Қостанай қаласы бойынша жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 2454 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 қаңтарда № 9-1-177 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 20 қарашадағы № 2457 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2012.11.20 № 2457 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына және "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы бойынша жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншік объектілерінің қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары Ю.Г. Махаринецке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Әкім                                       Ж. Нұрғалиев
Әкімдіктің
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 2454 қаулысымен бекітілген
Қостанай қаласы бойынша жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі
Реттік
Объектінің
атауы
Объектінің
мекенжайы және
баланс
ұстаушысы
Негізі
Объектінің
жағдайы
1
2
3
4
5
1
ГАЗ 3110
автомобилі,
қозғалтқышы
№ 40210В-3345016,
шасси № 563266,
шанақ № V0000993,
түсі сұр,
мемлекеттік
нөмірі Р 971 ВС
Қостанай
қаласы, Герцен
көшесі, 56,
"Қостанай
қаласы
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Қостанай
қаласы
әкімінің
аппараты
басшысының
201 1жылғы 18
мамырдағы
№ 1-25/812
хаты
Техникалық
жөнделмейтін
2
"Subaru Legacy
Outback"
автомобилі,
қозғалтқыш
№ 742436 шанақ
JFIBH98M7YJO24854
, ақ түсті,
мемлекеттік
нөмірі Р 630 CL
Қостанай
қаласы, Пушкин
көшесі, 98,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
ауыл
шаруашылық
және
ветеринария
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік
мекеме
бастығының
2011 жылғы
15 наурыздағы
№ 01-20/113
хаты
Техникалық
жөнделмейтін
3
ГАЗ 5308
автомобилі
қозғалтқыш
№ 3560117,
шанақ № 106456
мемлекеттік
нөмірі 41-79 КЩЗ
Қостанай
қаласы,
Ленинградская
көшесі, 34,
№ 6 орта
мектебі
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік
мекеме
бастығының
2011 жылғы
06
қыркүйектегі
№ 1322 хаты
Техникалық
жөнделмейтін
4
ГАЗ - 5204
автомобилі
қозғалтқышы
нөмірсіз, шасси
№ 09980, шанақ
бортты, көгілдір
түсті,
мемлекеттік
нөмірі P 560 AF
Қостанай
қаласы, Чехов
көшесі, 98, №
1 орта мектебі
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік
мекеме
бастығының
2011 жылғы
06
қыркүйектегі
№ 1322 хаты
Техникалық
жөнделмейтін
5

Об утверждении перечня объектов районной коммунальной собственности по городу Костанай, подлежащих приватизации
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 9 декабря 2011 года № 2454. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 11 января 2012 года № 9-1-177. Утратило силу - Постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 20 ноября 2012 года № 2457
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 20.11.2012 № 2457.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов районной коммунальной собственности по городу Костанаю, подлежащих приватизации.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Махаринец Ю.Г.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       Ж. Нургалиев
Утвержден
постановлением акимата
