Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 264 "Алтынсарин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2011 жылғы 22 шілдедегі № 314 шешімі. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 4 тамызда № 9-5-127 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алтынсарин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 264 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-5-115 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 12, 14 қаңтарда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 12-тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 1116951,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 338893,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1109,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 490,0 мың тенге;
трансферттер түсімдері бойынша – 776459,0 мың тенге;
2) шығындар – 1088660,7 мың тенге;";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-6 тармақпен толықтырылсын:
"3-6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейінен жоғары тұрған деңгейіне мемлекеттік органдар функцияларын беруге байланысты, жоғары тұрған бюджеттен 841,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы                         Л. Шилохвостова
Алтынсарин аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Т. Құлмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
ММ бастығы _______ Е. Павлюк
2011 жылғы 22 шілде
Мәслихаттың
2011 жылғы 22 шілдедегі
№ 314 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 264 шешіміне 1-қосымша
Алтынсарин ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 264 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 22 июля 2011 года № 314. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 4 августа 2011 года № 9-5-127
В соответствии со статьей 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-5-115, опубликовано 12, 14 января 2011 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1)2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1116951,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 338893,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1109,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 490,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 776459,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1088660,7 тысяч тенге;";
дополнить указанное решение пунктом 3-6 следующего содержания:
"3-6. Учесть, что в районом бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты, в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий, в сумме 841,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной сессии           Л. Шилохвостова
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата                        Т. Кульмагамбетов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Алтынсаринского района"
__________________ Е. Павлюк
22 июля 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 июля 2011 года № 314
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2010 года № 264
Бюджет Алтынсаринского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