Мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 370 "Қостанай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2011 жылғы 2 қарашадағы № 466 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 қарашада № 9-1-171 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қостанай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 370 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-160 тіркелген, 2011 жылдың 11 қаңтарында "Қостанай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)2)3)4)5)6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 15628527,7 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11002245,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 41285,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 876003,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3708994,7 мың теңге;
2) шығыстар – 16532244,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 55280,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 55280,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -958996,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 958996,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-2. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте мынадай мөлшерде нысаналы ағымдағы трансферттер және республикалық бюджеттен дамуға трансферттер түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 1972,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 70007,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға 16388,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 5541,0 мың теңге сомасында;
үйінде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге 8357,0 мың теңге сомасында;
қамқоршыларға (асыраушыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) ұстауға арналған ақшалай қаражаттарды ай сайын төлеуге 55490,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 24 декабря 2010 года № 370 "О бюджете города Костаная на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 2 ноября 2011 года № 466. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 8 ноября 2011 года № 9-1-171
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 370 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-160, опубликованное 11 января 2011 года в газете "Костанай") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1)2)3)4)5)6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 15628527,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11002245,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 41285,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 876003,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3708994,7 тысяч тенге;
2) затраты – 16532244,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 55280,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 55280,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -958996,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 958996,5 тысяч тенге.";
пункт 3-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-2. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 1972,0 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 70007,0 тысячи тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 16388,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 5541,0 тысяча тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 8357,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 55490,0 тысяч тенге;

инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 689270,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйінің құрылысына және (немесе) сатып алуға 67100,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 819842,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға 135000,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3-5 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-5. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте нысаналы ағымдағы трансферттер және облыстық бюджеттен дамуға трансферттер түсімі мынадай мөлшерде қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 2400,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 55280,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйінің құрылысына және (немесе) сатып алуға 31228,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 144225,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға 131400,0 мың теңге сомасында;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға 221065,0 мың теңге сомасында;
көлік инфрақұрылымын дамытуға 905729,2 мың теңге сомасында;
Қостанай қаласының гидроторап сорғы станциясын күрделі жөндеуге 34813,0 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс жасауын қамтамасыз етуге 180000,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3-73-8 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"3-7. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде нысаналы ағымдағы трансферттер сомасы түсімінің қарастырылғаны ескерілсін:
жалақыны ішінара субсидиялауға 24617,0 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 17714,0 мың теңге сомасында.
3-8. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен мынадай мөлшерде нысаналы ағымдағы трансферттер сомасы түсімінің қарастырылғаны ескерілсін:
"Қазынашылық-Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастырушылық техниканы сатып алуға 2412,5 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 3-10 тармағымен толықтырылсын:
"3-10. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен қарыздар бойынша 44,0 мың теңге сомасында сыйақылар және басқа төлемдерді төлеу бойынша жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсетілгені үшін қайтарым қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 4 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2011 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 96229,8 мың теңге сомасында бекітілсін.";

на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 689270,0 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 67100,0 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения в сумме 819842,0 тысячи тенге;
на развитие коммунального хозяйства в сумме 135000,0 тысяч тенге.";
пункт 3-5 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-5. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
на укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме 2400,0 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 55280,0 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 31228,0 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения в сумме 144225,0 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства в сумме 131400,0 тысяч тенге;
на развитие теплоэнергетической системы в сумме 221065,0 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 905729,2 тысяч тенге;
на капитальный ремонт насосной станции гидроузла города Костаная 34813,0 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог 180000,0 тысяч тенге.";
пункты 3-73-8 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-7. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в следующих размерах:
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 24617,0 тысяч тенге;
на создание центров занятости в сумме 17714,0 тысяч тенге.
3-8. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета в следующих размерах:
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 2412,5 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-10 следующего содержания:
"3-10. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрен возврат за обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета в сумме 44,0 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2011 год в сумме 96229,8 тысяч тенге.";