Мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 207 "Әулиекөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 19 қаңтардағы № 213 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қаңтарда № 9-7-127 тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 207 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-7-126 нөмірімен тіркелген, "Әулиекөл" газетінде 2010 жылғы 23 желтоқсанда жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2011 - 2013 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 478 643,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 641 238,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 425,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 176,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 830 804,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 449 885,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 36 444,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер- 37 216 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 771,5;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 44 565,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -52 251,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 52 251,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3 тармағында:
"33 000,0" деген сандар "33 800,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 000,0" деген сандар "8 800,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-15-25-35-4,  5-5тармақтарымен толықтырылсын.
"5-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларының мынадай мөлшердегі түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
эпизотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге 12 962,0 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 5 557,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 16 475,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 16 388,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 11 082,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 14 декабря 2010 года № 207 "О бюджете Аулиекольского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19 января 2011 года № 213. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 24 января 2011 года № 9-7-127
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2011 -2013 годы" от 14 декабря 2010 года № 207 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-7-126, опубликовано в газете "Әулиекөл" 23 декабря 2010 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 478 643,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 641 238,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 425,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 176,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 830 804,0 тысячи тенге;
2) затраты – 2 449 885,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 444,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 37 216 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 771,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 44 565,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -52 251,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 52 251,5 тысяч тенге.";
в пункте 3 указанного решения:
цифры "33 000,0" заменить цифрами "33 800,0";
цифры "8 000,0" заменить цифрами "8 800,0";
дополнить указанное решение пунктами 5-15-25-35-4,  5-5  следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 12 962,0 тысячи тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 5 557,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 16 475,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 16 388,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 11 082,0 тысячи тенге;

үйінде оқытылатын мүгедек-балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге 3 957,0 мың теңге сомасында;
қамқоршыларға (асыраушыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) ұстауға ақшалай қаражаттарды ай сайын төлеуге 17 539,0 мың теңге сомасында.
5-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен "Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасының шеңберінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 1 560,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
5-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 35 608,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
5-4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте жылуэнергетикалық жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен дамытуға 79 200,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
5-5. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте 6 866,0 мың теңге сомасында 2010 жылы пайдаланылмаған нысаналы трансферттердің қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін."
көрсетілген шешімнің 1 ,2 ,3 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның
төрағасы                                   Р. Галимжанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________ Т.И. Печникова
2011 жылғы 19 қаңтарда
Мәслихаттың
2011 жылғы 19 қаңтардағы
№ 213 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 207 шешіміне 1 қосымша
Әулиекөл ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Табыстар

на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 3 957,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 17 539,0 тысяч тенге.
5-2. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме 1 560,0 тысяч тенге.
5-3. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 35 608,0 тысяч тенге.
5-4. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на развитие теплоэнергетической системы в сумме 79 200,0 тысяч тенге.
5-5. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных в 2010 году целевых трансфертов в сумме 6 866,0 тысяч тенге."
приложения 123 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии                                     Р. Галимжанов
Секретарь районного
маслихата                                  А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Аулиекольского района"
___________ Т.И. Печникова
19 января 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 января 2011 года № 213
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 декабря 2010 года № 207
Бюджет Аулиекольского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы