"Қостанай облысы бойынша жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 29 қазандағы № 438 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 62 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 4 наурызда № 3752 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 31 тамыздағы № 362 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2011.08.31 № 362 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27–бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы бойынша жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылы 29 қазандағы № 438 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3739 тіркелген, 2010 жылы 30 қарашада "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулыға қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес коммуналдық меншік объектілерімен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Кулагин
Әкімдіктің
2011 жылғы 17 ақпандағы
№ 62 қаулысына қосымша
Қостанай облысы бойынша жекешелендіруге жататын
коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесі
Реттік саны
Объектінің атауы
Объектінің мекенжайы және
баланс ұстаушысы
8.
Жалпы ауданы 1676,4
шаршы метр бұрынғы
шағын отбасылық
жатақхана
ғимаратының екінші
қабатынан бесінші
қабатқа дейінгі
бөлігі
Арқалық қаласы, Демченко
көшесі, 11, "Арқалық қаласы
әкімдігінің қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
9.
"ВАЗ-21074"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
714 CА, 2004 жылы
шығарылған
Алтынсарин ауданы, Обаған
селосы, Школьный көшесі, 1,
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
білім беру, дене тәрбиесі және
спорт бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
10.
"ВАЗ-21074"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
701 CА, 2004 жылы
шығарылған
Алтынсарин ауданы, Силаньтьев
селосы, Мир көшесі, 13,
"Алтынсарин ауданының
Силаньтьев ауылдық әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
11.
"ВАЗ-2107"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
139 CD, 1996 жылы
шығарылған
Аманкелді ауданы, Аманкелді
селосы, Майлин көшесі, 14,
"Аманкелді ауданының кұрылыс,
сәулет және қала құрылысы
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
12.
"ВАЗ-2121"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
335 ВC, 2003 жылы
шығарылған
Аманкелді ауданы, Аманкелді
селосы, Майлин көшесі, 14,
"Аманкелді ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
13.
"ГАЗ-3110"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
452 CЕ, 1999 жылы
шығарылған
Аманкелді ауданы, Аманкелді
селосы, Майлин көшесі, 14,
"Аманкелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
14.
"ВАЗ-21213"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
492 CН, 2004 жылы
шығарылған
Аманкелді ауданы, Аманкелді
селосы, Байтұрсынов көшесі,
48, Аманкелді ауданының
"Медет" мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорны
15.
"ГАЗ-53"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
196 CК, 1991 жылы
шығарылған
Аманкелді ауданы, Аманкелді
селосы, Байтұрсынов көшесі,
48, Аманкелді ауданының
"Медет" мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорны
16.
"ВАЗ-21213"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі W
754 AF, 2001 жылы
шығарылған
Аманкелді ауданы, Үрпек
селосы, "Аманкелді ауданы
Үрпек ауылдық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
17.
Жалпы ауданы 77
шаршы метр бұрынғы
кітапхана
ғимаратының бөлігі
Жангелдин ауданы, Сужарған
селосы, Астана көшесі,
"Жангелдин ауданы Сужарған
ауылдық әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
18.

О внесении дополнения в постановление акимата от 29 октября 2010 года № 438 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Костанайской области от 17 февраля 2011 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 марта 2011 года № 3752. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 31 августа 2011 года № 362
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 31.08.2011 № 362.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации" от 29 октября 2010 года № 438 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3739, опубликовано 30 ноября 2010 года в газете "Қостанай таңы") следующие дополнения:
приложение к вышеуказанному постановлению дополнить объектами коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Кулагин
Приложение
к постановлению акимата
от 17 февраля 2011 года № 62
Перечень объектов коммунальной собственности
по Костанайской области, подлежащих приватизации
Поряд
ковый номер
Наименование объекта
Адрес и балансодержатель
объекта
8.
Часть здания бывшего
малосемейного общежития
со второго по пятый
этаж общей площадью
1676,4 квадратного
метра
Город Аркалык, улица
Демченко, 11, ГУ "Отдел
финансов акимата города
Аркалыка"
9.
Автомашина "ВАЗ-21074"
государственный номер Р
714 СА, год выпуска
2004
Алтынсаринский район, село
Убаганское, улица Школьная,
1, государственное
учреждение "Отдел
образования, физической
культуры и спорта акимата
Алтынсаринского района"
10.
Автомашина "ВАЗ-21074"
государственный номер Р
701 СА, год выпуска
2004
Алтынсаринский район, село
Силантьевка, улица Мира,
13, государственное
учреждение "Аппарат акима
Силантьевского сельского
округа Алтынсаринского
района"
11.
Автомашина "ВАЗ-2107"
государственный номер Р
139 СD, год выпуска
1996
Амангельдинский район, село
Амангельды, улица Майлина,
14, государственное
учреждение "Отдел
строительства, архитектуры
и градостроительства
Амангельдинского района"
12.
Автомашина "ВАЗ-2121"
государственный номер Р
335 ВС, год выпуска
2003
Амангельдинский район, село
Амангельды, улица Майлина,
14, государственное
учреждение "Отдел финансов
Амангельдинского района"
13.
Автомашина "ГАЗ-3110"
государственный номер Р
452 СЕ, год выпуска
1999
Амангельдинский район, село
Амангельды, улица Майлина,
14, государственное
учреждение "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Амангельдинского района"
14.
Автомашина "ВАЗ-21213"
государственный номер Р
492 СН, год выпуска
2004
Амангельдинский район, село
Амангельды, улица
Байтурсынова, 48,
государственное
коммунальное предприятие
"Медет" Амангельдинского
района
15.
Автомашина "ГАЗ-53"
государственный номер Р
196 СК, год выпуска
1991
Амангельдинский район, село
Амангельды, улица
Байтурсынова, 48,
государственное
коммунальное предприятие
"Медет" Амангельдинского
района
16.
Автомашина "ВАЗ-21213"
государственный номер W
754 AF, год выпуска
2001
Амангельдинский район, село
Урпек, государственное
учреждение "Аппарат акима
Урпекского аульного округа
Амангельдинского района"
17.
Часть здания бывшей
библиотеки общей
площадью 77 квадратных
метров
Джангельдинский район, село
Сужарган, улица Астана,
государственное учреждение
"Аппарат акима села
Сужарган Жангельдинского
района"
18.
Здание бывшего кафе

Жалпы ауданы 162,4
шаршы метр бұрынғы
шатхана ғимараты
Жангелдин ауданы, Көкалат
селосы, "Жангелдин ауданы
Албарбөгет ауылдық округі
әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі
19.
