Мәслихаттың 2011 жылғы 24 желтоқсандағы № 370 "Қостанай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы № 469 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 қарашада № 9-1-172 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қостанай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 370 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-160 тіркелген, 2011 жылдың 11 қаңтарында "Қостанай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6)тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 15608517,8 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11002245,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 41285,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 876003,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3688984,8 мың теңге;
2) шығыстар – 16512234,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 55280,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 55280,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -958996,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 958996,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-2. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте мынадай мөлшерде нысаналы ағымдағы трансферттер және республикалық бюджеттен дамуға трансферттер түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 1828,4 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 70007,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға 16384,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 5316,7 мың теңге сомасында;
үйінде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге 8357,0 мың теңге сомасында;
қамқоршыларға (асыраушыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) ұстауға арналған ақшалай қаражаттарды ай сайын төлеуге 46418,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2011 года № 370 "О бюджете города Костаная на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 11 ноября 2011 года № 469. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 17 ноября 2011 года № 9-1-172
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 370 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-160, опубликованное 11 января 2011 года в газете "Костанай") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 15608517,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11002245,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 41285,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 876003,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3688984,8 тысяч тенге;
2) затраты – 16512234,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 55280,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 55280,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -958996,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 958996,5 тысяч тенге.";
пункт 3-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-2. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 1828,4 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 70007,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 16384,0 тысячи тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 5316,7 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 8357,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 46418,0 тысяч тенге;

мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер телімдерін алып тастауға 9081,0 мың теңге сомасында;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 689270,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйінің құрылысына және (немесе) сатып алуға 67100,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 819842,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға 135000,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3-4 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-4. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасының шеңберінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдауға республикалық бюджеттен 12870,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-63-7 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"3-6. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте мына мөлшерлерде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер сомаларының түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
мектеп мұғалімдері мен мектепке дейін білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға 39870,0 мың теңге сомасында.
3-7. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде нысаналы ағымдағы трансферттер сомасы түсімінің қарастырылғаны ескерілсін:
жалақыны ішінара субсидиялауға 17870,0 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 16333,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
№ 8 сайлау округі
бойынша депутаты                           Н. Шонов
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы                       Г. Уралова
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы
әкімдігінің қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Р. Айтқожинова
"Қостанай қаласы
әкімдігінің
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________ Н. Дорошок
Мәслихаттың

на изъятие земельных участков для государственных нужд в сумме 9081,0 тысяча тенге;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 689270,0 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 67100,0 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения в сумме 819842,0 тысячи тенге;
на развитие коммунального хозяйства в сумме 135000,0 тысяч тенге.";
пункт 3-4 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-4. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме 12870,0 тысяч тенге.";
пункты 3-63-7 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-6. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 39870,0 тысяч тенге.
3-7. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в следующих размерах:
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 17870,0 тысяч тенге;
на создание центров занятости в сумме 16333,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
депутат по избирательному
округу № 8                                 Н. Шонов
Секретарь Костанайского
городского маслихата                       Г. Уралова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Костаная"
___________ Р. Айткужинова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Костаная"
___________ Н. Дорошок
Приложение
к решению маслихата