от 9 декабря 2011 года № 2454
Перечень объектов районной коммунальной собственности по городу Костанаю, подлежащих приватизации
Поряд-
ковый
Наименование
объекта
Адрес и
балансодержатель
объекта
Основание
Состояние
объекта
1
2
3
4
5
1
Автомобиль ГАЗ
3110, двигатель
№ 40210В-3345016,
шасси № 563266,
кузов № V0000993,
цвет серый,
государственный
номер Р 971 ВС
Город Костанай,
улица Герцена, 56,
государственное
учреждение
"Аппарат акима
города Костанай"
Письмо
руководителя
аппарата
акима города
Костанай
№ 1-25/812
от 18 мая
2011 года
Технически
неисправна
2
Автомобиль
"Subaru Legacy
Outback",
двигатель №
742436 кузов
JFIBH98M7YJO24854
цвет белый,
государственный
номер Р 630 CL
Город Костанай,
улица Пушкина, 98,
государственное
учреждение
"Отдел сельского
хозяйства и
ветеринарии
акимата города
Костаная"
Письмо
начальника
государствен
-ного учреждения
№ 01-20/113
от 15 марта
2011 года
Технически
неисправна
3
Автомобиль ГАЗ
5308 двигатель №
3560117, шасси
№ 106456
государственный
номер 41-79 КЩЗ
Город Костанай
улица
Ленинградская, 34,
средняя школа № 6
государственное
учреждение
"Отдел образования
акимата города
Костаная"
Письмо
начальника
государствен
-ного учреждения
№ 1322 от 6
сентября
2011 года
Технически
неисправна
4
Автомобиль ГАЗ -
5204 двигатель
без номера, шасси
№ 09980, кузов
бортовой, цвет
голубой,
государственный
номер P 560 AF
Город Костанай,
улица Чехова, 98,
средняя школа №1
государственное
учреждение
"Отдел образования
акимата города
Костаная"
Письмо
начальника
государствен
-ного учреждения
№ 1322 от 6
сентября
2011 года
Технически
неисправна
5
Автомобиль

ИЖ – 2715 – 011
автомобилі
қозғалтқыш
№ 412ДЕ725424,
шасси №
ХТК2715008054141
9, шанақ
№ 0542419, сарғыш
түсті,
мемлекеттік
нөмірі P 901 BH
Қостанай
қаласы,
Қайырбеков
көшесі 334,
№ 9 орта
мектебі
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік
мекеме
бастығының
2011 жылғы
06
қыркүйектегі
№ 1322 хаты
Техникалық
жөнделмейтін
6
ГАЗ – 5204
автомобилі,
қозғалтқыш
№ 5565971, шасси
н/ж, шанақ
бортты, қара
жасыл түсті,
мемлекеттік
нөмірі P 467 AX
Қостанай
қаласы,
Узкоколейная
көшесі, 14,
№ 25 орта
мектебі
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік
мекеме
бастығының
2011 жылғы
06
қыркүйектегі
№ 1322 хаты
Техникалық
жөнделмейтін
7
Москвич 412 ие
028 автомобилі,
қозғалтқыш №
412Э-6139750-88,
шасси № 0006490,
шанақ № 0006490,
гоби түсті,
мемлекеттік
нөмірі P 999 CD
Қостанай
қаласы,
Красноармейская
көшесі, 15,
(Хакімжанова
көшесі,15 аты
өзгертілген)
"№ 2
бөбекжай-
бақшасы" МҚКК
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік
мекеме
бастығының
2011 жылғы
06
қыркүйектегі
№ 1322 хаты
Техникалық
жөнделмейтін
8
ГАЗ 93
автомобиль,
қозғалтқыш
№ 2865183, шасси
н/ж, сарғыш
түсті,
мемлекеттік
нөмірі P 951 CO
Қостанай
қаласы,
Маяковский
көшесі, 112,
№ 20 орта
мектебі
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік
мекеме
бастығының
2011 жылғы
06
қыркүйектегі
№ 1322 хаты
Техникалық
жөнделмейтін
9
ИЖ-Москвич 412
автомобилі,
қозғалтқыш
№ 7372443, шасси
№ 0343972, шанақ
№ 0343972, лоза
түсті,
мемлекеттік
нөмірі P 629 AK
Қостанай