Жалпы ауданы 237,3
шаршы метр бұрынғы
"Қарлығаш"
кинотеатрының
ғимараты
Жангелдин ауданы, Торғай
селосы, Қ. Алтынсары көшесі,
73, "Н.Ахметбеков атындағы
мәдениет үйі" мемлекеттік
мекемесі
20.
Жалпы ауданы 212,3
шаршы метр бұрынғы
шатхана ғимараты
Жангелдин ауданы, Шеген
селосы, "Жангелдин ауданы
Аманкелді ауылдық округі
әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі
21.
Жалпы ауданы 345,9
шаршы метр бұрынғы
шатхана ғимараты
Жангелдин ауданы, Қызбел
селосы, "Жангелдин ауданы
Қызбел ауылдық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
22.
Жалпы ауданы 529
шаршы метр бұрынғы
көкөніс сақтау
қоймасының ғимараты
Жангелдин ауданы, Торғай
селосы, Тынымов көшесі, 27,
"Жангелдин ауданы әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
23.
Жалпы ауданы 210
шаршы метр газ
алмасу пунктінің
бұрынғы әкімшілік
ғимараты
Жангелдин ауданы, Торғай
селосы, Сейіткұл көшесі, 17,
"Жангелдин ауданы әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
24.
"ВАЗ-21213"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі W
752 AF, 2001 жылы
шығарылған
Жангелдин ауданы, Милисай
селосы, "Жангелдин ауданы
Милисай ауылдық әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
25.
"ВАЗ-21213"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
183 ВА, 2001 жылы
шығарылған
Жангелдин ауданы, Қалам -
Қарасу селосы, "Жангелдин
ауданы Қалам - Қарасу ауылдық
округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
26.
Жалпы ауданы 1046,1
шаршы метр жылжымалы
механикаландырылған
шаруашылық
учаскесінің (бұрынғы
шаруашылық есептік
құрылыс учаскесі) №
1 гаражының ғимараты
Жангелдин ауданы, Торғай
селосы, Нұрманов көшесі,
"Жангелдин ауданы әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
27.
Жалпы ауданы 327
шаршы метр бұрынғы
орталық қазандықтың
ғимараты
Денисов ауданы, Аршалы селосы,
Школьная көшесі, 13, "Денисов
ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
28.
Жалпы ауданы 119,3
шаршы метр бұрынғы
мектеп қазандығының
ғимараты
Денисов ауданы, Аршалы селосы,
Школьная көшесі, 13 А,
"Денисов ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
29.
Жүк тиеу-түсіру
алаңымен теміржол
тұйығы
Денисов ауданы, Денисов
селосы,бұрынғы
"Сельхозтехника" акционерлік
қоғамының аумағы, "Денисов
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
30.
Жалпы ауданы 161,5
шаршы метр бұрынғы
алты пәтерлі тұрғын
үй ғимараты
Денисов ауданы, Зааят селолық
округі, Зааят селосы, Дорожная
көшесі, 51, "Денисов ауданының
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
31.
"ГАЗ - 311000"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
971 ВС, 1997 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы, Пушкин
көшесі, 98, "Қостанай қаласы
әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі
32.

общей площадью 162,4
квадратного метра
Джангельдинский район,село
Кокалат, государственное
учреждение "Аппарат акима
Албарбогетского аульного
округа Жангельдинского
района"
19.
Здание бывшего
кинотеатра "Карлыгаш"
общей площадью 237,3
квадратного метра
Джангельдинский район, село
Торгай, улица К. Алтынсары,
73, государственное
учреждение "Дом культуры
имени Н. Ахметбекова"
20.
Здание бывшего кафе
общей площадью 212,3
квадратного метра
Джангельдинский район, село
Шеген, государственное
учреждение "Аппарат акима
Амангельдинского аульного
округа Жангельдинского
района"
21.
Здание бывшего кафе
общей площадью 345,9
квадратного метра
Джангельдинский район, село
Кызбель, государственное
учреждение "Аппарат акима
Кызбельского аульного
округа Жангельдинского
района"
22.
Здание бывшего
овощехранилища общей
площадью 529 квадратных
метров
Джангельдинский район, село
Торгай, улица Тынымова,27,
государственное учреждение
"Аппарат акима
Жангельдинского района"
23.
Административное здание
бывшего пункта
газообмена общей
площадью 210 квадратных
метров
Джангельдинский район, село
Торгай, улица Сейткула,
17, государственное
учреждение "Аппарат акима
Жангельдинского района"
24.
Автомашина "ВАЗ-21213"
государственный номер W
752 AF, год выпуска
2001
Джангельдинский район, село
Милисай, государственное
учреждение "Аппарат акима
села Милисай
Жангельдинского района"
25.
Автомашина "ВАЗ-21213"
государственный номер Р
183 ВА, год выпуска
2001
Джангельдинский район, село
Калам - Карасу,
государственное учреждение
"Аппарат акима Калам –
Карасуского аульного округа
Жангельдинского района"
26.
Здание гаража № 1
передвижного
механизированного
хозяйственного участка
(бывший хозяйственно
расчетный строительный
участок) общей площадью
1046,1 квадратного
метра
Джангельдинский район, село
Торгай, улица Нурманова,
государственное учреждение
"Аппарат акима
Жангельдинского района"
27.
Здание бывшей
центральной котельной
общей площадью 327
квадратных метров
Денисовский район, село
Аршалы, улица Школьная, 13,
государственное учреждение
"Отдел финансов
Денисовского района"
28.
Здание бывшей школьной
котельной общей
площадью 119,3
квадратного метра
Денисовский район, село
Аршалы, улица Школьная,
13а, государственное
учреждение "Отдел финансов
Денисовского района"
29.
Железнодорожный тупик с
погрузочно-рагрузочной
площадкой
Денисовский район, село
Денисовка, территория
бывшего акционерного
общества "Сельхозтехника",
государственное учреждение
"Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог
Денисовского района"
30.
Здание бывшего
шестиквартирного жилого
дома общей площадью
161,5 квадратного метра
Денисовский район,
Зааятский сельский округ,
село Зааятское, улица
Дорожная, 51,
государственное учреждение
"Отдел финансов
Денисовского района"
31.
Автомашина "ГАЗ-311000"
государственный номер Р
971 ВС, год выпуска
1997
Город Костанай, улица
Пушкина, 98,
государственное учреждение
"Аппарат акима города
Костаная"
32.
Здание бывшей бани,

Жалпы ауданы 23,9
шаршы метр бұрынғы
монша ғимараты
Қарабалық ауданы, Приозерное
селосы, "Қарабалық ауданының
тұрғын үй - коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
33.
Жалпы ауданы 158,5
шаршы метр бұрынғы
фельдшер-акушерлік
пунктінің ғимараты
Қарабалық ауданы, Сарыкөл
селосы, "Қарабалық ауданының
тұрғын үй -коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
34.
Жалпы ауданы 196
шаршы метр бұрынғы
Березов бастауыш
мектебінің ғимараты
Қарабалық ауданы, Березов
селосы, "Қарабалық ауданының
білім бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
35.
Жалпы ауданы 153,2
шаршы метр бұрынғы
Светлое бастауыш
мектебінің ғимараты
Қарабалық ауданы, Светлое
селосы, "Қарабалық ауданының
білім бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
36.
Жалпы ауданы 53,62
шаршы метр бұрынғы
автономдық телефон
станциясы ғимараты
Қарабалық ауданы, Сарыкөл
селосы, "Қарабалық ауданының
тұрғын үй -коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
37.
"ВАЗ-21213"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
582 ВС, 2000 жылы
шығарылған
Қарасу ауданы, Қарасу селосы,
А. Искаков көшесі, 66, "Қарасу
ауданы әкімдігінің
кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы
және ветеренария бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
38.
"ВАЗ-2107"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
568 АН, 1995 жылы
шығарылған
Қостанай ауданы, Затобол
кенті, Казахская көшесі, 5,
"Қостанай ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
39.
"ГАЗ-2411"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
204 ВА, 1987 жылы
шығарылған
Қостанай ауданы, Затобол
кенті, Школьный көшесі, 40,
"Қостанай ауданы әкімдігінің
білім бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
40.
"КАВЗ-3270 03"
автобусы,
мемлекеттік нөмірі Р
527 ВS, 1990 жылы
шығарылған
Қостанай ауданы, Затобол
кенті, Школьный көшесі, 40,
"Қостанай ауданы әкімдігінің
білім бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
41.
"ВАЗ-21099"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
551 СК, 2001 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы,
Красносельская көшесі, 20,
"Қостанай балалар
психоневрологиялық интернат
үйі" мемлекеттік мекемесі
42.
Қостанай облысы
әкімдігінің
шаруашылық жүргізу
құқығындағы "Жас
өркен" мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны (мүліктік
кешен ретінде)
Қостанай қаласы, Аманкелді
көшесі, 93 А
43.
"ГАЗ-31029"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
329 ВА, 1995 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы, Мәуленов
көшесі, 16 А, "Облыстық
коммерциялық құрылыс
компаниясы" мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорын
44.
"М-21412"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
885 АН, 1993 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы, Мәуленов
көшесі, 16 А, "Облыстық
коммерциялық құрылыс
компаниясы" мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорын
45.

общей площадью 23,9
квадратного метра
Карабалыкский район, село
Приозерное, государственное
учреждение "Отдел
жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Карабалыкского
района"
33.
Здание бывшего
фельдшерско-акушерского
пункта, общей площадью
158, 5 квадратного
метра
Карабалыкский район, село
Сарыколь, государственное
учреждение "Отдел
жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Карабалыкского
района"
34.
Здание бывшей
Березовской начальной
школы общей площадью
196 квадратных метров
Карабалыкский район, село
Березовское,
государственное учреждение
"Отдел образования
Карабалыкского района"
35.
Здание бывшей Светлой
начальной школы общей
площадью 153,2
квадратного метра
Карабалыкский район, село
Светлое, государственное
учреждение "Отдел
образования Карабалыкского
района"
36.
Здание бывшей
автономной телефонной
станции общей площадью
53,62 квадратного метра
Карабалыкский район, село
Сарыколь, государственное
учреждение "Отдел
жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Карабалыкского
района"
37.
Автомашина "ВАЗ-21213"
государственный номер Р
582 ВС, год выпуска
2000
Карасуский район, село
Карасу, улица А. Исакова,
66, государственное
учреждение "Отдел
предпринимательства,
сельского хозяйства и
ветеринарии акимата
Карасуского района"
38.
Автомашина "ВАЗ-2107"
государственный номер Р
568 АН, год выпуска
1995
Костанайский район, поселок
Затобольск, улица
Казахстанская, 5,
государственное учреждение
"Отдел занятости и
социальных программ акимата
Костанайского района"
39.
Автомашина "ГАЗ-2411"
государственный номер Р
204 ВА, год выпуска
1987
Костанайский район, поселок
Затобольск, улица Школьная,
40, государственное
учреждение "Отдел
образования акимата
Костанайского района"
40.
Автомашина "КАВЗ-3270
03" государственный
номер Р 527 ВS, год
выпуска 1990
Костанайский район, поселок
Затобольск, улица Школьная,
40, государственное
учреждение "Отдел
образования акимата
Костанайского района"
41.
Автомашина "ВАЗ-21099"
государственный номер Р
551 СК, год выпуска
2001
Город Костанай, улица
Красносельская, 20,
государственное учреждение
"Костанайский детский
психоневрологический
дом-интернат"
42.
Государственное
коммунальное
предприятие "Жас өркен"
на праве хозяйственного
ведения акимата
Костанайской области
(как имущественный
комплекс)
Город Костанай, улица
Амангельды, 93 А
43.
Автомашина "ГАЗ-31029",
государственный номер Р
329 ВА, год выпуска
1995
Город Костанай, улица
Мауленова, 16А,
государственное
коммунальное предприятие
"Областная компания
коммерческого застройщика"
44.
Автомашина "М-21412",
государственный номер Р
885 АН, год выпуска
1993
Город Костанай, улица
Мауленова, 16А,
государственное
коммунальное предприятие
"Областная компания
коммерческого застройщика"
45.
Автомашина

"ВИС-2345-0000010"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
118 КР, 2001 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы, Майлин
көшесі, 3, "Қазақстан
Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер департаменті"
мемлекеттік мекемесі (келісім
бойынша)
46.
"ГАЗ-33073"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
145 КР, 1993 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы, Майлин
көшесі, 3, "Қазақстан
Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер департаменті"
мемлекеттік мекемесі (келісім
бойынша)
47.
"ГАЗ-33073"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
201 КР, 1993 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы, Майлин
көшесі, 3, "Қазақстан
Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер департаменті"
мемлекеттік мекемесі (келісім
бойынша)
48.
