М.Көбеген
Қ.Жарасбаева
Аудандық әкімдіктің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 29 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Бейнеу селосы - Гимназия, халықтық банк филиалы,
орталық аудандық аурухана
ғимараттарының жанында
Боранқұл селосы - орталық базар, емхана ғимаратының
жанында
Есет селосы - селолық клуб ғимаратының жанында
Ақжігіт селосы - селолық округ әкімі аппараты
ғимаратының жанында
Сарға селосы - селолық мәдениет үйінің
ғимаратының жанында
Тұрыш селосы - селолық клуб ғимаратының жанында
Сыңғырлау селосы - селолық клуб ғимаратының
жанында
Сам селосы - селолық почта бөлімшесінің
ғимаратының жанында
Төлеп селосы - селолық клуб ғимаратының жанында
Ноғайты селосы - селолық медициналық пункт
ғимаратының жанында
Тәжен селосы - селолық медициналық пункт
ғимаратының жанында

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Бейнеуского района от 24 февраля 2011 года № 29. Зарегистрировано Управлением юстиции Бейнеуского района 28 февраля 2011 года № 11-3-115. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 14 сентября 2020 года № 254
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 14.09.2020 № 254 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", по предложению Бейнеуской районной территориальной избирательной комиссии акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Места для размещения агитационных печатных материалов в селах, сельских округах для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан (далее - Места) по прилагаемому приложению.
2. Поручить Акимам сел, сельских округов не позднее 28 февраля 2011 года оснащение Мест стендами, щитами, тумбами за счет средств, предусмотренных для благоустройства населенных пунктов.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат Акима Бейнеуского района" У.Амирхановой.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации в органах юстиции Республики Казахстан.
Исполняющий обязанности
акима района
А.Улукбанов
Приложение постановление
акимата района от 24 февраля
2011 года № 29
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Село Бейнеу - возле зданий Гимназии, филиала народного
банка, центральной районной больницы
Село Боранкул - возле центрального рынка, здания
поликлиники
Село Есет - возле здания сельского клуба
Село Акжигит - возле здания аппарата акима сельского
округа
Село Сарга - возле здания сельского дома культуры
Село Турыш - возле здания сельского клуба
Село Сынгырлау - возле здания сельского клуба
Село Сам - возле здания отделения сельской почты
Село Толеп - возле здания сельского клуба
Село Ногайты - возле здания сельского медицинского
пункта
Село Тажен - возле здания сельского медицинского
пункта