Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 30/309 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдедегі № 37/361 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 тамызда № 11-7-96 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихаттың «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2011 жылғы 26 шілдедегі № 35/403 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2102 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 30/309 «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда № 11-7-83 болып тіркелген, «Мұнайлы» газетінде 2011 жылғы 28 қаңтарда № 4 - 5 (185 - 186) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет, оның ішінде 2011 жылға 1 - қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 543 863 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 817 889 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10 229 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 231 183 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 484 562 мың теңге.
2) шығындар – 4 807 897 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 353 618 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 353 618 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 617 652 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 617 652 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 403 434 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 36 268 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 250 486 мың теңге».
3 - 1 тармақ мынадай жаңа абзацпен толықтырылсын:
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы.
3 - 2 тармақ мынадай жаңа абзацпен толықтырылсын:
«Шоғы батыр атты бейнесі» ескерткішін дайындау.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 30/309 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Мунайлинского района Мангистауской области от 29 июля 2011 года № 37/361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 августа 2011 года № 11-7-96
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 26 июля 2011 года № 35/403 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2102) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 30/309 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2010 года за № 11-7-83 опуK080000095_бликовано в газете «Мунайлы» от 28 января 2011 года № 4-5 (185 - 186) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«Утвердить бюджет района на 2011-2013 годы, в том числе на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 4 543 863 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 817 889 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 229 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 231 183 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 484 562 тысяч тенге;
2) затраты – 4 807 897 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 353 618 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 353 618 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 617 652 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 617 652 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 403 434 тысяч тенге;
погашение займов – 36 268 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 250 486 тысяч тенге».
пункт 3 - 1 дополнить следующим новым абзацам:
развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы занятости 2020.
пункт 3 - 2 дополнить следующим новым абзацам:
изготовление памятника «Конная фигура Шогы батыр».

4 - тармақтың 5) тармақшасы мынадай жаңа абзацпен толықтырылсын:
мүгедектігіне байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға 1 айлық есептік көрсеткіш көлемінде.
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«6) тоқсан сайынғы әлеуметтік көмек:
мүгедектігіне байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға 1,5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
асыраушысынан айырылу жағдайына байланысты мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алушылардың балаларына 1,5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде».
7) тармақшадағы «12 000» саны «12 100» санымен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

подпункт 5) пункта 4 дополнить следующим новым абзацам:
получающие государственные социальные пособия по инвалидности в размере 1 кратного месячного расчетного показателя.
подпункт 6) изложить в новой редакции:
6) ежеквартальная социальная помощь:
получающие государственные социальные пособия по инвалидности в размере 1,5 кратного месячного расчетного показателя;
детям получателей специальных государственных пособии по утере кормильца в размере 1,5 кратного месячного расчетного показателя.
в подпункте 7) цифру «12 000» заменить цифрой «12 100».
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

58 391
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
4 234
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5 467
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
15 740
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
770 849
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
770 849
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
220 525
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 449
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 449
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
577
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
577
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
218 499
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 230
012
Ақпараттық жүйелер құру
899
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
56 715
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 433
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18 776
006
Тұрғын үй көмегі
27 368
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 523
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 177
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
809
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13 745
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 350
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
3 857
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9 617
7
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
1 430 784
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 122 128
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы

58 391
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 234
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
5 467
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
15 740
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
770 849
037
Строительство и реконструкция объектов образования
770 849
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
220 525
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 449
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 449
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
577
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
577
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
218 499
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15 230
012
Создание информационных систем
899
002
Программа занятости
56 715
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 433
005
Государственная адресная социальная помощь
18 776
006
Жилищная помощь
27 368
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решением местных представительных органов
43 523
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 177
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
809
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 745
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 350
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 857
023
Обеспечение деятельности центров занятости
9 617
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 430 784
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 122 128
003
Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда