Мәслихаттың 2010 жылғы 28 шілдедегі № 346 "Лисаков қаласындағы Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 465 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 қарашада № 9-4-191 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 297 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 29.04.2015 № 297 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңына, "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
Мәслихаттың "Лисаков қаласындағы Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" 2010 жылғы 28 шілдедегі № 346 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-4-170 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 9 қыркүйекте "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасындағы:
1-тармақта:
екінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"жекешелендірілген тұрғын үй-жайларда (пәтерлерде) тұратын немесе мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлерді) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстау-ға арналған шығыстар төлемін;";
2-тармағы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін пайдалануға және өндеуге, жер учаскесін күтіп-ұстауға, коммуналдық қызметтерді тұтынуды есептеудің үйге ортақ құралдарын сатып алуға, орнатуға, пайдалануға және тексеруге жұмсалатын шығыстарға, кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға тұтынылған коммуналдық қызметтерді төлеуге жұмсалатын шығыстардың шоттары.";
4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Уәкілетті орган осы Қағиданың 2-тармағында белгіленген, өтініш берушімен қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап күнтізбелік он күн ішінде тұрғын үй көмегін тағайындау  немесе тағайындаудан бас тарту туралы шешім қабылдайды. Тұрғын үй көмегін тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарламаның бір данасы өтініш берушіге беріледі.";
11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

о внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 28 июля 2010 года № 346 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи в городе Лисаковске"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 28 октября 2011 года № 465. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 11 ноября 2011 года № 9-4-191. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 29 апреля 2015 года № 297
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 29.04.2015 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи в городе Лисаковске" от 28 июля 2010 года № 346 зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-4-170, опубликовано 9 сентября 2010 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения и дополнение:
в Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
в пункте 1:
абзац второй изложить в новой редакции:
"расходов на содержание жилого дома (жилого здания) семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах) или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде;";
пункт 2 дополнить абзацем следующего содержания:
"счета на эксплуатацию и ремонт общего имущества объекта кондоминиума, содержание земельного участка, расходы на приобретение, установку, эксплуатацию и поверку общедомовых приборов учета потребления коммунальных услуг, расходы на оплату коммунальных услуг, потребленных на содержание общего имущества объекта кондоминиума.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Уполномоченный орган принимает решение о назначении или отказе в назначении жилищной помощи в течение десяти календарных дней с момента сдачи заявителем необходимых документов, определенных в пункте 2 настоящих Правил. Один экземпляр уведомления о назначении (отказе в назначении) жилищной помощи выдается заявителю.";
пункт 11 изложить в новой редакции:

"11. Тұрғын үй көмегін көрсету мәселелері бойынша туындаған келіспеушіліктер Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес шешіледі.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХХIV сессияның төрайымы                    Т. Хиврич
Қалалық мәслихатының хатшысы               Т. Кривошея
КЕЛІСІЛДІ:
"Лисаков қаласы
әкімдігінің жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін
атқарушы
_______ Л. Бочаренко

"11. Разногласия, возникшие по вопросам оказания жилищной помощи, разрешаются в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХXIV сессии                         Т. Хиврич
Секретарь городского маслихата                   Т. Кривошея
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
акимата города Лисаковска"
___________ Л. Бочаренко