"ВАЗ-21213"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
192 КР, 1999 жылы
шығарылған
Жітіқара қаласы, 5 шағын
ауданы, 18 үй, "Қазақстан
Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер департаменті
Жітіқара қаласы және Жітіқара
ауданы ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесі (келісім
бойынша)
49.
"ГАЗ-3307"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
193 КР, 1992 жылы
шығарылған
Жітіқара қаласы, 5 шағын
аудан, 18 үй, "Қазақстан
Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер департаменті
Жітіқара қаласы және Жітіқара
ауданы ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесі (келісім
бойынша)
50.
"ВАЗ-21053"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
194 КР, 1997 жылы
шығарылған
Жітіқара қаласы, 5 шағын
аудан, 18 үй, "Қазақстан
Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер департаменті
Жітіқара қаласы және Жітіқара
ауданы ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесі (келісім
бойынша)
51.
"ГАЗ-3110"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
324 КР, 1997 жылы
шығарылған
Жітіқара қаласы, 5 шағын
аудан, 18 үй, "Қазақстан
Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер департаменті
Жітіқара қаласы және Жітіқара
ауданы ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесі (келісім
бойынша)
52.
"ВАЗ-2106"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
342 КР, 2000 жылы
шығарылған
Алтынсарин ауданы,
Силаньтьевка селосы, Ленин
көшесі, 34, "Қазақстан
Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер департаменті
Алтынсарин аудандық ішкі істер
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
53.
"УАЗ-3309"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
347 КР, 1995 жылы
шығарылған
Лисаков қаласы, 1 шағын
ауданы, 7 корпус, "Қазақстан
Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер департаменті
Лисаков қаласының ішкі істер
бөлімі " мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
54.
"ГАЗ-3110"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
609 КР, 1997 жылы
шығарылған
Лисаков қаласы, 1 шағын
ауданы, 7 корпус, "Қазақстан
Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер департаменті
Лисаков қаласының ішкі істер
бөлімі " мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
55.
"УАЗ-31512"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
407 КР, 1996 жылы
шығарылған
Қамысты ауданы, Қамысты
селосы, Ержанов көшесі, 7,
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті Қамысты аудандық
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесі (келісім бойынша)
56.
"УАЗ-31514"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
418 КР, 1996 жылы
шығарылған
Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл
селосы, Ленин көшесі, 10,
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті Ұзынкөл аудандық
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесі (келісім бойынша)
57.
"ВАЗ-21213"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
436 КР, 1997 жылы
шығарылған
Қарасу ауданы, Қарасу селосы,
Исаков көшесі, 76, "Қазақстан
Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер департаменті Қарасу
аудандық ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесі (келісім
бойынша)
58.
"Audi A6"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
200 КР, 1995 жылы
шығарылған
Денисов ауданы, Денисов
селосы, Ленин көшесі, 16,
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті Денисов аудандық
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесі (келісім бойынша)
59.
"ВАЗ-21060"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
466 КР, 2001 жылы
шығарылған
Денисов ауданы, Денисов
селосы, Ленин көшесі, 16,
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті Денисов аудандық
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесі (келісім бойынша)
60.
"УАЗ-315142 017"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
467 КР, 2002 жылы
шығарылған
Денисов ауданы, Денисов
селосы, Ленин көшесі, 16,
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті Денисов аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесі (келісім бойынша)
61.
"УАЗ-31512"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
168 КР, 1996 жылы
шығарылған
Әулиекөл ауданы, Әулиекөл
селосы, Ленин көшесі, 34,
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті Әулиекөл аудандық
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесі (келісім бойынша)
62.
"ГАЗ-3307"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
506 КР, 1995 жылы
шығарылған
Сарыкөл ауданы, Сарыкөл
селосы, Аблай – хан көшесі,
23, "Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысының ішкі істер
департаменті Сарыкөл аудандық
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесі (келісім бойынша)
63.
"УАЗ-31512"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
509 КР, 1996 жылы
шығарылған
Таран ауданы, Таран селосы,
Советская көшесі, 10,
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті Таран аудандық
ішкі істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесі (келісім
бойынша)
64.
"ВАЗ-21053"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
511 КР, 2001 жылы
шығарылған
Таран ауданы, Таран селосы,
Советская көшесі, 10,
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті Таран аудандық
ішкі істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесі (келісім
бойынша)
65.
"ВАЗ-21213"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
512 КР, 2000 жылы
шығарылған
Таран ауданы, Таран селосы,
Советская көшесі, 10,
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті Таран аудандық
ішкі істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесі (келісім
бойынша)
66.
"ВАЗ-21060"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
521 КР, 2003 жылы
шығарылған
Таран ауданы, Таран селосы,
Советская көшесі, 10,
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті Таран аудандық
ішкі істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесі (келісім
бойынша)
67.
"УАЗ-31512 Умм"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
543 КР, 1995 жылы
шығарылған
Арқалық қаласы, Байтурсынов
көшесі, 16, "Қазақстан
Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер департаменті
Арқалық қаласының ішкі істер
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі (келісім бойынша)
68.
"ВАЗ-21213"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
548 КР, 1996 жылы
шығарылған
Арқалық қаласы, Байтурсынов
көшесі, 16, "Қазақстан
Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер департаменті
Арқалық қаласының ішкі істер
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі (келісім бойынша)
69.
"ВАЗ-21213"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
551 КР, 1996 жылы
шығарылған
Арқалық қаласы, Байтурсынов
көшесі, 16, "Қазақстан
Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер департаменті
Арқалық қаласының ішкі істер
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі (келісім бойынша)
70.
"УАЗ-31512"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
553 КР, 1995 жылы
шығарылған
Арқалық қаласы, Байтурсынов
көшесі, 16, "Қазақстан
Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер департаменті
Арқалық қаласының ішкі істер
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі (келісім бойынша)
71.
"УАЗ-31512"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
568 КР, 1999 жылы
шығарылған
Амангелді ауданы, Амангелді
селосы, Дюсембин көшесі, 17,
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті Амангелді
аудандық ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесі (келісім
бойынша)
72.
"Toyota Land Cruiser – 100 Gx"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
011 КР, 2001 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы, Майлин
көшесі, 3, "Қазақстан
Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының
ішкі істер департаменті"
мемлекеттік мекемесі (келісім
бойынша)
73.
