Әкімдіктің 2011 жылғы 10 маусымдағы № 259 "Қостанай облысы бойынша жекешелендіруге жататын облыстық коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 9 қыркүйектегі № 380 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 қазандағы № 3775 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 139 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2012.03.26 № 139 (қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 17-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы бойынша жекешелендіруге жататын облыстық коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 маусымдағы № 259 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3767 болып тіркелген, 2010 жылғы 16 шілдеде "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қостанай облысы бойынша жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесінде:
реттік нөмірлері 10, 17-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 25-жолдың 2-бағаны жаңа редакцияда жазылсын:
"Subaru Outback" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі - Р 901 СО, 2007 жылы шығарылған";
осы қаулының қосымшасына сәйкес реттік нөмірлері 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51-жолдармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
облысының әкімі                            С. Кулагин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысының ішкі
істер департаменті"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_______________ Б. Байжасаров
Әкімдіктің
2011 жылғы 9 қыркүйектегі
№ 380 қаулысына
қосымша
Қостанай облысы бойынша жекешелендіруге жататын облыстық
коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесі
Реттік саны
Объектінің
атауы
Объектінің мекенжайы
және баланс
ұстаушысы
Негіздеме
Объектінің
жағдайы
1
2
3
4
5
29.
"Subaru
Legaсy
Outback
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 543
СО, 1999 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы,
Таран көшесі, 85,
Қостанай облысы
әкімдігінің тілдерді
дамыту басқармасының
"Тілдерді оқытудың
облыстық орталығы"
мемлекеттік
коммуналдық қазыналы
кәсіпорны
останай облысы
әкімдігінің тілдерді
дамыту басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
бастығының
2011 жылғы 22
маусымдағы

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 10 июня 2011 года № 259 "Об утверждении перечня объектов областной коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации
Постановление акимата Костанайской области от 9 сентября 2011 года № 380. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 октября 2011 года № 3775. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 26 марта 2012 года № 139
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 26.03.2012 № 139 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня объектов областной коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации" от 10 июня 2011 года № 259 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3767, опубликовано 16 июля 2011 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения и дополнения:
в Перечне объектов областной коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 10,17 исключить;
графу 2 строки, порядковый номер 25, изложить в новой редакции:
"Автомашина "Subaru Outback", государственный номер Р 901 СО, год выпуска 2007";
дополнить строками, порядковые номера 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайской области                       С. Кулагин
Согласовано:
Начальник государственного
учреждения "Департамент
внутренних дел Костанайской
области Министерства внутренних
дел Республики Казахстан"
___________________ Б. Байжасаров
Приложение
к постановлению акимата
от 9 сентября 2011 года
№ 380
Перечень объектов областной коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации
Порядковый номер
Наименование объекта
Адрес и балансодержатель объекта
Основание
Состояние объекта
1
2
3
4
5
29.
Автомашина
"Subaru
Legасy
Outback"
государственный номер
Р 543 СО,
год выпуска
1999
Город  Костанай,
улица Тарана, 85,
государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Областной центр
обучения языкам"
Управления по
развитию языков
акимата
Костанайской
области"
Письмо начальника
государственного
учреждения
"Управление по
развитию языков
акимата
Костанайской
области" от 22 июня
2011 года

№ 01-11/293 хаты
Техникалық
бұзылған
30.
"ВАЗ 21065"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 378
КР, 2001 жылы
шығарылған
Қостанай ауданы,
Затобол кенті,
Калинин көшесі, 78,
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысы ішкі
істер департаменті-
нің Қостанай
ауданының ішкі істер
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік мекемесі
бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 16
мамырдағы
1-11/2-21/1187 хаты
Техникалық
бұзылған
31.
"ВАЗ 21213"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 379
КР, 2004 жылы
шығарылған
Қостанай ауданы,
Затобол кенті,
Калинин көшесі, 78,
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысы ішкі
істер департаменті-
нің Қостанай
ауданының ішкі істер
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік мекемесі
бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 16
мамырдағы
1-11/2-21/1187
хаты
Техникалық
бұзылған
32.
