Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 264 "Алтынсарин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы № 344 шешімі. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 қарашада № 9-5-134 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109–бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алтынсарин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 264 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-5-115 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 12, 14 қаңтарда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1093547,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 319788,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2194,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 510,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 771054,8 мың теңге;
2) шығындар – 1078721,1 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 3-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі мынадай мөлшерлерде:
эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге 5516,3 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2559,3 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 13465,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 12288,0 теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға 10633,2 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 1300,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршысына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 5443,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-5 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-5. 2011 жылға аудандық бюджетте Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасының шеңберіндегі іс-шараларды жүзеге асыруға, жұмыспен қамту орталықтарын құруға республикалық бюджеттен 5588,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер сомасының түсімі қарастырылғаны ескерілсін.";
қөрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 264 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 15 ноября 2011 года № 344. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 23 ноября 2011 года № 9-5-134
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-5-115, опубликовано 12, 14 января 2011 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1093547,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 319788,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2194,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 510,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 771054,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1078721,1 тысяч тенге;";
пункт 3-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 5516,3 тысячи тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 2559,3 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 13465,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 12288,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 10633,2 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1300,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 5443,0 тысяч тенге.";
пункт 3-5 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-5. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 на создание центров занятости в сумме 5588,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.