Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 223 "Аманкелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2011 жылғы 27 қазандағы № 295 шешімі. Қостанай облысы Аманкелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қарашада № 9-6-134 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Аманкелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 223 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-6-119 нөмірімен тіркелген, 2011 жылы 8 қаңтарда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)2)3)4)5)6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1812695,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 138658,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6388,3 мың теңге;
негізгі капиталдарды сатудан түсетін түсім – 20,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1667629,0 мың теңге;
2) шығындар – 1797671,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 66111,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 66764,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 652,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 19750,0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 19750,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -70837,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70837,6 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының төртінші, бесінші азат жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
"Аманкелді ауданы, Аманкелді ауылында 100 орынға арналған балабақша ғимаратын қайта құруға – 58542,0 мың теңге сомасында;
Аманкелді ауданының Есір ауылында 150 оқушыға арналған мектеп құрылысына – 237698,9 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 2-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде дамытуға нысаналы трансферттер сомалары түсімінің қарастырылғаны ескерілсін:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға - 53887,7 мың теңге сомасында, оның ішінде:
облыстық бюджет есебінен – 11676,7 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға республикалық бюджеттен – 16277,4 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 223 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 27 октября 2011 года № 295. Зарегистрировано Управлением юстиции Амангельдинского района Костанайской области 10 ноября 2011 года № 9-6-134
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 223 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-6-119, опубликованное 8 января 2011 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1812695,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 138658,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6388,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20,0 тысяч. тенге;
поступлениям трансфертов – 1667629,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1797671,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 66111,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 66764,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 652,9 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19750,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19750,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -70837,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70837,6 тысячи тенге.";
абзац четвертый, пятый пункта 2 указанного решение изложить в новой редакции:
"на реконструкцию здания детского сада на 100 мест в селе Амангельды Амангельдинского района в сумме - 58542,0 тысяч тенге;
на строительство школы на 150 учащихся в селе Есир Амангельдинского района в сумме - 237698,9 тысяч тенге.";
пункт 2-1 указанного решение изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых трансфертов на развития в следующих размерах:
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме – 53887,7 тысяч тенге, в том числе:
за счет областного бюджета – 11676,7 тысяч тенге;
на развитие и (или) обустройства инженерно-коммуникационной инфраструктуры из республиканского бюджета в сумме 16277,4 тысяч тенге;

сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 60665,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
облыстық бюджет есебінен - 1355,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-2 тармағының үшінші азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен – 9012,8 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 2-8 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-8. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінген "Қазынашылық - Клиент" жүйесін енгізуге компьютерлік және ұйымдастырушылық техниканы сатып алуға 2785,9 мың теңге сомасында ағымдағы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте 2766,0 мың теңге сомасында пайдаланылмаған нысаналы трансферттердің қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-3 тармағымен толықтырылсын:
"3-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару 5334,1 мың теңге сомасында және республикалық бюджеттен берілген қарыздар бойынша сыйақылар мен басқа да төлемдер бойынша жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету 2,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2011 жылға арналған Аманкелді ауданының жергілікті атқарушы орган резерві - 200,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрайымы               Ж. Олжағұлова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ж. Оташев
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________ Т.Карбозов
27 қазан 2011 жылғы
Мәслихаттың
2011 жылғы 27 қазандағы
№ 295 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 223 шешіміне 1 қосымша
Аманкелді ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атаулары
I
І. Кірістер

на развитие системы водоснабжения в сумме 60665,0 тысяча тенге, в том числе:
за счет областного бюджета - 1355,0 тысяч тенге.";
абзац третий пункта 2-2 указанного решение изложить в новой редакции:
"для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов из республиканского бюджета в сумме – 9012,8 тысячи тенге.";
пункт 2-8 указанного решение изложить в новой редакции:
"2-8. Учесть, что в районном бюджете на 2011 года предусмотрено поступление сумм текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 2785,9 тысяч тенге.";
пункт 3-1 указанного решение изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных целевых трансфертов в сумме 2766,0 тысяча тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-3 следующего содержания:
"3-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета в сумме 5334,1 тысячи тенге и обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета в сумме 2,3 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решение изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа Амангельдинского района на 2011 год в сумме 200,0 тысячи тенге.";
приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной сессии           Олжагулова Ж.
Секретарь районного маслихата              Оташев Ж.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Амангельдинского района"
_____________ Т. Карбозов
27 октября 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 октября 2011 года № 295
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2010 года № 223
Районный бюджет Амангельдинского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяча
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I
І. Доходы