Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2011 жылға арналған төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2011 жылғы 10 маусымдағы № 392 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 маусымда № 3765 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 38-бабының 5)тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса берілген жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2011 жылға арналған төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С.Төкенов
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қостанай облысы әкімдігінің
табиғи ресурстар және табиғатты
пайдалануды реттеу басқармасы"
мемлекеттік мекеменің бастығы
______________ Қ.Төлеубаев
Мәслихаттың
2011 жылғы 10 маусымдағы
№ 392 шешімімен бекітілген
Жер үсті көздеріндегі
су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2011 жылға
арналған төлемақы ставкалары
Арнайы су
пайдаланудың түрі
Өлшем бірліктері
Төлемақы
ставкалары
(теңге)
1.
Тұрғын үй-пайдалану
және коммуналдық
қызметтер
1 текше метр

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2011 год
Решение маслихата Костанайской области от 10 июня 2011 года № 392. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 июня 2011 года № 3765
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2011 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Тукенов
Согласовано:
Начальник государственного
учреждения "Управление
природных ресурсов и регулирования
природопользования акимата
Костанайской области"
_____________ К. Тулеубаев
Утверждено
решением маслихата
от 10 июня 2011 года № 392
Ставки платы
за пользование водными ресурсами
из поверхностных источников на 2011 год
Вид специального
водопользования
Единица
измерения
Ставки платы
(тенге)
1.
Жилищно-эксплуатационные
и коммунальные услуги
1 кубический
метр