"ВАЗ 21213"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 380
КР, 2004 жылы
шығарылған
Қостанай ауданы,
Затобол кенті,
Калинин көшесі, 78,
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысы ішкі
істер департаментіні
Қостанай ауданының
ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік мекемесі
бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 16
мамырдағы
1-11/2-21/1187
хаты
Техникалық
бұзылған
33.
"ВАЗ 21213"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 383
КР, 2004 жылы
шығарылған
Қостанай ауданы,
Затобол кенті,
Калинин көшесі, 78,
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысы ішкі
істер департаменті-
нің Қостанай
ауданының ішкі істер
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік мекемесі
бастығы орынбасары-
ның 2011 жылғы
16 мамырдағы
1-11/2-21/1187
хаты
Техникалық
бұзылған
34.
"ВАЗ 2106"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 487
КР, 2002
жылы
шығарылған
Федоров ауданы,
Федоров селосы,
Ленин көшесі, 10,
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысы ішкі
істер департаменті-
нің Федоров ауданы-
ның ішкі істер
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік мекемесі
бастығы орынбасары-
ның 2011 жылғы
25 мамырдағы
1-11/2-21/1264
хаты
Техникалық
бұзылған
35.
"УАЗ-315142
017"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 488
КР, 2002
жылы шығарыл-
ған
Федоров ауданы,
Федоров селосы,
Ленин көшесі, 10,
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысы ішкі
істер департаментіні
Федоров ауданының
ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік мекемесі
бастығы орынбасары-
ның 2011 жылғы
25 мамырдағы
1-11/2-21/1264
хаты
Техникалық
бұзылған
36.
"ВАЗ 21083"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 156
КР, 2001
жылы шығарыл-
ған
Сарыкөл ауданы,
Сарыкөл селосы,
Пушкин көшесі, 98,
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысы ішкі
істер департаменті-
нің Сарыкөл ауданы-
ның ішкі істер
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік мекемесі
бастығы орынбасары-
ның 2011 жылғы
12 тамыздағы
1-11/2-21/2155
хаты
Техникалық
бұзылған
37.
"ВАЗ  2106"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 063
КР, 2000 жылы
шығарылған
Сарыкөл ауданы,
Сарыкөл селосы,
Пушкин көшесі, 98,
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысы ішкі
істер департаменті-
нің Сарыкөл ауданы-
ның ішкі істер
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік мекемесі
бастығы орынбасары-
ның 2011 жылғы
12 тамыздағы
1-11/2-21/2155
хаты
Техникалық
бұзылған
38.
"УАЗ 39623"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 351
АО, 1993
жылы
шығарылған
Лисаков қаласы,
11-шағын аудан,
аурухана қалашығы,
Қостанай облысы
әкімдігі денсаулық
сақтау басқармасының
"Лисаков қалалық
емханасы"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық кәсіпорны
останай облысы
әкімдігінің денсау-
лық сақтау
басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
бастығының
2011 жылғы
6 мамырдағы
№ 07-18/1233 хаты
Техникалық
бұзылған
39.
"Волга Газ
31029"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 533
СК, 1994
жылы
шығарылған
Лисаков қаласы,
11-шағын аудан,
аурухана қалашығы,
Қостанай облысы
әкімдігі денсаулық
сақтау басқармасының
"Лисаков қалалық
емханасы"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық кәсіпорны
останай облысы
әкімдігінің
денсаулық сақтау
басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
бастығының 2011
жылғы 6 мамырдағы
№ 07-18/1233 хаты
Техникалық
бұзылған
40.
"УАЗ 3962"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 577
АZ, 2000
жылы
шығарылған
Рудный қаласы,
Строительная көшесі,
1, Қостанай облысы
әкімдігі денсаулық
сақтау басқармасының
"Рудный қалалық
жедел медициналық
жәрдем станциясы"
мемлекеттік
комуналдық
қазыналық кәсіпорны
останай облысы
әкімдігінің
денсаулық сақтау
басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
бастығының 2011
жылғы 6 мамырдағы
№ 07-18/1233 хаты
Техникалық
бұзылған
41.
"УАЗ 3962"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 963
АХ, 1998
жылы
шығарылған
Қостанай қаласы,

№ 01-11/293
Технически
неисправна
30.
