2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелер тізбесін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 маусымдағы № 140 Қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 шілдеде № 11-5-118 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелер тізбесі, қоғамдық жұмыс түрлері, көлемі, қатысушылардың еңбекақы мөлшері мен оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Қылаңовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             Қ.Боқанов
КЕЛІСІЛДІ:
«Маңғыстау аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
Қаимова Сәнімгүл Нақыпқызы
15 маусым 2011 жыл
«Маңғыстау аудандық экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Шабикова Рима Нерражимқызы
15 маусым 2011 жыл
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 15 маусымдағы
№ 140 қаулысына қосымша
2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелердің тізбесі, қоғамдық жұмыс түрлері мен көлемі, қатысушылардың еңбекақы мөлшері мен олардың қаржыландыру көздері.
Кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелердің атаулары
Жолда-
натын жұмыс-
сыз-
дар саны
Қоғам-дық жұмыс түрле-рі
Жұмыс көлемі
Жұмыс мер-
зімі
Бір адамға төле-
нетін еңбек-ақы мөлше-рі, теңге (ең төмен-гі еңбек- ақы мөлше-рінде)
Қар-жы-
лан-дыру көз-дері
1
2
3
4
5
6
7
8
1
«Тұщықұдық селосы
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
2
Хат тасушы
Айына 30-дан аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
6
Таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аумағын тазалау
2
«Жыңғылды селосы
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
2
Хат тасушы
Айына 30-дан аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
6
Таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аумағын тазалау
3
«Өтес селосы
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
2
Хат тасушы
Айына 30-дан аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
6
Таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аумағын тазалау
4
«Ақшымырау селосы әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
2
Хат тасушы
Айына 30-дан аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
6
Таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аумағын тазалау
5
«Онды селосы әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
2
Хат
тасушы
Айына 30-дан аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
6
таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аумағын тазалау
6
«Қызан селосы әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
2
Хат тасушы
Айына 30-дан аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
6
Таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аумағын тазалау
7
«Отпан селосы әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
2
Хат
тасушы
Айына 20-дан аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
4
Таза-
лаушы

Об утверждении перечня предприятий, организаций и учреждений, организующих общественные работы на 2011 год
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 15 июня 2011 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 июля 2011 года № 11-5-118
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 января 2001 года № 149  «О занятости населения»и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан» от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, организаций и учреждений, организующих общественные работы, виды, объемы общественных работ, размер оплаты труда участников и источники их финансирования, на 2011 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Кыланову.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района                             К.Боканов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
«Мангистауский районный отдел
занятости и социальных программ»
Каимова Санимгул Накиповна
15 июня 2011 года
Начальника государственного учреждения
«Мангистауский районный
отдел экономики и финансов»
Шабикова Рима Нерражимовна
15 июня 2011 года
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауского района
от 15 июня 2011 года. № 140
Перечень предприятий, организаций и учреждений, организующих общественные работы, виды, объемы общественных работ, размер оплаты труда участников и источники их финансирования на 2011 год
Наименование предприятий, организаций, учреждений
Коли-
чество направ-ляемых безра-
ботных
Виды общес-
твенных работ
Объем выполняе-мых работ
Сроки работ
Размер зара-
ботной платы, опла-
чивае-мый на одного чело-
века, тенге (в разме-ре мини-
маль-
ной зара-
ботной платы)
Источ-ники финан-сиро-
вания
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Государствен-ное учреждение
«Аппарат акима села Тущыкудык»
2
Курьер
Доставка свыше 30 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка террито-
рий села более 5000 м2 в месяц
2
Государствен-ное учреждение
«Аппарат акима села
Жынгылды»
2
Курьер
Доставка свыше 30 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка террито-
рий села более 5000 м2 в месяц
3
Государствен-ное учреждение
«Аппарат акима села
Отес»
2
Курьер
Доставка свыше 30 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка террито-
рий села более 5000 м2 в месяц
4
Государствен-ное учреждение
«Аппарат акима села Акшымырау»
2
Курьер
Доставка свыше 30 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка терри-
торий села более 5000 м2 в месяц
5
Государствен-ное учреждение
«Аппарат акима села Онды»
2
Курьер
Доставка свыше 30 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка терри-
торий села более 5000 м2 в месяц
6
Государствен-ное учреждение
