2011 жылға арналған азаматтарды кәсіби даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыруға мамандықтар тізбесі мен төлем мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 10 маусымдағы № 123 Қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 08 шілдеде № 11-6-135 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңына, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес, 2011 жылға арналған азаматтарды кәсіби даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыруға мамандықтар тізбесі мен төлем мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.О.Меңдіхановқа жүктелсін.
3. Қаулы Маңғыстау облыстық әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен бастап күшіне және ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             С.Ө.Трумов
«Түпқараған аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
Жарылғапова Оразгүл Бекиевна
10 маусым 2011 жыл
«Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Қани Сара Құлмырзақызы
10 маусым 2011 жыл
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 10 маусымдағы
№ 123 қаулысына Қосымша
2011 жылға арналған азаматтарды кәсіби даярлау,
қайта даярлау және біліктілігін арттыруға мамандықтар
тізбесі мен төлем мөлшері
Мамандықтар тізбесі
Оқытылатын азаматтар
саны
Оқу Мерзімі (ай)
Орташа оқу ақысы (1 ай) мың тенге
Оқудың барлық құны мың тенге
1
Жүк іліктіргіш
15
1
22.8
342.0
2
Газ қондырғылары-
ның операторы
15
1
22.8
342.0
барлығы
30
22.8

Об утверждении перечня специальностей и размеры затрат на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации граждан на 2011 год
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 10 июня 2011 года № 123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 08 июля 2011 года № 11-6-135
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148, «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень специальностей и размеры затрат на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации граждан на 2011 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мендиханова Д.О.
3. Постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого его официального опубликования.
Аким района                             С.У. Трумов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
«Тупкараганский районный отдел
занятости и социальных программ»
О.Б.Жарылгапова
10 июня 2011 года
Начальник государственного учреждения
«Тупкараганский районный отдел
экономики и финансов»
С.К. Кани
10 июня 2011 года
Приложение
к постановлению акимата
Тупкараганского района
от 10 июня 2011 года № 123
Перечень специальностей и размеры затрат на профессиональную
подготовку, переподготовку и повышение квалификации граждан на
2011 год
Наименование специальности Количест-во обучаемых Срок обучения (месяц) Средняя стоимость обучения (1 месяц) тенге Всего стоимость обучения тысяч тенге
1
стропальщик
15
1
22800
342
2
Оператор газовых установок
15
1
22800
342
барлығы
30
22800