Автомашина
"ВАЗ 21065"
государст-
венный
номер
Р 378 КР,
год выпуска
2001
Костанайский
район, поселок
Затобольск, улица
Калинина, 78,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
Костанайского
района
Департамента
внутренних  дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 16 мая 2011 года
№ 1-11/2-21/1187
Технически
неисправна
31.
Автомашина
"ВАЗ 21213"
государст-
венный
номер
Р 379 КР,
год выпуска
2004
Костанайский
район, поселок
Затобольск, улица
Калинина, 78,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
Костанайского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 16 мая 2011 года
№ 1-11/2-21/1187
Технически
неисправна
32.
Автомашина
"ВАЗ 21213"
государст-
венный
номер
Р 380 КР,
год выпуска
2004
Костанайский
район, поселок
Затобольск, улица
Калинина, 78,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
Костанайского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 16 мая 2011 года
№ 1-11/2-21/1187
Технически
неисправна
33.
Автомашина
"ВАЗ 21213"
государст-
венный
номер
Р 383 КР,
год выпуска
2004
Костанайский
район, поселок
Затобольск, улица
Калинина, 78,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
Костанайского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 16 мая 2011 года
№ 1-11/2-21/1187
Технически
неисправна
34.
Автомашина
"ВАЗ 2106"
государст-
венный
номер
Р 487 КР,
год выпуска
2002
Федоровский
район, село
Федоровка, улица
Ленина, 10,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
Федоровского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 25 мая 2011 года
№ 1-11/2-21/1264
Технически
неисправна
35.
Автомашина
"УАЗ 315142
017"
государст-
венный
номер
Р 488 КР,
год выпуска
2002
Федоровский
район, село
Федоровка, улица
Ленина, 10,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
Федоровского
района
Департамента
внутренних  дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 25
мая 2011 года
№ 1-11/2-21/1264
Технически
неисправна
36.
Автомашина
"ВАЗ 21083"
государст-
венный
номер
Р 156 КР,
год выпуска
2001
Сарыкольский
район, село
Сарыколь, улица
Пушкина, 98,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
Сарыкольского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 12
августа 2011 года
№ 1-11/2-21/2155
Технически
неисправна
37.
Автомашина
"ВАЗ 2106"
государст-
венный
номер
Р 063 КР,
год выпуска
2000
Сарыкольский
район, село
Сарыколь, улица
Пушкина, 98,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
Сарыкольского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 12 августа 2011
года
1-11/2-21/2155
Технически
неисправна
38.
Автомашина
"УАЗ 39623"
государст-
венный
номер
Р 351 АО,
год выпуска
1993
Город Лисаковск,
11 микрорайон,
больничный
городок,
государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Лисаковская
городская
поликлиника"
Управления
здравоохранения
акимата
Костанайской
области
Письмо начальника
государственного
учреждения
"Управление
здравоохранения
акимата
Костанайской
области" от 6 мая
2011 года
№ 07-18/1233
Технически
неисправна
39.
Автомашина
"Волга Газ
31029"
государст-
венный
номер Р 533
СК, год
выпуска 1994
Город Лисаковск,
11 микрорайон,
больничный
городок,
государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Лисаковская
городская
поликлиника"
Управления
здравоохранения
акимата
Костанайской
области
Письмо начальника
государственного
учреждения
"Управление
здравоохранения
акимата
Костанайской
области" от 6 мая
2011 года
№ 07-18/1233
Технически
неисправна
40.
Автомашина
"УАЗ 3962"
государст-
венный
номер
Р 577 АZ,
год выпуска
2000
Город Рудный,
улица
Строительная, 1,
государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Рудненская
городская станция
скорой
медицинской
помощи"
Управления
здравоохранения
акимата
Костанайской
области
Письмо начальника
государственного
учреждения
"Управление
здравоохранения
акимата
Костанайской
области" от 6 мая
2011 года
№ 07-18/1233
Технически
неисправна
41.
Автомашина
"УАЗ 3962"
государст-
венный
номер
Р 963 АХ,
год выпуска
1998
Город Костанай,
улица Шипина,