Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/228 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарақия аудандық мәслихатының 2011 жылғы 01 ақпандағы № 34/241 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 ақпанда № 11-4-114 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/148 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/148 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 30/367 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/228 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 27 желтоқсанда № 11-4-112 болып тіркелген, "Қарақия" газетінің 2010 жылғы 29 желтоқсанда № 55 (405) санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2011 жылға арналған аудандық бюджет 1 – қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 517 584 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 443 890 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14 382 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 814 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 050 498 мың теңге;
2) шығындар – 4 813 174 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 77 017 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 77 017 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо – 5500 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 378 107 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) – 378 107 мың теңге.
2 – тармақта:
6 – тармақшада "100" саны "61,5" санымен ауыстырылсын.
5 – тармақтың 24, 30 азат жолдары алынып тасталсын.
Мынадай мазмұндағы 6 - 1, 6 - 2, 6 - 3, 6 - 4 тармақтармен толықтырылсын:
"6 - 1. 2011 жылға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
Мектепке дейінгі ұйымдардың мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру;
Арнайы орта және жалпы орта мемлекеттік білім ұйымдарын физика, химия, биология кабинеттерімен жабдықтауға;
Бастауыш, арнайы орта және жалпы орта мемлекеттік білім ұйымдарын лингофон мультимедиялық кабинеттерімен қамтамасыз ету;
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету;
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата - аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері;
Эпизоотияға қарсы іс - шаралар жүргізуге;
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру;
"Бизнес жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті қолдауға.";

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 32/228 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата от 01 февраля 2011 года № 34/241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 февраля 2011 года № 11-4-114. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 20 декабря 2013 года № 15/148
Сноска. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2013 № 15/148
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года" О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением областного маслихата от 28 января 2011 года № 30/367 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 32/228 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-4-112 от 27 декабря 2010 года, опубликовано в газете "Каракия" от 29 декабря 2010 года № 55 (405)) следующие изменения и дополнения:
Утвердить районный бюджет на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 4 517 584 тысячи тенге, в том числе по:
Налоговым поступлениям – 3 443 890 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 382 тысячи тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 8 814 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 050 498 тысяч теңге;
2) затраты – 4 813 174 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 77 017 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 77 017 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 5500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5500 тысяч тенге;
поступление от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – 378 107 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 378 107 тысяч тенге.
В пункте 2:
подпункте 6 цифры "100" заменить цифрами "61,5".
В пункте 5 исключить обзацы 24, 30.
Дополнить пунктами 6-1, 6-2, 6-3, 6-4 следующего содержания:
"6 - 1. В районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
Оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего образования;
Создание лингофонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей - инвалидов, обучающихся на дому;
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям на содержание ребенка сироты (детей сирот), и ребенка (детей, оставшегося без попечения родителей;
Проведение противоэпизоотическых мероприятий;
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020".";

"6 - 2. 2011 жылға республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер қаралғаны ескерілсін:
Жетібай кентіндегі 624 орындық орта мектептің құрылысы;
Аққұдық селосын сумен қамту мен Ақмая жерінде тұшыту қондырғысын жинақтау және ұңғымаларды жарақтандыру;
Жетібай кентлішілік су құбырының құрылысы;
Түйесудан Құланды селосына дейінгі қолданыстағы су өткізгішінен басталатын су құбырының құрылысы;
ММГ - ӘҚБ станциясынан Мұнайшы кентіндегі резервуармен Жетібай станциясына дейінгі магистральды су құбырының құрылысы;
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға;
"Нұрлы көш" мемлекеттік бағдарламасы бойынша инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға;
Мемлекеттік тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына.";
"6 - 3. Республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер қаралғаны ескерілсін:
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру;
"Нұрлы көш" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру бойынша тұрғын үй құрылысына.";
"6 - 4.Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді республикалық бюджетке қайтару."
Көрсетілген шешіммен бекітілген 1,2 – қосымшалар осы шешімнің 1,2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"6 - 2. В районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
Строительство средней школы на 624 мест в поселке Жетыбай;
Обустройство скважин и монтаж опреснительной установки в местности Акмая и водоснабжение села Аккудук;
Строительство внутри поселкового водопровода в поселке Жетыбай;
Строительство водопровода от существуещего водовода Туйесу до села Куланды;
Магистральный водопровод от станции УСО ММГ до резервуара поселка Мунайшы до станций Жетыбай;
Развитие, обустройство инженерно - коммуникационной инфраструктуры;
Развитие, обустройство инженерно - коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой "Нурлы кош";
Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда.";
"6 - 3. В районном бюджете на 2011 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета:
Для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
Строительство жилья в рамках реализации пилотных проектов по программе "Нурлы кош".";
"6 - 4. Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в республиканский бюджет."
Приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 настоящему решению.