қаласы, 8 шағын
ауданы, № 16
орта мектебі
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік
мекеме
бастығының
2011 жылғы
06
қыркүйектегі
№ 1322 хаты
Техникалық
жөнделмейтін
10
УАЗ 3303
автомобилі,
қозғалтқыш
№ 21202959, шасси
№ 0181668, шанақ
бортты, түсі ақ
түн мемлекеттік
нөмірі P 279 AL
Қостанай
қаласы, Урицкий
көшесі, 58, № 8
орта мектебі
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік
мекеме
бастығының
2011 жылғы
06
қыркүйектегі
№ 1322 хаты
Техникалық
жөнделмейтін
11
ГАЗ 52
автомобилі,
қозғалтқыш
нөмірсіз, шасси
нөмірсіз, шанақ
бортты, жасыл
түсті,
мемлекеттік
нөмірі P 415 BP
Қостанай
қаласы, Бородин
көшесі, 221,
№ 5 орта
мектебі
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік
мекеме
бастығының
2011 жылғы
06 қыркүйекке
№ 1322 хаты
Техникалық
жөнделмейтін
12
ГАЗ 31029
автомобилі,
қозғалтқыш
№ 402-083423-96,
шасси № 468383,
шанақ № ТО450291,
қара түсті,
мемлекеттік
нөмірі P 559 CE
Қостанай
қаласы,
Бородин көшесі,
221 № 5 орта
мектебі
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік
мекеме
бастығының
2011 жылғы
06
қыркүйектегі
№ 1322 хаты
Техникалық
жөнделмейтін
13
ГАЗ 3307
автомобилі
қозғалтқыш №
29457, шасси №

ИЖ - 2715 - 011
двигатель
№ 412ДЕ725424,
шасси №
ХТК2715008054141
9, кузов
№ 0542419, цвет
бежевый,
государственный
номер P 901 BH
Город Костанай,
улица Каирбекова,
334, средняя школа
№ 9
государственное
учреждение
"Отдел образования
акимата города
Костаная"
Письмо
начальника
государствен
-ного
учреждения
№ 1322 от 6
сентября
2011 года
Технически
неисправна
6
Автомобиль ГАЗ–
5204, двигатель №
5565971, шасси
б/н, кузов
бортовой, цвет
темно зеленый,
государственный
номер P 467 AX
Город Костанай,
улица
Узкоколейная, 14,
средняя школа № 25
государственное
учреждение
"Отдел образования
акимата города
Костаная"
Письмо
начальника
государствен
-ного
учреждения
№ 1322 от 6
сентября
2011 года
Технически
неисправна
7
Автомобиль
Москвич 412 ие
028, двигатель №
412Э-6139750-88,
шасси № 0006490,
кузов № 0006490,
цвет гоби,
государственный
номер P 999 CD
Город Костанай,
улица
Красноармейская,
15, (переименован
ул.
Хакимжанова,15)
ГККП "Ясли-сад №
2" государственное
учреждение
"Отдел образования
акимата города
Костаная"
Письмо
начальника
государствен
-ного
учреждения
№ 1322 от 6
сентября
2011 года
Технически
неисправна
8
Автомобиль
ГАЗ 93,
двигатель
№ 2865183, шасси
б/н, цвет
бежевый,
государственный
номер P 951 CO
Город Костанай,
улица Маяковского,
112, средняя школа
№ 20
государственное
учреждение
"Отдел образования
акимата города
Костаная"
Письмо
начальника
государствен
-ного
учреждения
№ 1322 от 6
сентября
2011 года
Технически
неисправна
9
Автомобиль
ИЖ-Москвич 412,
двигатель
№ 7372443, шасси
№ 0343972, кузов
№ 0343972, цвет
лоза,
государственный
номер P 629 AK
Город Костанай, 8
микрорайон,
средняя школа № 16
" государственное
учреждение "Отдел
образования
акимата города
Костаная"
Письмо
начальника
государствен
ного
учреждения
№ 1322 от 6
сентября
2011 года
Технически
неисправна
10
Автомобиль
УАЗ 3303,
двигатель
№ 21202959, шасси
№ 0181668, кузов
бортовой, цвет
белая ночь
