Мұнайлы ауданының аумағында сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй - жайларды және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Мұнайлы ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 22-қ Қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 03 наурызда № 11-7-89 тіркелді. Күші жойылды - Мұнайлы аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 02 шілдедегі № 144-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Мұнайлы аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 02 шілдедегі № 144-қ қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28 бабының 4,6 - тармақтарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президентігіне кандидаттардың Мұнайлы ауданы бойынша сайлаушылармен кездесу өткізу үшін келісімшарт негізінде үй - жайлар 1 - қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасының Президентіне кандидаттардың Мұнайлы ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 2 - қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Ондабаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                    Е. Әбілов
"КЕЛІСІЛДІ"
Аудандық сайлау комиссиясының
төрағасы Н. Жолбаев
24 ақпан 2011 ж.
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
24 ақпан № 22-қ
қаулысына 1 - қосымша
Мұнайлы ауданы бойынша Қазақстан Республикасының Президентігіне кандидаттар, сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй - жайлардың тізбесі
Елді – мекеннің атауы Кездесулер өткізілетін орындар
Маңғыстау селосы
№ 1 орта мектептің акт залы
Қызылтөбе селолық округі
«Маңғыстау» мәдениет үйінің концерт залы
Баянды селосы
Баянды ауыл клубының концерт залы
Басқұдық селолық округі
Маңғыстау кәсіптік академиясының ғимараты
Атамекен селолық округі
«Каспий» өндірістік базасының ғимараты
Дәулет селолық округі
№ 4 орта мектептің акт залы
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
24 ақпан № 22 - қ
қаулысына 2 - қосымша
Мұнайлы ауданы бойынша Қазақстан Республикасының Президентіне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындардың тізбесі
Елді – мекеннің атауы Кездесулер өткізілетін орындар
Маңғыстау селосы
1) «Маңғыстау» темір жол вокзалы  аумағындағы ақпараттық стенд
2) Қоғамдық ұйымдар ғимараты аумағындағы ақпараттық стенд
Қызылтөбе селолық округі
«Қазпочта» АҚ-ы Маңғыстау облыстық филиалы Қызылтөбе селолық округіндегі бөлімше аумағындағы ақпараттық стенд
Баянды селосы
№ 3 орта мектептің аумағындағы алаң
Басқұдық селолық округі
Басқұдық селолық округіндегі бастапқы медициналық- санитарлық көмек көрсету орталығы ғимаратының алдындағы алаң
Атамекен селолық округі
Атамекен селолық округіндегі бастапқы медициналық – санитарлық көмек көрсету орталығы ғимаратының алдындағы алаң
Дәулет селолық округі
Дәулет селолық округіндегі бастапқы медициналық – санитарлық көмек көрсету орталығы ғимаратының алдындағы алаң

Об определении помещений для проведения встреч с избирателями и мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Мунайлинского района
Постановление акимата Мунайлинского района от 24 февраля 2011 года № 22-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 03 марта 2011 года № 11-7-89. Утратило силу постановлением Мунайлинского районного акимата Мангистауской области от 02 июля 2013 года № 144-қ
Сноска. Утратило силу постановлением Мунайлинского районного акимата Мангистауской области от 02 июля 2013 года № 144-қ
В соответствии с пунктом 46 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан" акимат района, ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению № 1 на договорный основе определить помещения для проведения встреч кандидатов в Президенты Республики Казахстан с избирателями по Мунайлинскому району.
2. Согласно приложению № 2 определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Мунайлинского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на замистителя акима района К.Ондабаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким                                    Е. Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель районной избирательной комиссии
Н. Жолбаев
24 февраля 2011 г.
Приложение № 1 к постановлению
Акимата Мунайлинского района
от 24 февраля 2011 г. № 22 - қ
Список помещений для проведения встреч кандидатов в Президенты Республики Казахстан с избирателями по Мунайлинскому району
Наименование
населенного пункта
Место проведения встреч
село Мангистау
Актовый зал средней школы № 1
сельский округ Кызылтобе
Концертный зал дома культуры «Мангистау»
село Баянды
Концертный зал сельского клуба Баянды
сельский округ Баскудык
Здание Мангистауской профессиональной академии
сельский округ Атемекен
Здание производственной базы «Каспий»
сельский округ Даулет
Актовый зал средней школы № 4
Приложение № 2 к постановлению
Акимата Мунайлинского района
от 24 февраля 2011 г. № 22 - қ
Список мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан по Мунайлинскому району
Наименование
населенного пункта
Место проведения встреч
село Мангистау
1) Информационный стенд на территории железнодорожного вокзала «Мангистау»
2) Информационный стенд на территории здания общественных организаций
сельский округ Кызылтобе
Информационный стенд на территории отдела Мангистауский областной филиал АО «Казпочта»
село Баянды
Информационный стенд на территории средней школы № 3
сельский округ Баскудык
Информационный стенд на территории Центра первичной медико – санитарной помощи в сельском округе Баскудык
сельский округ Атемекен
Информационный стенд на территории Центра первичной медико – санитарной помощи в сельском округе Атамекен
сельский округ Даулет
Информационный стенд на территории Центра первичной медико – санитарной помощи в сельском округе Даулет