2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелер тізбесін бекіту туралы
Қарақия ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 06 мамардағы № 93 Қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 01 маусымда № 11-4-118 тіркелді
Қазақстан Республикасының “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 14 тармақшасына, “Халықты жұмыспен қамту туралы” 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармақшасына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелер тізбесі, қоғамдық жұмыс түрлері, көлемі, қатысушылардың еңбекақы мөлшері мен оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қарақия ауданының әкімдігінің 18.03.2011 жылғы № 63 «2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелер тізбесін бекіту туралы» қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Т.Төлешовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                             Ә.Дауылбаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
ММ-нің бастығы
Ә.Әбдіхалықова
06 мамыр 2011 жыл
«Қарақия аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
ММ-нің бастығының
міндетін атқарушы
М.Б.Балықбаева
06 мамыр 2011 жыл
Қарақия ауданының әкімдігінің
2011 жылғы 06 мамырдағы
№ 93 қаулысына
қосымша
2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын
кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелер тізбесі, қоғамдық жұмыс
түрлері, көлемі, қатысушылардың еңбекақы мөлшері мен оларды
қаржыландыру көздері
Кәсіпорын-
дар, ұйымдар, мекемелер атаулары
Жол-да-
на-
тын жұ-
мыс-сыз-дар саны
Бір адамға төлене-
тін еңбекақы
мөлшері (ең төменгі еңбек-

Об утверждении перечня предприятий, организаций и учреждений, организующих общественные работы на 2011 год
Постановление акимата Каракиянского района от 06 мая 2011 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 01 июня 2011 года № 11-4-118
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5 статьи 7 Закона от 23 января 2001 года «О занятости населения» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению перечень предприятий, организаций и учреждений организующих общественные работы, виды общественных работ, объемы, размер оплаты труда участников и источники их финансирования на 2011 год,
2. Отменить постановление акимата Каракиянского района от 18.03.2011 года № 63 «Об утверждении перечня предприятий, организаций и учреждений, организующих общественные работы на 2011 год».
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Толешова Б.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                             А.Дауылбаев
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник ГУ «Каракиянский районный
отдела экономики и финансов»
А.Абдикаликова
06 мая 2011 год
И.о. начальника ГУ «Каракиянский районный
отдела занятости и социальных программ»
Балыкбаева М.Б.
06 мая 2011 год
Приложение
к постановлению акимата
Каракиянского района
от 06 мая 2011 года № 93
Перечень предприятий, организаций и учреждений, организующих общественные работы, виды общественных работ, объемы, размер оплаты труда участников и источники их финансирования на 2011 год
Наименование предприятий, организаций, учреждений
Коли-чест-во на-
прав-ляе-
мых без-
ра-
бот-
ных
Размер заработной платы оплачивае-мый на одного человека,