Жекешеледіруге жататын, Лисаков қаласы коммуналдық мүлік объектілерінің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 597 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 қарашада № 9-4-194 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 13 наурыздағы № 143 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2012.03.13 № 143 (қаулы қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған, жекешелендiруге жататын, Лисаков қаласы коммуналдық мүлік объектiлерiнің тізбесі бекiтілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің орынбасары Р.Б. Тлеофке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 В. Радченко
Әкімдіктің
2011 жылғы 28 қазандағы
№ 597 қаулысымен бекітілген
Жекешелендiруге жататын, Лисаков қаласы коммуналдық мүлік объектiлерiнің тізбесі
Реттік
нөмері
Объектінің
атауы
Объектінің
мекенжайы мен
баланс ұстаушысы
Негіздеме
Объектінің
жағдайы
1
2
3
4
5
1
Жуу
ғимараты,
жалпы алаңы
280,3 шаршы
метр
Лисаков қаласы,
үшінші
өнеркәсіптік
аймақ, Лисаков
қаласы
әкімдігінің
"Ұста"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
"Лисаков
қаласы
әкімдігінің
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
2011 жылғы 6
қыркүйектегі №
913-01-20 хаты
Жағдайы
қанағаттанарлық
2
"ГАЗ-53"
автомашинасы
, мемлекеттік
нөмірі Р 921
АN, 1990
жылы
шығарылған
Лисаков қаласы,
2-шағын аудан,
8-үй, Лисаков
қаласы әкімдігі
бiлiм бөлімінің
"Мектепаралық
оқу-өндiрiстiк
комбинаты"
мемлекеттік
мекемесі
"Лисаков
қаласы
әкімдігінің
білім бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
2011 жылғы 07
қыркүйектегі
№ 990-01-11
хаты
Техникалық
бұзылған
3
"ГАЗ-5204"
автомашинасы
, мемлекеттік
нөмері Р 923
АN, 1987
жылы
шығарылған
Лисаков қаласы,
2- шағын аудан,
8-үй, Лисаков
қаласы әкімдігі
бiлiм бөлімінің
"Мектепаралық
оқу-өндiрiстiк
комбинаты"
мемлекеттік
мекемесі
«Лисаков
қаласы
әкімдігінің
білім бөлімі»
мемлекеттік
мекемесінің
2010 жылғы 13
қазандағы
№ 1306-01-11
хаты
Техникалық
бұзылған
4
Жылу
орталығына
қоса
салынған
аяқталмаған
құрылыс
Лисаков қаласы,
жылумен жабдықтау
басқармасының
аумағы,
өнеркәсіптік
аймақ, "Лисаков
қаласы
әкімдігінің
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар көлігі
және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Лисаков
қаласы
әкімдігінің
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
2011 жылғы 24
тамыздағы №
862 хаты
Аяқталмаған
құрылыс
5
№ 826 гараж,
жалпы алаңы

Об утверждении перечня объектов коммунального имущества города Лисаковска, подлежащих приватизации
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 28 октября 2011 года № 597. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 29 ноября 2011 года № 9-4-194. Утратило силу - Постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 13 марта 2012 года № 143
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 13.03.2012 № 143 (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов коммунального имущества города Лисаковска, подлежащих приватизации.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лисаковска Тлеоф Р.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                В. Радченко
Утвержден
постановлением акимата
от 28 октября 2011 года № 597
Перечень объектов коммунального имущества города Лисаковска, подлежащих приватизации
Поряд-
ковый
номер
Наименование
объекта
Адрес и
балансодержатель
объекта
Основание
Состояние
объекта
1
2
3
4
5
1
Здание мойки,
общей
площадью
280,3
квадратного
метра
Город Лисаковск,
третья
промышленная
зона,
государственное
коммунальное
предприятие
"Уста" акимата
города
Лисаковска
Письмо
государственного
учреждения "Отдел
жилищно-коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
акимата города
Лисаковска" от 6
сентября 2011 года №
913-01-20
Состояние
удовлетво-
рительное
2
Автомашина
"ГАЗ-53",
государствен-
ный номер Р
921 AN, год
выпуска 1990
Город Лисаковск,
микрорайон 2, дом
8,
государственное
учреждение
"Межшкольный
учебно
–производственный
комбинат" отдела
образования
акимата города
Лисаковска
Письмо
государственного
учреждения "Отдел
образования акимата
города Лисаковска" от
7 сентября 2011 года
№ 990-01-11
Технически
неисправна
3
Автомашина
"ГАЗ-5204",
государствен-
ный номер Р
923 АN, год
выпуска 1987
Город Лисаковск,
микрорайон 2, дом
8,
государственное
учреждение
"Межшкольный
учебно –
производственный
комбинат" отдела
образования
акимата города
Лисаковска
Письмо
государственного
учреждения "Отдел
образования акимата
города Лисаковска" от
13 октября 2010 года
№ 1306-01-11
Технически
неисправна
4
Незавершенное
строительство
, пристроенное
к зданию
теплоцентра
Город Лисаковск,
территория
управления
теплоснабжения,
промышленная
зона,
государственное
учреждение "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города
Лисаковска"
Письмо
государственного
учреждения "Отдел
жилищно-коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
акимата города
Лисаковска" от 24
августа 2011 года №
862
Незавершен-
ное
строительст-
во
5
Гараж № 826,
общей

16,8 шаршы
метр
Лисаков қаласы,
"Кооператив-1"
гараж қоғамы,
"Лисаков қаласы
әкімдігінің қаржы
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Лисаков
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
2011 жылғы 30
мамырдағы
№ 402-3 хаты
Жағдайы
қанағаттанарлық
6
Бұрынғы бала
бақша
ғимараты,
жалпы алаңы
1079,5 шаршы
метр
Лисаков қаласы,
Красногор селосы,
"Лисаков қаласы
әкімдігінің қаржы
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Лисаков
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
2011 жылғы 30
мамырдағы №
402-3 хаты
Жағдайы
қанағаттанарлық
сыз, күрделі
жөндеу қажет
7
Сауда
палаткасы
Лисаков қаласы,
1-шағын аудан,
20-үй, Лисаков
қаласы
әкiмдігінің "Қалалық "Рауан"
радиохабар тарату
редакциясы"
мемлекеттiк
коммуналдық
кәсiпорны
"Лисаков
қаласы
әкімдігінің
ішкі саясат
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
2011 жылғы 6
қыркүйектегі №
315 хаты
Жағдайы
қанағаттанарлық
8
Сауда
сөрелері,
металлдан
жасалған,
саны 19
бірлік
Лисаков қаласы,
Мир көшесі 31,
"Лисаков қаласы
әкімдігінің
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар көлігі
және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Лисаков
қаласы
әкімдігінің
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
2011 жылғы 6
қыркүйектегі №
913-01-20 хаты
Жағдайы
қанағаттанарлық

площадью 16,8
квадратного
метра
Город Лисаковск,
гаражное общество
"Кооператив – 1",
государственное
учреждение "Отдел
финансов акимата
города
Лисаковска"
Письмо
государственного
учреждения "Отдел
финансов акимата
города Лисаковска" от
30 мая 2011 года №
402-3
Состояние
удовлетво-
рительное
6
Здание
бывшего
детского
сада, общей
площадью
1079,5
квадратного
метра
Город Лисаковск,
село
Красногорское,
государственное
учреждение "Отдел
финансов акимата
города
Лисаковска"
Письмо
государственного
учреждения "Отдел
финансов акимата
города Лисаковска" от
30 мая 2011 года №
402-3
Состояние
неудовлет-
ворительное,
требуется
капитальный
ремонт
7
Палатка
торговая
Город Лисаковск,
микрорайон 1, дом
20,
государственное
коммунальное
предприятие
"Городская
редакция
радиовещания
"Рауан" акимата
города Лисаковска
Письмо
государственного
учреждения "Отдел
внутренней политики
акимата города
Лисаковска" от 6
сентября 2011 года №
315
Состояние
удовлетво-
рительное
8
Прилавки
торговые,
металлические
, в
количестве 19
единиц
Город Лисаковск,
улица Мира, 31,
государственное
учреждение "Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города
Лисаковска"
Письмо
государственного
учреждения "Отдел
жилищно-коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
акимата города
Лисаковска" от 6
сентября 2011 года №
913-01-20
Состояние
удовлетво-
рительное