«Аппарат акима села Кызан»
2
Курьер
Доставка свыше 30 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка террито-
рий села более 5000 м2 в месяц
7
Государствен-ное
учреждение
«Аппарат акима села Отпан»
2
Курьер
Доставка свыше 20 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
4
Дворник
Уборка террито-

Айына 3000 м2-ден астам село аумағын тазалау
8
«Ақтөбе селосы әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
2
Хат тасушы
Айына 30-дан аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
6
Таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден
астам село аумағын тазалау
9
«Шебір селосы әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
2
Хат тасушы
Айына 30-дан аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
6
Таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аумағын тазалау
10
«Шайыр селосы әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
2
Хат тасушы
Айына 30-дан аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
6
Таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аумағын тазалау
11
«Жармыш селосы әкімінің аппарты»
мемлекеттік мекемесі
2
Хат тасушы
Айына 30-дан аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
6
Таза-
лаушы
Айына 5000 м2-ден астам село аумағын тазалау
12
«Маңғыстау ауданы әкімі аппараты»
мемлекеттік мекемесі
6
Маман-ның
көмек-шісі
Айына 45-тен аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
13
«Шетпе селосы әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
2
Хат тасушы
Айына 30-дан аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
10
Маман-ның
көмек-шісі
100-ден аса әлеу-
меттік карта-
ларды толтыру
14
«Маңғыстау аудандық ішкі саясат бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
2
Маман-ның
көмек-шісі
Айына 15-тен аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
15
«Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің Маңғыстау аудандық филиалы
4
Хат тасушы
Айына 30-дан аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
16
«Маңғыстау аудандық прокуратурасы»
мемлекеттік мекемесі
4
Хат тасушы
Айына 30-дан аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
2
Бөлме таза-
лаушы
150 м2-ден астам бөлмені тазалау
17
«Маңғыстау аудандық соты»
мемлекеттік мекемесі
4
Хат тасушы
Айына 30-дан аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
18
«Маңғыстау аудандық сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
2
Маман-ның
көмек-шісі
Айына 15-тен аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
19
«Қазақстан мұсылмандар діни басқармасы бірлестігінің Маңғыстау аудандық филиалы
2
Таза-
лаушы
Мешіт-
тің ішкі және сыртқы тазалы-ғын сақтау 1000 м2
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
20
«Маңғыстау аудандық маслихатының аппараты»
мемлекеттік мекемесі
2
Маман-ның
көмек-шісі
Айына 15-тен аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
21
«Маңғыстау облысы Төтенше жағдайлар Департаменті-нің Маңғыстау аудандық төтенше жағдайлар бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
2
Хат тасушы
Айына 15-тен аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
22
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің «Маңғыстау облысы бойынша жылжымайтын орталығы» Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Маңғыстау аудандық филиалы
2
Хат тасушы
Айына 15-тен аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
23
«Маңғыстау ауданы бойынша салық басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
10
Ес-
кертпе тара-
тушы агент
Айына 150-ден аса ескерт-пе жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
24
«Маңғыстау жер ғылыми өндірістік орталығы» еншілес мемлекеттік кәсіпорынның Маңғыстау филиалы
2
Хат тасушы
Айына 15-тен аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
25
«Маңғыстау ауданының әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
10
Маман-ның көмек-шісі
Айына 75-тен аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
26
«Маңғыстау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
4
Хат тасушы
Айына 60-тан аса шақыру қағаз-
дарын жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
27
«Маңғыстау ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық эпидемиологиялық қадағалау басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
2
Хат тасушы
Айына 15-тен аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
28
«Маңғыстау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі »
мемлекеттік мекемесі
8
Маман-ның көмек-шісі
Айына 60-тан аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
29
«Маңғыстау аудандық экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
4
Маман-ның көмек-шісі
Айына 30-дан аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
30
«Маңғыстау аудандық білім бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
2
Маман-ның көмек-шісі
Айына 15-тен аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
31
«Маңғыстау аудандық жер қатынастары бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
2
Маман-ның көмек-шісі
Айына 15-тен аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
32
«Зейнетақы төлеу жөніндегі Мемлекеттік орталықтың Маңғыстау облыстық филиалы Маңғыстау аудандық бөлімшесі» мемлекеттік мекемесі
4
Маман-
ның көмек-шісі
Айына 30-дан аса құжат жинау және тіркеу, құжат-
тарды мұра-
ғатқа тапсыру
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
33
«Маңғыстау аудандық орталық ауруханасы»
мемлекеттік мекемесі
2
Хат тасушы
Айына 15-тен аса жедел коррес-понден-ция жеткізу
2 айдан 6 айға дейін
15 999
Жер-
гі-
