Мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 392 "Рудный қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2011 жылғы 14 қыркүйектегі № 491 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 қыркүйекте № 9-2-190 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 392 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-175, 2011 жылғы 7 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 8495380,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7553695,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21544,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 295856,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 624285,0 мың теңге;"
2)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 8176491,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Ф. Виноградов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі Салық
комитетінің Қостанай облысы
бойынша салық департаменті
Рудный қаласы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі бастығының
міндетін атқарушысы
__________________ Б. Алмагамбетов
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ М. Дуспулов
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ С. Искуженов
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2010 года № 392 "О городском бюджете города Рудного на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 14 сентября 2011 года № 491. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 20 сентября 2011 года № 9-2-190
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года № 392 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-175, опубликованное 7 января 2011 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 8495380,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7553695,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21544,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 295856,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 624285,0 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 8176491,0 тысяча тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                Ф. Виноградов
Секретарь
городского маслихата                       В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Рудному Налогового
департамента по Костанайской
области Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
___________________ Б. Алмагамбетов
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел финансов"
акимата города Рудного
___________________ М. Дуспулов
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
____________________ С. Искуженов
Приложение
к решению маслихата