Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 223 "Аманкелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы № 300 шешімі. Қостанай облысы Аманкелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қарашада № 9-6-136 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Аманкелді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 223 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-6-119 нөмірімен тіркелген, 2011 жылы 8 қаңтарда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)2)3)4)5)6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1808764,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 138658,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6388,3 мың теңге;
негізгі капиталдарды сатудан түсетін түсім бойынша – 20,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1663698,2 мың теңге;
2) шығындар – 1793741,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 64781,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 65434,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 652,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 19750,0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 19750,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -69507,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69507,9 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 2-2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 6861,9 мың теңге сомасында;
мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға – 7694,5 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде химия, физика, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға – 7743,2 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері – 4234,0 мың теңге сомасында.";

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 223 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 14 ноября 2011 года № 300. Зарегистрировано Управлением юстиции Амангельдинского района Костанайской области 24 ноября 2011 года № 9-6-136
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 223 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-6-119, опубликованное 8 января 2011 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1808764,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 138658,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6388,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1663698,2 тысяч тенге;
2) затраты – 1793741,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 64781,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 65434,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 652,9 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19750,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19750,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -69507,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69507,9 тысячи тенге.";
пункт 2-2 указанного решение изложить в новой редакции:
"2-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 6861,9 тысяч тенге;
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 7694,5 тысячи тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 7743,2 тысяч тенге;
ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме – 4234,0 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 2-6 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-6. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен "Жұмыспен қамту 2020" бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға еңбек ақыны ішінара демеу қаражаттандыруға 1430,0 мың теңге сомасында, жұмыспен қамту орталықтарын құруға 5643,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте 2606,0 мың теңге сомасында пайдаланылмаған нысаналы трансферттерінің қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы               Е. Дауылбай
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ж. Оташев
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Т.Карбозов
14 қараша 2011 жылғы
Мәслихаттың
2011 жылғы 14 қарашадағы
№ 300 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 223 шешіміне 1 қосымша
Аманкелді ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атаулары
I
І. Кірістер

пункт 2-6 указанного решение изложить в новой редакции:
"2-6. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 на частичное субсидирование заработной платы в сумме 1430,0 тысяч тенге, на создание центров занятости в сумме 5643,0 тысяч тенге.";
пункт 3-1 указанного решение изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных целевых трансфертов в сумме 2606,0 тысяча тенге.";
приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Дауылбай Е.
Секретарь районного маслихата              Оташев Ж.
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Амангельдинского района"
____________ Т. Карбозов
14 ноябрь 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 ноября 2011 года № 300
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2010 года № 223
Районный бюджет Амангельдинского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяча
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I
І. Доходы