Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 264 "Алтынсарин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2011 жылғы 25 қазандағы № 334 шешімі. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 4 қарашада № 9-5-130 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алтынсарин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 264 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-5-115 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 12, 14 қаңтардағы "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1098951,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 319788,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2194,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 510,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 776459,0 мың теңге;
2) шығындар – 1084125,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 16261,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 16914,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 653,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 19536,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 19536,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -20970,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 20970,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы                         В. Максимова
Алтынсарин аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Т. Құлмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Алтынсарин ауданы
әкімдігінің экономика
және қаржы бөлімі" ММ
бастығы
___________ Е. Павлюк
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 264 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 25 октября 2011 года № 334. Зарегистрировано Упарвлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 4 ноября 2011 года № 9-5-130
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-5-115, опубликовано 12, 14 января 2011 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтынсаринского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1098951,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 319788,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2194,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 510,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 776459,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1084125,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 16261,0 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 16914,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 653,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19536,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19536,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -20970,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20970,7 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной сессии
районного маслихата                        В. Максимова
Секретарь
Алтынсаринского
районного маслихата                        Т. Кульмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Алтынсаринского района"
_____________________ Е. Павлюк
Приложение 1
к решению маслихата