Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 223 "Аманкелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2011 жылғы 27 шілдедегі № 281 шешімі. Қостанай облысы Аманкелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 тамызда № 9-6-130 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Аманкелді ауданның 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 223 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-6-119 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 8 қаңтарда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 1835549,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 139819,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 5225,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 20,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1690485,2 мың теңге;
2) шығындар - 1820475,7 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 2-2-тармағының алтыншы азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен камтамасыз етуге - 1300,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 2-7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мектепке дейінгі білім мекемелерінде мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға республикалық бюджеттен 20632,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 2-92-10-тармақтарымен толықтырылсын:
"2-9. 2011 жылғы аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінген жаңадан енгізілетін білім беру ұйымдарын ұстауға - 14980,2 мың теңге сомасында ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін;
2-10. 2011 жылғы аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыруға - 3000,0 мың теңге сомасында ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 3-2-тармағымен толықтырылсын:
"3-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте "Қостанай облысы бойынша тексеру комиссиясы" жаңадан құрылған мемлекеттік мекемесін ұстауға 817,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен трансферттерді болу арқылы мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейінен жоғары тұрған деңгейіне мемлекеттік органдар функцияларын беруге байланысты облыстық бюджет ысыраптарын өтеуге нысаналы трансферттер сомаларының қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 223 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 27 июля 2011 года № 281. Зарегистрировано Управлением юстиции Амангельдинского района Костанайской области 9 августа 2011 года № 9-6-130
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Амангельдинского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 223 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-6-119, опубликованное 8 января 2011 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы - 1835549,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 139819,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5225,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 20,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1690485,2 тысячи тенге;
2) затраты - 1820475,7 тысячи тенге;";
абзац шестой пункта 2-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей- инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1300,0 тысяч тенге;";
пункт 2-7 указанного решение изложить в новой редакции:
"2-7. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме - 20632,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 2-9, 2-10 следующего содержания:
"2-9. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм текущих трансфертов из областного бюджета на содержание вновь вводимых организаций образования в сумме - 14980,2 тысяч тенге;
2-10. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм текущих трансфертов из областного бюджета на санитарный убой больных животных в сумме - 3000,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено возврат сумм целевых трансфертов на компенсацию потерь областного бюджета в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий посредством выделения трансфертов из районного бюджета в сумме 817,0 тысяч тенге, на содержание вновь созданного государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Костанайской области.";
приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.