"ГАЗ-5204"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі Р
923 AN, 1987 жылы
шығарылған
Лисаков қаласы, 2-шағын
ауданы, 8, Лисаков қаласы
әкімдігінің білім бөлімі
"Мектепаралық оқу-өндірістік
комбинаты" мемлекеттік
мекемесі
74.

"ВИС-2345-0000010",
государственный номер Р
118 КР, год выпуска
2001
Город Костанай, улица
Майлина, 3, государственное
учреждение "Департамент
внутренних дел Костанайской
области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" (по
согласованию)
46.
Автомашина "ГАЗ-33073",
государственный номер Р
145 КР, год выпуска
1993
Город Костанай, улица
Майлина, 3, государственное
учреждение "Департамент
внутренних дел Костанайской
области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" (по
согласованию)
47.
Автомашина "ГАЗ-33073",
государственный номер Р
201 КР, год выпуска
1993
Город Костанай, улица
Майлина, 3, государственное
учреждение "Департамент
внутренних дел Костанайской
области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" (по
согласованию)
48.
Автомашина "ВАЗ-21213",
государственный номер Р
192 КР, год выпуска
1999
Город Житикара, 5
микрорайон, дом 18,
государственное учреждение
"Отдел внутренних дел
города Житикары и
Житикаринского района
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
49.
Автомашина "ГАЗ-3307",
государственный номер Р
193 КР, год выпуска
1992
Город Житикара, 5
микрорайон, дом 18,
государственное учреждение
"Отдел внутренних дел
города Житикары и
Житикаринского района
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
50.
Автомашина "ВАЗ-21053",
государственный номер Р
194 КР, год выпуска
1997
Город Житикара, 5
микрорайон, дом 18,
государственное учреждение
"Отдел внутренних дел
города Житикары и
Житикаринского района
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
51.
Автомашина "ГАЗ-3110",
государственный номер Р
324 КР, год выпуска
1997
Город Житикара, 5
микрорайон, дом 18,
государственное учреждение
"Отдел внутренних дел
города Житикары и
Житикаринского района
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
52.
Автомашина "ВАЗ-2106",
государственный номер Р
342 КР, год выпуска
2000
Алтынсаринский район, село
Силантьевка, улица Ленина,
34, государственное
учреждение "Алтынсаринский
районный отдел внутренних
дел Департамента внутренних
дел Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
53.
Автомашина "УАЗ-3309",
государственный номер Р
347 КР, год выпуска
1995
Город Лисаковск, 1
микрорайон, корпус 7,
государственное учреждение
"Лисаковский городской
отдел внутренних дел
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
54.
Автомашина "ГАЗ-3110",
государственный номер Р
609 КР, год выпуска
1997
Город Лисаковск, 1
микрорайон, корпус 7,
государственное учреждение
"Лисаковский городской
отдел внутренних дел
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
55.
Автомашина "УАЗ-31512",
государственный номер Р
407 КР, год выпуска
1996
Камыстинский район, село
Камысты, улица Ержанова, 7,
государственное учреждение
"Камыстинский районный
отдел внутренних дел
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
56.
Автомашина "УАЗ-31514",
государственный номер Р
418 КР, год выпуска
1996
Узункольский район, село
Узунколь, улица Ленина, 10,
государственное учреждение
"Узункольский районный
отдел внутренних дел
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
57.
Автомашина "ВАЗ-21213",
государственный номер Р
436 КР, год выпуска
1997
Карасуский район, село
Карасу, улица Исакова, 76,
государственное учреждение
"Карасуский районный отдел
внутренних дел Департамента
внутренних дел Костанайской
области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" (по
согласованию)
58.
Автомашина "Audi A6",
государственный номер Р
200 КР, год выпуска
1995
Денисовский район, село
Денисовка, улица Ленина,
16, государственное
учреждение "Денисовский
районный отдел внутренних
дел Департамента внутренних
дел Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
59.
Автомашина "ВАЗ-21060",
государственный номер Р
466 КР, год выпуска
2001
Денисовский район, село
Денисовка, улица Ленина,
16, государственное
учреждение "Денисовский
районный отдел внутренних
дел Департамента внутренних
дел Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
60.
Автомашина "УАЗ-
315142017",
государственный номер Р
467 КР, год выпуска
2002
Денисовский район, село
Денисовка, улица Ленина,
16, государственное
учреждение "Денисовский
районный отдел внутренних
дел Департамента внутренних
дел Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
61.
Автомашина "УАЗ-31512",
государственный номер Р
168 КР, год выпуска
1996
Аулиекольский район, село
Аулиеколь улица Ленина, 34,
государственное учреждение
"Аулиекольский районный
отдел внутренних дел
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
62.
Автомашина "ГАЗ-3307",
государственный номер Р
506 КР, год выпуска
1995
Сарыкольский район, село
Сарыколь, улица Аблайхана,
23, государственное
учреждение "Сарыкольский
районный отдел внутренних
дел Департамента внутренних
дел Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
63.
Автомашина "УАЗ-31512",
государственный номер Р
509 КР, год выпуска
1996
Тарановский район, село
Тарановка, улица Советская,
10, государственное
учреждение "Тарановский
районный отдел внутренних
дел Департамента внутренних
дел Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
64.
Автомашина "ВАЗ-21053",
государственный номер Р
511 КР, год выпуска
2001
Тарановский район, село
Тарановка, улица Советская,
10, государственное
учреждение "Тарановский
районный отдел внутренних
дел Департамента внутренних
дел Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
65.
Автомашина "ВАЗ-21213",
государственный номер Р
512 КР, год выпуска
2000
Тарановский район, село
Тарановка, улица Советская,
10, государственное
учреждение "Тарановский
районный отдел внутренних
дел Департамента внутренних
дел Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
66.
Автомашина "ВАЗ-21060",
государственный номер Р
521 КР, год выпуска
2003
Тарановский район, село
Тарановка, улица Советская,
10, государственное
учреждение "Тарановский
районный отдел внутренних
дел Департамента внутренних
дел Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
67.
Автомашина "УАЗ-31512
Умм", государственный
номер Р 543 КР, год
выпуска 1995
Город Аркалык, улица
Байтурсынова, 16,
государственное учреждение
"Управление внутренних дел
города Аркалыка Департамент
внутренних дел Костанайской
области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" (по
согласованию)
68.
Автомашина "ВАЗ-21213",
государственный номер Р
548 КР, год выпуска
1996
Город Аркалык, улица
Байтурсынова, 16,
государственное учреждение
"Управление внутренних дел
города Аркалыка Департамент
внутренних дел Костанайской
области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" (по
согласованию)
69.