государственный
номер P 279 AL
Город Костанай,
улица Урицкого,
58, средняя школа
№ 8
государственное
учреждение
"Отдел образования
акимата города
Костаная
Письмо
начальника
государствен
-ного учреждения
№ 1322 от 6
сентября
2011 года
Технически
неисправна
11
Автомобиль
ГАЗ 52,
двигатель без
номера, шасси без
номера, кузов
бортовой, цвет
зеленый,
государственный
номер P 415 BP
Город Костанай,
улица Бородина,
221, средняя школа
№ 5
государственное
учреждение "Отдел
образования
акимата города
Костаная
Письмо
начальника
государствен
-ного
учреждения
№ 1322 от 6
сентября
2011 года
Технически
неисправна
12
Автомобиль
ГАЗ 31029,
двигатель
№ 402-083423-96,
шасси № 468383,
кузов № ТО450291,
цвет черный,
государственный
номер P 559 CE
Город Костанай,
улица Бородина,
221,
средняя школа № 5,
государственное
учреждение
"Отдел образования
акимата города
Костаная
Письмо
начальника
государствен
-ного
учреждения
№ 1322 от 6
сентября
2011 года
Технически
неисправна
13
Автомобиль
ГАЗ 3307
двигатель №
29457, шасси №
ХТН

ИЭ-7245522-93,
шанақ Р0530836,
шасси № Р0530836,
ақ түсті
мемлекеттік
нөмірі Р 239 AL
Қостанай
қаласы,
Строительная
көшесі, 8,
№ 17 орта
мектебі,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік
мекеме
бастығының
2011 жылғы
06
қыркүйектегі
№ 1322 хаты
Техникалық
жөнделмейтін
23
ГАЗ 3307
автомобилі
қозғалтқыш
№ 511-29692-93,
шанақ бортты,
шасси № Р1434127,
көгілдір түсті
мемлекеттік
нөмірі Р 428 AF
Қостанай
қаласы, 8 шағын
ауданы, "№ 54
бөбекжай-
бақшасы" МҚКК
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Мемлекеттік
мекеме
бастығының
2011 жылғы
06
қыркүйектегі
№ 1322 хаты
Техникалық
жөнделмейтін
24
Металл сөресі
№ 125000164
Қостанай
қаласы, Чкалов
көшесі, 7-2,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
Теркомодақ" МКК
Директордың
2011 жылғы
30 мамырдағы
№ 77 хаты
Жұмыс істейтін
жағдайда
25
Металл сөресі
№ 122000087
Қостанай
қаласы, Чкалов
көшесі, 7-2,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
Теркомодақ" МКК
Директордың
201 1жылғы
30 мамырдағы
№ 77 хаты
Жұмыс істейтін
жағдайда
26
Металл сөресі
№ 122000094
Қостанай
қаласы, Чкалов
көшесі, 7-2,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
Теркомодақ" МКК
Директордың
2011 жылғы
30 мамырдағы
№ 77 хаты
Жұмыс істейтін
жағдайда
27
Металл сөресі
№ 125000160
Қостанай
қаласы, Чкалов
көшесі, 7-2,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
Теркомодақ" МКК
Директордың
2011 жылғы
30 мамырдағы
№ 77 хаты
Жұмыс істейтін
жағдайда
28
Металл сөресі
№ 125000155
Қостанай
қаласы, Чкалов
көшесі, 7-2,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
Теркомодақ" МКК
Директордың
2011 жылғы
30 мамырдағы
№ 77 хаты
Жұмыс істейтін
жағдайда
29
Металл сөресі
№ 125000148
Қостанай
қаласы, Чкалов
көшесі, 7-2,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің Теркомодақ" МКК
Директордың
2011 жылғы
30 мамырдағы
№ 77 хаты.
Жұмыс істейтін
жағдайда
30
Металл сөресі
№ 125000171
Қостанай
қаласы, Чкалов
көшесі, 7-2,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
Теркомодақ" МКК
Директордың
2011 жылғы
30 мамырдағы
№ 77 хаты.
