"2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 33/198 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 08 желтоқсандағы № 42/249 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 желтоқсанда № 11-6-143 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қаулысына және Маңғыстау облыстық мәслихатының «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/449 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 9 желтоқсанда № 2114 болып тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 33/198 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 13 қаңтарда № 11-6-128 болып тіркелген, «Ақкетік арайы» газетінің 2011 жылғы 21 қаңтардағы №05-06 (433-434) санында жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
2011 жылға арналған аудандық бюджет 1 - қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 984 592 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер бойынша – 3 261 951 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 819 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 105 903 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 609 919 мың теңге;
2) шығындар – 5 594 524 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 43 833 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 43 833 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу -0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 653 765 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 653 765 мың теңге.
2-тармақта:
1) тармақшасында «5,9» саны «0» санына ауыстырылсын;
5) тармақшасында «6,0» саны «0» санына ауыстырылсын.
6 - тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Г.Б. Шалабаева
Аудандық мәслихат
хатшысы:                                А. Досанова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығының міндетің
атқарушы: А.Ермекова
08 желтоқсан 2011 жыл.
Түпқараған аудандық мәслихатының
2011 жылғы 08 желтоқсандағы
№ 42/249 шешіміне 1 - қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Сана-
ты
Сыны-
бы
Ішкі сыны-бы
Атауы
Нақтыланған бюджет

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2010 года № 33/198 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 08 декабря 2011 года № 42/249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 декабря 2011 года № 11-6-143
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года №1350 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы » и  решением Мангистауского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 39/449 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2114 от 9 декабря 2011 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2010 года № 33/198 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-6-128 от 13 января 2011 года, опубликовано в газете «Ақкетік арайы» от 21 января 2011 года № 05 - 06 (433 - 434) ) следующие изменения:
Утвердить районный бюджет на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 4 984 592 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 261 951 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 6 819 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 105 903 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 1 609 919 тысяч тенге;
2) затраты – 5 594 524 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 833 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 43 833 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 653 765 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 653 765 тысяч тенге.
в пункте 2:
подпункте 1):
цифры «5,9» заменить цифрами «0»;
подпункте 5):
цифры «6,0» заменить цифрами «0».
пункт 6 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                     Г. Шалабаева
Секретарь районного
маслихата                               А. Досанова
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющая обязанности
начальника государственного
учреждения «Тупкараганский
районный отдел экономики и
финансов»
08 декабря 2011 года.
Приложение 1
к решению Тупкараганского районного маслихата
№ 42/249 от 08 декабря 2011 года
Бюджет района на 2011 год
Кате-гория
Класс
Под-
класс
Наименование
сумма, тыс тенге