Автомашина "ВАЗ-21213",
государственный номер Р
551 КР, год выпуска
1996
Город Аркалык, улица
Байтурсынова, 16,
государственное учреждение
"Управление внутренних дел
города Аркалыка Департамент
внутренних дел Костанайской
области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" (по
согласованию)
70.
Автомашина "УАЗ-31512",
государственный номер Р
553 КР, год выпуска
1995
Город Аркалык, улица
Байтурсынова, 16,
государственное учреждение
"Управление внутренних дел
города Аркалыка Департамент
внутренних дел Костанайской
области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" (по
согласованию)
71.
Автомашина "УАЗ-31512",
государственный номер Р
568 КР, год выпуска
1999
Амангельдинский район, село
Амангельды, улица
Дюсембина, 17,
государственное учреждение
"Амангельдинский районный
отдел внутренних дел
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" (по
согласованию)
72.
Автомашина "Toyota Land
Cruiser – 100 Gx",
государственный номер Р
011 КР, год выпуска
2001
Город Костанай, улица
Майлина, 3, государственное
учреждение "Департамент
внутренних дел Костанайской
области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" (по
согласованию)
73.
Автомашина "ГАЗ-5204" государственный номер Р
923 АN, год выпуска
1987
Город Лисаковск, 2
микрорайон, дом 8,
государственное учреждение
"Межшкольный учебно –
производственный комбинат"
отдела образования акимата
города Лисаковска
74.
Здание теплового пункта

Жалпы ауданы 58,1
шаршы метр жылу
пунктінің ғимараты
Лисаков қаласы, Октябрь кенті,
Алма-Атинская көшесі, 50а,
"Лисаков қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
75.
Жалпы ауданы 16,8
шаршы метр № 826
гараж
Лисаков қаласы, "Кооператив-1"
гараж қоғамы, "Лисаков қаласы
әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ
76.
"Dodge Durando"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 024 АА, 2004 жылы
шығарылған
Мендіқара ауданы, Боровское
селосы, Королева көшесі, 5,
"Мендіқара ауданы әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
77.
"Сельхозэнерго"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны (мүліктік
кешен ретінде)
Мендіқара ауданы, Боровское
селосы, Алтынсарин көшесі,
"Мендіқара ауданының тұрғын үй
-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
78.
Жалпы ауданы 1351,8
шаршы метр "Гранит"
бұрынғы
кооперативінің
ғимаратын
Жітіқара қаласы,
Казасбестстрой бұрынғы
трестінің өнеркәсіп аймағы
мекенжайында орналасқан,
"Жітіқара ауданының тұрғын үй
-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
емлекеттік мекемесі
79.
Жалпы ауданы 398,3
шаршы метр бұрынғы
селолық клуб
ғимараты
Федоров ауданы, Қарақопа
селосы, "Федоров аудандық
мәдениет үйі" мемлекеттік
мекемесі
80.
Жалпы ауданы 368,2
шаршы метр бұрынғы
селолық клуб
ғимараты
Федоров ауданы, Цабелевка
селосы, "Федоров аудандық
мәдениет үйі" мемлекеттік
мекемесі
81.
Жалпы ауданы 318,7
шаршы метр бұрынғы
селолық клуб
ғимараты
Федоров ауданы, Калиновка
селосы, "Федоров аудандық
мәдениет үйі" мемлекеттік
мекемесі
82.
Жалпы ауданы 1479,3
шаршы метр бұрынғы
селолық клуб
ғимараты
Федоров ауданы, Новошумное
селосы, "Федоров аудандық
мәдениет үйі" мемлекеттік
мекемесі
кестенің жалғасы:
Негіздеме
Объектінің жағдайы
Қостанай облысы Арқалық
қаласы әкімінің 2010 жылғы 19
сәуірдегі № 1-28/517 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
Қостанай облысы Алтынсарин
ауданы әкімінің 2010 жылғы 10
желтоқсандағы № 02-29/1462
хаты
Техникалық бұзылған
Қостанай облысы Алтынсарин
ауданы әкімінің 2010 жылғы 10
желтоқсандағы № 02-29/1462
хаты
Техникалық бұзылған
Қостанай облысы Аманкелді
ауданы әкімінің 2010 жылғы 03
қарашадағы № 02-17/873 хаты
Техникалық бұзылған
Қостанай облысы Аманкелді
ауданы әкімінің 2011 жылғы 14
қаңтардағы № 03-17/34 хаты
Техникалық бұзылған
Қостанай облысы Аманкелді
ауданы әкімінің 2011 жылғы 14
қаңтардағы № 03-17/34 хаты
Техникалық бұзылған
Қостанай облысы Аманкелді
ауданы әкімінің 2011 жылғы 14
қаңтардағы № 03-17/34 хаты
Техникалық бұзылған
Қостанай облысы Аманкелді
ауданы әкімінің 2011 жылғы 14
қаңтардағы № 03-17/34 хаты
Техникалық бұзылған
Қостанай облысы Аманкелді
ауданы әкімінің 2011 жылғы 14
қаңтардағы № 03-17/34 хаты
Техникалық бұзылған
Қостанай облысы Жангелдин
ауданы әкімінің 2011 жылғы 14
қаңтардағы № 1-04/37 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
Қостанай облысы Жангелдин
ауданы әкімінің 2011 жылғы 14
қаңтардағы № 1-04/37 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
Қостанай облысы Жангелдин
ауданы әкімінің 2011 жылғы 14
қаңтардағы № 1-04/37 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
Қостанай облысы Жангелдин
ауданы әкімінің 2011 жылғы 14
қаңтардағы № 1-04/37 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
Қостанай облысы Жангелдин
ауданы әкімінің 2011 жылғы 14
қаңтардағы № 1-04/37 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
Қостанай облысы Жангелдин