лікті бюд-
жет
Барлығы:

рий села более 3000 м2 в месяц
8
Государствен-ное учреждение
«Аппарат акима села Актобе»
2
Курьер
Доставка свыше 30 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка террито-
рий села более 5000 м2 в месяц
9
Государствен-ное учреждение
«Аппарат акима села Шебир»
2
Курьер
Доставка свыше 30 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка террито-
рий села более 5000 м2 в месяц
10
Государствен-ное учреждение
«Аппарат акима села Шайыр»
2
Курьер
Доставка свыше 30 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка террито-
рий села более 5000 м2 в месяц
11
Государствен-ное учреждение
«Аппарат акима села Жармыш»
2
Курьер
Доставка до 30 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
6
Дворник
Уборка террито-
рий села более 5000 м2 в месяц
12
Государствен-ное учреждение
«Аппарат акима Мангистауско-го района»
6
Помощник
специа-
листа
Сбор и регистра-ция свыше 45 докумен-
тов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
13
Государствен-ное учреждение
«Аппарат акима села Шетпе»
2
Курьер
Доставка свыше 30 срочной документации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
10
Помощник специа-
листа
Заполне-
ние свыше 100 социаль-
ных карт в месяц
14
Государствен-ное учреждение
«Мангистау-
ский районный отдел внутренней политики»
2
Помощник специа-
листа
Сбор и регистра-ция свыше 15 докумен-
тов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
15
Мангистауский районный филиал общественного объединения «Народно-
демократичес-кая партия «Нур Отан»
4
Курьер
Доставка свыше 30 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
16
Государствен-ное учреждение
«Мангистау-
ская районная прокуратура»
4
Курьер
Доставка свыше 30 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
2
Уборщик помеще-
ния
Уборка помещений более 150 м2 в месяц
17
Государствен-ное учреждение
«Мангистау-
ский районный суд»
4
Курьер
Доставка свыше 30 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
18
Государственное учреждение
«Мангистау-
ский районный отдел архитектуры, градострои-
тельства и строительства»
2
Помощник специа-
листа
Сбор и регистра-ция свыше 15 докумен-
тов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
19
Мангистауский районный филиал духовного объединения мусулман Казахстана
2
Дворник
Поддержа-ние чистоты и порядка на терри-
торий мечети 1000 м2
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
20
Государствен-ное учреждение
«Аппарат Мангистауско-го районного маслихата»
2
Помощник специа-
листа
Сбор и регистра-ция свыше 15 докумен-
тов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
21
Государствен-ное учреждение
«Отдел по чрезвычайным ситуациям Мангистауско-го района Департамента по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области»
2
Курьер
Доставка свыше 15 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
22
Мангистауский районный филиал Республикан-
ского государствен-ного казенного предприятия «Центр по недвижимости по Мангистауской области» Комитета регистрацион-ной службы и оказания правовой помощи Министерства Юстиций Республики Казахстан
2
Курьер
Доставка свыше 15 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
23
Государствен-ное учреждение
«Налоговое управление по Мангистауско-му району»
10
Агенты по разноске уведом-
лении
Доставка свыше 150 уведомле-нии в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
24
Дочернее государствен-ное предприятие «Мангистау-
ский научно-произ-водственный центр земельных ресурсов и землеустрой-
ства» Мангистауский филиал
2
Курьер
Доставка свыше 15 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
25
Государствен-ное учреждение
«Управление юстиции Мангистауско-го района»
10
Помощник специа-
листа
Сбор и регистра-
ция свыше 75 докумен-
тов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
26
Государствен-ное учреждение
«Отдел по делам обороны Мангистауско-го района Мангистауской области»
4
Курьер
Доставка свыше 60 повесток в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
27
Государствен-ное учреждение «Управление государствен-ного санитарно-
эпидемиологи-ческого надзора по Мангистауско-му району»
2
Курьер
Доставка свыше 15 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
28
Государствен-ное учреждение
«Мангистау-
ский районный отдел занятости и социальных программ»
8
Помощник специа-
листа
Сбор и регистра-ция свыше 60 докумен-
тов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
29
Государствен-
ное учреждение
«Отдел экономики и финансов Мангистауско-го района»
4
Помощник специа-
листа
Сбор и регистра-ция свыше 30 докумен-
тов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
30
Государствен-ное учреждение
«Мангистау-
ский районный отдел образования»
2
Помощник специа-
листа
Сбор и регистра-ция свыше 15 докумен-
тов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
31
Государствен-ное учреждение
«Мангистау-
ский районный отдел земельных отношений»
2
Помощник специа-
листа
Сбор и регистра-ция свыше 15 докумен-
тов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
32
«Государстве-ный центр по выплате пенсий Мангистауский областной филиал» Мангистауское районное отделение»
4
Помощник специа-
листа
Сбор и регистра-ция свыше 30 докумен-
тов в месяц, сдача дел в архив
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
33
Государствен-ное учреждение «Мангистау-
ская центральная районная больница»
2
Курьер
Доставка свыше 15 срочной докумен-
тации в месяц
От 2-х до 6-и меся-
цев
15 999
Местный бюджет
Всего: