Мәслихаттың 2011 жылғы 20 мамырдағы № 305 "Ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2011 жылғы 17 тамыздағы № 318 шешімі. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 тамызда № 9-5-128 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 753 қаулысына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" 2011 жылғы 20 мамырдағы № 305 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-5-123 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 17 маусымдағы "Таза бұлақ – Чистый родник" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына жетпіс есе айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алуға мың бес жүз есе айлық есептік көсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит түріндегі 2011 жылға әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын.".
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының төрайымы          Л. Шилохвостовова
Алтынсарин аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Т. Кұлмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ
"Алтынсарин ауданының кәсіпкерлік
және ауыл шаруашылығы бөлімі"
ММ бастығы
__________ А. Кенжеғарин
2011 жыл 17 тамыз
"Алтынсарин ауданының Экономика
және қаржы экономика бөлімі"
ММ бастығы
_______________ Е. Павлюк
2011 жыл 17 тамыз

О внесении изменения в решение маслихата от 20 мая 2011 года № 305 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района на 2011 год"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 17 августа 2011 года № 318. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 25 августа 2011 года № 9-5-128
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 753 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района на 2011 год" от 20 мая 2011 года № 305 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-5-123, опубликовано 17 июня 2011 года в районной газете "Таза Бұлақ - Чистый родник") следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Предоставить меры социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района на 2011 год в виде подъемного пособия в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю и бюджетного кредита на приобретение жилья в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратный размер месячного расчетного показателя.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 Л. Шилохвостовова
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата                        Т. Кульмагамбетов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел предпринимательства и
сельского хозяйства
Алтынсаринского района"
____________ А. Кенжегарин
17 августа 2011 года
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Алтынсаринского района"
____________ Е. Павлюк
17 августа 2011 года