ауданы әкімінің 2011 жылғы 14
қаңтардағы № 1-04/37 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
Қостанай облысы Жангелдин
ауданы әкімінің 2011 жылғы 14
қаңтардағы № 1-04/37 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
Қостанай облысы Жангелдин
ауданы әкімінің 2011 жылғы 14
қаңтардағы № 1-04/37 хаты
Техникалық бұзылған
Қостанай облысы Жангелдин
ауданы әкімінің 2011 жылғы 14
қаңтардағы № 1-04/37 хаты
Техникалық бұзылған
Қостанай облысы Жангелдин
ауданы әкімінің 2010 жылғы 20
шілдедегі № 1-04/541 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
Қостанай облысы Денисов
ауданы әкімінің 2011 жылғы
13 қаңтардағы № 48 хаты
Қирауға ұшырауда
Қостанай облысы Денисов
ауданы әкімінің 2011 жылғы
13 қаңтардағы № 48 хаты
Күрделі жөндеуді талап
етеді
Қостанай облысы Денисов
ауданы әкімінің 2011 жылғы
13 қаңтардағы № 48 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
Қостанай облысы Денисов
ауданы әкімінің 2011 жылғы
13 қаңтардағы № 48 хаты
Қирауға ұшырауда
Қостанай облысы Қостанай
қаласы әкімінің 2011 жылғы 19
қаңтардағы № 1-25/80 хаты
Техникалық бұзылған
Қостанай облысы Қарабалық
ауданы әкімінің 2010 жылғы 23
маусымдағы № 01-09/796 хаты
Қирауға ұшырауда
Қостанай облысы Қарабалық
ауданы әкімінің 2010 жылғы 17
маусымдағы № 01-09/770 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық,
ағымдағы жөндеуді қажет
етеді
Қостанай облысы Қарабалық
ауданы әкімінің 2010 жылғы 09
желтоқсандағы № 01-08/1573
хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
Қостанай облысы Қарабалық
ауданы әкімінің 2010 жылғы 09
желтоқсандағы № 01-08/1573
хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
Қостанай облысы Қарабалық
ауданы әкімінің 2010 жылғы 10
қантардағы № 01-09/26 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық,
ағымдағы жөндеуді қажет
етеді
Қостанай облысы Қарасу ауданы
әкімінің 2010 жылғы 15
желтоқсандағы № 03-06/747
хаты
Техникалық бұзылған
Қостанай облысы Қостанай
ауданы әкімінің 2010 жылғы 12
қарашадағы № 01-850/2621 хаты
Техникалық бұзылған
Қостанай облысы Қостанай
ауданы әкімінің 2010 жылғы 12
қарашадағы № 01-850/2621 хаты
Техникалық бұзылған
Қостанай облысы Қостанай
ауданы әкімінің 2010 жылғы 12
қарашадағы № 01-850/2621 хаты
Техникалық бұзылған
"Қостанай облысы әкімдігінің
жұмыспен қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының" 2010 жылғы 22
қарашадағы № 07/2826 хаты
Техникалық бұзылған
"ҚР Бәсекелестікті қорғау
агенттігінің (Монополияға
қарсы агенттік) Қостанай және
Солтүстік Қазақстан облыстары
бойынша өңіраралық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесі бастығының 2010
жылғы 3 маусымдағы № 264 ОД
бұйрығы
Қолданыста
"Қостанай облысы әкімдігінің
сәулет және қала құрылысы
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі бастығының 2010
жылғы 24 маусымдағы № 3-4/541
хаты
Техникалық бұзылған
"Қостанай облысы әкімдігінің
сәулет және қала құрылысы
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі бастығының 2010
жылғы 24 маусымдағы № 3-4/541
хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсанда № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2010 жылғы 23
желтоқсандағы № 11-15/74 хаты
Техникалық бұзылған
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығы

общей площадью 58,1
квадратного метра
Город Лисаковск, поселок
Отябрьский, улица
Алма-Атинская, 50 А,
государственное учреждение
"Отдел финансов акимата
города Лисаковска"
75.
Гараж № 826 общей
площадью 16,8
квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное
общество "Кооператив – 1",
государственное учреждение
"Отдел финансов акимата
города Лисаковска"
76.
Автомашина "Dodge
Durando"
государственный номер Р
024 АА, год выпуска
2004
Мендыкаринский район, село
Боровское, улица Королева,
5, государственное
учреждение "Аппарат акима
Мендыкаринского района"
77.
Государственное
коммунальное
предприятие
"Сельхозэнерго" (как
имущественный комплекс)
Мендыкаринский район, село
Боровское, улица
Алтынсарина,
государственное учреждение
"Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог
Мендыкаринского района"
78.
Здание бывшего
кооператива "Гранит",
общей площадью 1351,8
квадратного метра
Житикаринский район, город
Житикара, промышленная зона
бывшего треста
Казасбестстрой,
государственное учреждение
"Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог
Житикаринского района"
79.
Здание бывшего
сельского клуба общей
площадью 398,3
квадратного метра
Федоровский район, село
Каракопа, государственное
учреждение "Федоровский
районный дом культуры"
80.
Здание бывшего
сельского клуба общей
площадью 368,2
квадратного метра
Федоровский район, село
Цабелевка, государственное
учреждение "Федоровский
районный дом культуры"
81.
Здание бывшего
сельского клуба общей
площадью 318,7
квадратного метра
Федоровский район, село
Калиновка, государственное
учреждение "Федоровский
районный дом культуры"
82.
