Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 34/202 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 08 тамыздағы № 44/256 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 тамызда № 11-3-121 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» және 2010 жылғы 29 қарашадағы «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңдарына, Маңғыстау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 26 шілдедегі № 35/403 «Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 5 тамыздағы № 2102 реттік санымен тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 34/202 «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 11-3-106 реттік санымен тіркелген; аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 36/217 «Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 34/202 «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімі, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 7 ақпандағы № 11-3-112 реттік санымен тіркелген; аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 19 сәуірдегі № 39/233 «Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 34/202 «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімі, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 27 сәуірдегі № 11-3-117 реттік санымен тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 123 қосымшаларға сәйкес, 2011 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер – 5158349 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2405846 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 29780 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8168 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2714555 мың теңге;
2) Шығындар – 5239434 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредит беру – 160582 мың теңге;

О внесении изменений и дополнение в решение районного маслихата "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" от 13 декабря 2010 года № 34/202
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 08 августа 2011 года № 44/256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 августа 2011 года № 11-3-121
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и «О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы» от 29 ноября 2010 года № 357 - IV, решением Мангистауского областного маслихата от 26 июля 2011 года № 35/403 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (в государственном реестре регистрации нормативно-прававых актов зарегистрирован от 5 августа 2011 года номером № 2102) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 13 декабря 2010 года № 34/202 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (в государственном реестре регистрации нормативно-правовых актов зарегистрирован от 29 декабря 2010 года под номером № 11-3-106; решение районного маслихата № 36/217 от 31 января 2011 года «О внесение изменений и дополнений в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 34/202» в государственном реестре регистрации нормативно-правовых актов зарегистрирован от 7 февраля 2011 года под номером № 11-3-112; решение районного маслихата № 39/233 от 19 апреля 2011 года «О внесение изменений и дополнений в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 34/202» в государственном реестре регистрации нормативно - правовых актов зарегистрирован от 27 февраля 2011 года под номером № 11-3-117) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 123, на 2011 год в следующем объеме:
1) Доходы – 5158349 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2405846 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 29780 тыс.тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8168 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 2714555 тыс. тенге;
2) Затраты – 5239434 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 160582 тыс.тенге;

4) Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) Бюджет тапшылығы (профицит) – -172124 мың теңге;
6) Бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 172124 мың теңге;
қарыздар түсімі – 69543 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге».
Шешімнің 2 - 1 тармағы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына – 700 мың теңге»;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -172124 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 172124 тыс. тенге;
поступлениям по долгам – 69543 тыс. тенге;
погашение долгов – 0 теңге».
Пункт 2-1 решения дополнить абзацам следующего содержания:
«развитие инженерно - коммуникационной инфраструктуры в рамках программы занятости 2020 – 700 тыс. тенге»;

100,0
Сыңғырлау селолық округі әкімінің аппараты
29,0
Есет селолық округі әкімінің аппараты
57,0
Сарға селолық округі әкімінің аппараты
85,0
018
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
21 922,0
Ақжігіт селолық округі әкімінің аппараты
21 922,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
2 310 530,0
003
Жалпы білім беру
2 001 917,0
006
Балаларға қосымша білім беру
46 547,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 685,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
899,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
25 726,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
6 868,0
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
179 491,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8 165,0
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
8 528,0
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
17 704,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
336 120,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
336 120,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
320 753,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
298 568,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
70 687,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29 467,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
95 493,0
006
Тұрғын үй көмегі
20 455,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48 247,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 270,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2 121,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
22 856,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету

100,0
Аппарат акима Сынгырлауского сельского округа
29,0
Аппарат акима Есетского сельского округа
57,0
Аппарат акима Саргинского сельского округа
85,0
018
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
21 922,0
Аппарат акима Акжигитского сельского округа
21 922,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 310 530,0
003
Общеобразовательное обучение
2 001 917,0
006
Дополнительное образование для детей
46 547,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 685,0
002
Создание информационных систем
899,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
25 726,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
6 868,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогичес-
кой консультативной помощи населению
179 491,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 165,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
8 528,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
17 704,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
336 120,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
336 120,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
320 753,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
298 568,0
002
Программа занятости
70 687,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29 467,0
005
Государственная адресная социальная помощь
95 493,0
006
Жилищная помощь
20 455,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решением местных представительных органов
48 247,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 270,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 121,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
22 856,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

15 504,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12 625,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
12 625,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
36 892,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 813,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
899,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
3 447,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
26 733,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 481,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 582,0
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар
0,0
005
Ақпараттық жүйелер құру
899,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
16 920,0
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
16 920,0
Бейнеу селосы әкімінің аппараты
16 920,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 460,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23 460,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 561,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
899,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10 000,0
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0,0
12
Көлік және коммуникациялар
146 325,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
146 325,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 150,0
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
143 175,0
13
Басқалар
47 513,0

15 504,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12 625,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
12 625,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
36 892,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
5 813,0
002
Создание информационных систем
899,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3 447,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
26 733,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 481,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 582,0
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
0,0
005
Создание информационных систем
899,0
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
16 920,0
019
Финансирование социальных проектов в поселках,
аулах (селах), аульных (сельских) округах в
рамках реализации стратегии региональной
занятости и переподготовки кадров
16 920,0
Аппарат акима село Бейнеу
16 920,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 460,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23 460,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 561,0
002
Создание информационных систем
899,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
10 000,0
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
0,0
12
Транспорт и коммуникации
146 325,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
146 325,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3 150,0
008
Ремонт и содержание автомобильных дорог
районного значения, улиц городов и населенных
пунктов в рамках реализации стратегии
региональной занятости и переподготовки кадров
143 175,0
13
Прочие
47 513,0

003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы
004
Инженерлік коммуниациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту

003
Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения
014
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
018
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства