2011 жылға арналған азаматтарды кәсіби даярлау, біліктілігін арттыру және қайта даярлауға шығын мөлшері мен кәсіптер (мамандықтар) тізбесін бекіту туралы
Қарақия ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 06 мамырдағы № 94 Қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 01 маусымда № 11-4-119 тіркелді
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 14 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған азаматтарды кәсіби даярлау, біліктілігін арттыру және қайта даярлауға шығын мөлшері мен кәсіптер (мамандықтар) тізбесі бекітілсін.
2. Қарақия ауданының әкімдігінің 18.03.2011 жылғы № 61 “2011 жылға арналған азаматтарды кәсіби даярлау, біліктілігін арттыру және қайта даярлауға шығын мөлшері мен кәсіптер (мамандақтар) тізбесін бекіту туралы” қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Т.Төлешовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                             Ә.Дауылбаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
ММ - нің бастығы
Ә.Әбдіхалықова
06 мамыр 2011 жыл
«Қарақия аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
ММ - нің бастығының
міндетін атқарушы
М.Б.Балықбаева
06 мамыр 2011 жыл
Қарақия ауданының әкімдігінің
2011 жылғы 06 мамырдағы
№ 94 қаулысына
қосымша
2011 жылға арналған азаматтарды кәсіби даярлау, біліктілігін арттыру және қайта даярлауға шығын мөлшері мен кәсіптер (мамандықтар) тізбесі бекітілсін
Мамандықтар тізбесі
Оқыты-латын-дардың саны
Оқу мер-зімі (ай)
Орта-ша оқу ақысы
(1- ай) теңге
Оқудың барлық құны, мың теңге
Бір күнге жол құны, теңге
Жолдың жалпы құны, мың теңге
Оқытуға төленетін барлық шығын, мың теңге
1
Аспазшы-
кондитер
10
1,5

Об утверждении перечня профессий (специальностей) и норм затрат на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку граждан на 2011 год
Постановление акимата Каракиянского района от 06 мая 2011 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 01 июня 2011 года № 11-4-119
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьей 14 Закона от 23 января 2001 года «О занятости населения» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению перечень профессий (специальностей) и норм затрат на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку граждан на 2011 год.
2. Отменить постановление акимата Каракиянского района от 18.03.2011 года № 61 «Об утверждении перечня профессий (специальностей) и норм затрат на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку граждан на 2011 год».
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Толешова Б.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                             А.Дауылбаев
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник ГУ «Каракиянский районный
отдела экономики и финансов»
А.Абдикаликова
06 мая 2011 год
И.о. начальника ГУ «Каракиянский районный
отдела занятости и социальных программ»
Балыкбаева М.Б.
06 мая 2011 год
Приложение
акимата Каракиянского района
№ 94 от 06 мая 2011 года
Перечень профессий (специальностей) и норм затрат на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку граждан на 2011 год.
Наименование профессий
Коли-чест-во обу-
чае-
мых
Срок обу-
чени (ме-
сяц)
Средняя стои-
мость обуче-
ния в месяц, тенге
Всего стои-
мость обуче-
ния, тысяч тенге
Стои-
мость проезда на один день, тенге
Общая стои-
мость проез-да, тысяч тенге
Всего затра-ты на обуче-ние, тысяч тенге
1
Повар-
кондитер
10
1,5