Жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 3 қаулысы және Қостанай облысы мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 3792 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 қаңтарда № 3792 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 10-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары белгіленсін.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
облысының әкімі                            С. Кулагин
Сессия төрағасы,
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Төкенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
жер қатынастары басқармасы"
ММ бастығы
___________________ Г. Тюркин
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы" ММ бастығы
___________________ Г. Кисленкова
Әкімдік пен мәслихаттың
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 3 қаулысы мен № 452
шешіміне қосымша
Жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде
олар үшін төлемақының базалық ставкалары
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2014 № 4 қаулысымен және Қостанай облысы мәслихатының 14.03.2014 № 260 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді мекендер
1 шаршы метр үшін төлемақының
теңгемен базалық ставкасы
Қостанай қаласы
(облыс орталығы)

Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность
Постановление акимата Костанайской области от 8 декабря 2011 года № 3 и Решение маслихата Костанайской области от 8 декабря 2011 года № 452. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 января 2012 года № 3792
В соответствии со статьей 10 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность согласно приложению.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайской области                       С. Кулагин
Председатель сессии,
секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Тукенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Управление
земельных отношений акимата
Костанайской области"
___________________ Г. Тюркин
Начальник ГУ "Управление
экономики и бюджетного
планирования акимата
Костанайской области"
___________________ Г. Кисленкова
Приложение
к постановлению акимата № 3
и решению маслихата № 452
от 8 декабря 2011 года
Базовые ставки платы за земельные участки
при их предоставлении в частную собственность
Сноска. Приложение с изменением на казахском языке, текст на русском языке не изменяется, постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2014 № 4 и решением маслихата Костанайской области от 14.03.2014 № 260 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Населенные пункты
Базовая ставка платы в тенге
за 1 квадратный метр
Город Костанай
(областной центр)