Жұмыс істейтін
жағдайда
31
Металл сөресі
№ 122000083
Қостанай
қаласы, Чкалов
көшесі, 7-2,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
Теркомодақ" МКК
Директордың
201 1жылғы
30 мамырдағы
№ 77 хаты
Жұмыс істейтін
жағдайда
32
Металл сөресі
№ 125000139
Қостанай
қаласы, Чкалов
көшесі, 7-2,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
Теркомодақ" МКК
Директордың
2011 жылғы
30 мамырдағы
№ 77 хаты
Жұмыс істейтін
жағдайда
33
Металл сөресі
№ 125000145
Қостанай
қаласы, Чкалов
көшесі, 7-2,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
Теркомодақ" МКК
Директордың
2011 жылғы
30 мамырдағы
№ 77 хаты
Жұмыс істейтін
жағдайда
34
Металл сөресі
№ 125000163
Қостанай
қаласы, Чкалов
көшесі, 7-2,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
Теркомодақ" МКК
Директордың
2011 жылғы
30 мамырдағы
№ 77 хаты
Жұмыс істейтін
жағдайда
35
Металл сөресі
№ 125000150
Қостанай
қаласы, Чкалов
көшесі, 7-2,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
Теркомодақ" МКК
Директордың
2011 жылғы
30 мамырдағы
№ 77 хаты
Жұмыс істейтін
жағдайда
36
Металл сөресі
№ 122000086
Қостанай
қаласы, Чкалов
көшесі, 7-2,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
Теркомодақ" МКК
Директордың
2011 жылғы
30 мамырдағы
№ 77 хаты
Жұмыс істейтін
жағдайда
37
Металл сөресі
№ 122000081
Қостанай
қаласы, Чкалов
көшесі, 7-2,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
Теркомодақ" МКК
Директордың
2011 жылғы
30 мамырдағы
№ 77 хаты
Жұмыс істейтін
жағдайда
38
Металл сөресі
№ 122000085
Қостанай
қаласы, Чкалов
көшесі, 7-2,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
Теркомодақ" МКК
Директордың
2011 жылғы
30 мамырдағы
№ 77 хаты
Жұмыс істейтін
жағдайда
39
Металл сөресі
№ 125000144
Қостанай
қаласы, Чкалов
көшесі, 7-2,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
Теркомодақ" МКК
Директордың
2011 жылғы
30 мамырдағы
№ 77 хаты
Жұмыс істейтін
жағдайда
40
Металл сөресі
№ 125000143
Қостанай
қаласы, Чкалов
көшесі, 7-2,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
Теркомодақ" МКК
Директордың
2011 жылғы
30 мамырдағы
№ 77 хаты
Жұмыс істейтін
жағдайда
41
Металл сөресі
№ 125000142
Қостанай
қаласы, Чкалов
көшесі, 7-2,
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
Теркомодақ" МКК
Директордың
2011 жылғы
30 мамырдағы
№ 77 хаты
Жұмыс істейтін
жағдайда

ИЭ-7245522-93,
кузов Р0530836,
шасси № Р0530836,
цвет белый
государственный
номер Р 239 AL
Город Костанай,
улица
Строительная, 8,
средняя школа № 17
государственное
учреждение
"Отдел образования
акимата города
Костаная
Письмо
начальника
государствен
-ного
учреждения
№ 1322 от 6
сентября
2011 года
Технически
неисправна
23
Автомобиль
ГАЗ 3307
двигатель
№ 511-29692-93,
кузов бортовой,
шасси № Р1434127,
цвет голубой
государственный
номер Р 428 AF
Город Костанай,
микрорайон 8, ГККП
"Ясли-сад № 54"
государственное
учреждение
"Отдел образования
акимата города
Костаная
Письмо
начальника
государствен
-ного
учреждения
№ 1322 от 6
сентября
2011 года
Технически
неисправна
24
Прилавок
металлический
№ 125000164
Город
Костанай,улица
Чкалова, 7-2,
ГКП "Теркомсоюз
акимата города