Здание бывшего
сельского клуба общей
площадью 1479,3
квадратного метра
Федоровский район, село
Новошумное, государственное
учреждение "Федоровский районный дом культуры"
продолжение таблицы:
Основание
Состояние объекта
Письмо акима города Аркалык
Костанайской области от 19 апреля
2010 года № 1-28/517
Состояние
неудовлетворительное
Письмо акима Алтынсаринского
района Костанайской области от 10
декабря 2010 года № 02-29/1462
Технически неисправна
Письмо акима Алтынсаринского
района Костанайской области от 10
декабря 2010 года № 02-29/1462
Технически неисправна
Письмо акима Амангельдинского
района Костанайской области от 3
ноября 2010 года № 02-17/873
Технически неисправна
Письмо акима Амангельдинского
района Костанайской области от 14
января 2011 года № 03-17/34
Технически неисправна
Письмо акима Амангельдинского
района Костанайской области от 14
января 2011 года № 03-17/34
Технически неисправна
Письмо акима Амангельдинского
района Костанайской области от 14
января 2011 года № 03-17/34
Технически неисправна
Письмо акима Амангельдинского
района Костанайской области от 14
января 2011 года № 03-17/34
Технически неисправна
Письмо акима Амангельдинского
района Костанайской области от 14
января 2011 года № 03-17/34
Технически неисправна
Письмо акима Джангельдинского
района Костанайской области от 14
января 2011 года № 1-04/37
Состояние
неудовлетворительное
Письмо акима Джангельдинского
района Костанайской области от 14
января 2011 года № 1-04/37
Состояние
неудовлетворительное
Письмо акима Джангельдинского
района Костанайской области от 14
января 2011 года № 1-04/37
Состояние
неудовлетворительное
Письмо акима Джангельдинского
района Костанайской области от 14
января 2011 года № 1-04/37
Состояние
неудовлетворительное
Письмо акима Джангельдинского
района Костанайской области от 14
января 2011 года № 1-04/37
Состояние
неудовлетворительное
Письмо акима Джангельдинского
района Костанайской области от 14
января 2011 года № 1-04/37
Состояние
неудовлетворительное
Письмо акима Джангельдинского
района Костанайской области от 14
января 2011 года № 1-04/37
Состояние
неудовлетворительное
Письмо акима Джангельдинского
района Костанайской области от 14
января 2011 года № 1-04/37
Технически неисправна
Письмо акима Джангельдинского
района Костанайской области от 14
января 2011 года № 1-04/37
Технически неисправна
Письмо акима Джангельдинского
района Костанайской области от 20
июля 2010 года № 1-04/541
Состояние
неудовлетворительное
Письмо акима Денисовского района
Костанайской области от 13 января
2011 года № 48
Подвергается
разрушению
Письмо акима Денисовского района
Костанайской области от 13 января
2011 года № 48
Требуется капитальный
ремонт
Письмо акима Денисовского района
Костанайской области от 13 января
2011 года № 48
Состояние
удовлетворительное
Письмо акима Денисовского района
Костанайской области от 13 января
2011 года № 48
Подвергается
разрушению
Письмо акима города Костаная
Костанайской области от 19 января
2011 года № 1-25/80
Технически неисправна
Письмо акима Карабалыкского района
Костанайской области от 23 июня
2010 года № 01-09/796
Подвергается
разрушению
Письмо акима Карабалыкского района
Костанайской области от 17 июня
2010 года № 01-09/770
Состояние
удовлетворительное,
требуется текущий
ремонт
Письмо акима Карабалыкского района
Костанайской области от 09 декабря
2010 года № 01-08/1573
Состояние
удовлетворительное
Письмо акима Карабалыкского района
Костанайской области от 09 декабря
2010 года № 01-08/1573
Состояние
удовлетворительное
Письмо акима Карабалыкского района
Костанайской области от 10 января
2010 года № 01-09/26
Состояние
удовлетворительное,
требуется текущий
ремонт
Письмо акима Карасуского района
Костанайской области от 15 декабря
2010 года № 03-06/747
Технически неисправна
Письмо акима Костанайского района
Костанайской области от 12 ноября
2010 года № 01-850/2621
Технически неисправна
Письмо акима Костанайского района
Костанайской области от 12 ноября
2010 года № 01-850/2621
Технически неисправна
Письмо акима Костанайского района
Костанайской области от 12 ноября
2010 года № 01-850/2621
Технически неисправна
Письмо начальника государственного
учреждения "Управление координации
занятости и социальных программ
акимата Костанайской области" от
22 ноября 2010 года № 07/2826
Технически неисправна
Приказ начальника государственного
учреждения "Межрегиональная
инспекция агентства РК по защите
конкуренции (Антимонопольное
агентство) по Костанайской и
Северо – Казахстанской областям"
от 3 июня 2010 года № 264 – ОД
Действующее
Письмо начальника государственного
учреждения "Управление архитектуры
и градостроительства акимата
Костанайской области" от 24 июня
2010 года № 3-4/541
Технически неисправна
Письмо начальника государственного
учреждения "Управление архитектуры
и градостроительства акимата
Костанайской области" от 24 июня
2010 года № 3-4/541
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан" от 23 декабря 2010 года
№ 11-15/74
Технически неисправна
Письмо заместителя начальника
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики

орынбасарының 2011 жылғы 17
қаңтардағы № 11/1-11/2-21/7
хаты
Техникалық бұзылған
Қостанай облысы Лисаков
қаласы әкімінің 2010 жылғы 14
желтоқсандағы № 1601-105 хаты
Техникалық бұзылған
Қостанай облысы Лисаков
қаласы әкімінің 2010 жылғы 8
маусымдағы № 754-105 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
Қостанай облысы Лисаков
қаласы әкімінің 2010 жылғы 8
маусымдағы № 754-105 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
Қостанай облысы Мендіқара
ауданы әкімінің 2010 жылғы 10
қарашадағы № 06-57/1141 хаты
Техникалық бұзылған
Қостанай облысы Мендіқара
ауданы әкімінің 2011 жылғы 21
қаңтардағы № 06-57/72 хаты
Қолданыста
Қостанай облысы Жітіқара
ауданы әкімінің 2010 жылғы 10
қарашадағы № 02-15/916 хаты
Жағдайы жартылай қираған
Қостанай облысы Федоров
ауданы әкімінің 2010 жылғы 21
мамырдағы № 2-34/524 хаты
Қирауға ұшырауда
Қостанай облысы Федоров
ауданы әкімінің 2010 жылғы 21
мамырдағы № 2-34/525 хаты
Қирауға ұшырауда
Қостанай облысы Федоров
ауданы әкімінің 2010 жылғы 21
мамырдағы № 2-34/526 хаты
Қирауға ұшырауда
Қостанай облысы Федоров
ауданы әкімінің 2010 жылғы 21
мамырдағы № 2-34/527 хаты
Қирауға ұшырауда

Казахстан" от 17 января 2011 года
№ 11/1-11/2-21/7
Технически неисправна
Письмо акима города Лисаковск
Костанайской области от 14 декабря
2010 года № 1601-105
Технически неисправна
Письмо акима города Лисаковск
Костанайской области от 8 июня
2010 года № 754-105
Состояние
удовлетворительное
Письмо акима города Лисаковск
Костанайской области от 8 июня
2010 года № 754-105
Состояние
удовлетворительное
Письмо акима Мендыкаринского
района Костанайской области от 10
ноября 2010 года № 06-57/1141
Технически неисправна
Письмо акима Мендыкаринского
района Костанайской области от 21
января 2011 года № 06-57/72
Действующее
Письмо акима Житикаринского района
Костанайской области от 10 ноября
2010 года № 02-15/916
Состояние
полуразрушенное
Письмо акима Федоровского района
Костанайской области от 21 мая
2010 года № 2-34/524
Подвергается
разрушению
Письмо акима Федоровского района
Костанайской области от 21 мая
2010 года № 2-34/525
Подвергается
разрушению
Письмо акима Федоровского района
Костанайской области от 21 мая
2010 года № 2-34/526
Подвергается
разрушению
Письмо акима Федоровского района
Костанайской области от 21 мая
2010 года № 2-34/527
Подвергается
разрушению