Костаная"
Письмо
директора №
77 от 30 мая
2011 года
В рабочем
состоянии
25
Прилавок
металлический
№ 122000087
Город
Костанай,улица
Чкалова 7-2,
ГКП "Теркомсоюз
акимата города
Костаная"
Письмо
директора
№ 77 от 30
мая 2011
года
В рабочем
состоянии
26
Прилавок
металлический
№ 122000094
Город
Костанай,улица
Чкалова, 7-2,
ГКП "Теркомсоюз
акимата города
Костаная"
Письмо
директора
№ 77 от 30
мая 2011
года
В рабочем
состоянии
27
Прилавок
металлический
№ 125000160
Город
Костанай,улица
Чкалова, 7-2,
ГКП "Теркомсоюз
акимата города
Костаная"
Письмо
директора
№ 77 от 30
мая 2011
года
В рабочем
состоянии
28
Прилавок
металлический
№ 125000155
Город
Костанай,улица
Чкалова, 7-2,
ГКП "Теркомсоюз
акимата города
Костаная"
Письмо
директора
№ 77 от 30
мая 2011
года
В рабочем
состоянии
29
Прилавок
металлический
№ 125000148
Город
Костанай,улица
Чкалова, 7-2,
ГКП "Теркомсоюз
акимата города
Костаная"
Письмо
директора
№ 77 от 30
мая 2011
года
В рабочем
состоянии
30
Прилавок
металлический
№ 125000171
Город
Костанай,улица
Чкалова, 7-2,
ГКП "Теркомсоюз
акимата города
Костаная"
Письмо
директора
№ 77 от 30
мая 2011
года
В рабочем
состоянии
31
Прилавок
металлический
№ 122000083
Город
Костанай,улица
Чкалова, 7-2,
ГКП "Теркомсоюз
акимата города
Костаная"
Письмо
директора
№ 77 от 30
мая 2011
года
В рабочем
состоянии
32
Прилавок
металлический
№ 125000139
Город
Костанай,улица
Чкалова, 7-2,
ГКП "Теркомсоюз
акимата города
Костаная"
Письмо
директора
№ 77 от 30
мая 2011
года
В рабочем
состоянии
33
Прилавок
металлический
№ 125000145
Город
Костанай,улица
Чкалова, 7-2,
ГКП "Теркомсоюз
акимата города
Костаная"
Письмо
директора
№ 77 от 30
мая 2011
года
В рабочем
состоянии
34
Прилавок
металлический
№ 125000163
Город
Костанай,улица
Чкалова, 7-2,
ГКП "Теркомсоюз
акимата города
Костаная"
Письмо
директора
№ 77 от 30
мая 2011
года
В рабочем
состоянии
35
Прилавок
металлический
№ 125000150
Город
Костанай,улица
Чкалова, 7-2,
ГКП "Теркомсоюз
акимата города
Костаная"
Письмо
директора
№ 77 от 30
мая 2011
года
В рабочем
состоянии
36
Прилавок
металлический
№ 122000086
Город
Костанай,улица
Чкалова, 7-2,
ГКП "Теркомсоюз
акимата города
Костаная"
Письмо
директора
№ 77 от 30
мая 2011
года
В рабочем
состоянии
37
Прилавок
металлический
№ 122000081
Город
Костанай,улица
Чкалова, 7-2,
ГКП "Теркомсоюз
акимата города
Костаная"
Письмо
директора
№ 77 от 30
мая 2011
года
В рабочем
состоянии
38
Прилавок
металлический
№ 122000085
Город
Костанай,улица
Чкалова, 7-2,
ГКП "Теркомсоюз
акимата города
Костаная"
Письмо
директора
№ 77 от 30
мая 2011
года
В рабочем
состоянии
39
Прилавок
металлический
№ 125000144
Город
Костанай,улица
Чкалова, 7-2,
ГКП "Теркомсоюз
акимата города
Костаная"
Письмо
директора №
77 от 30 мая
2011 года
В рабочем
состоянии
40
Прилавок
металлический
№ 125000143
Город
Костанай,улица
Чкалова, 7-2,
ГКП "Теркомсоюз
акимата города
Костаная"
Письмо
директора
№ 77 от 30
мая 2011
года
В рабочем
состоянии
41
Прилавок
металлический
№ 125000142
Город
Костанай,улица
Чкалова, 7-2,
ГКП "Теркомсоюз
акимата города
Костаная"
Письмо
директора №
77 от 30 мая
2011 года
В рабочем
состоянии