Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құрылымдарына азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 145 қаулысы. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 сәуірде № 9-7-134 тіркелді
"Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 250 "Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 "Белгілінген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір–маусымында және қазан–желтоқсанында кезекті әскери қызметке шақыру туралы" Жарлығын іске асыру туралы" Қаулысына сәйкес Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылдың сәуір–маусымында және қазан–желтоқсанында он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі, мерзімді әскери қызметке шақырудан босатылуға немесе кейінге қалдыруға құқығы жоқ ер азаматтар, сондай – ақ шақыруды кейінге қалдыру құқығынан айырылған, оқу орнындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа келмеген және шақыру бойынша әскери қызметке белгіленген мерзімін өтемеген азаматтардың әскери қызметке кезекті шақырылуы ұйымдастырылсын және жүргізілуі қамтамасыз етілсін.
2. Әскерге шақырылушылардың аудандық шақыру учаскесіне уақытында келуі ұйымдастырылсын.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі Істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі Істер Департаменті Әулиекөл ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) өз құзыреті шегінде қамтамасыз ету ұсынылсын:
1) әскери қызметке шақырудан жалтарған адамдарды жеткізуді;
2) әскерге шақырылушылардың әскери бөлімдерге жөнелтілуі және кетуі кезінде қоғамдық тәртіптің сақталуын қамтамасыз ету.
4. "Әулиекөл ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне әскерге шақыруды ұйымдастыру және өткізу бойынша шараларды бюджетте көзделген қаражаттың шегінде қаржылындыруды қамтамасыз ету ұсынылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Қуанышбаевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы сәуірден бастап туындайтын іс-қимылға таратылады.
Әулиекөл ауданының әкімі                   Б. Ғаязов
Келiсiлдi:
"Қазақстан Республикасы
Ішкі Істер министрлігі
Қостанай облысы Ішкі
Істер Департаментінің
Әулиекөл ауданының ішкі
істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________ А.Ж. Жағыпаров
2011 жылғы 25 наурызда
"Қостанай облысы Әулиекөл
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі"
мемлекеттiк мекемесiнiң
бастығы
_________ М.Т. Түгелбаев
2011 жылғы 25 наурызда
Қостанай облысы әкімдігінің
денсаулық сақтау басқармасының
"Әулиекөл аудандық орталық
ауруханасы" шаруашылықты жүргізу
құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорнының бас
дәрігері
__________________ С.В. Шульгин
2011 жылғы 25 наурызда

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 25 марта 2011 года № 145. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 13 апреля 2011 года № 9-7-134
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 250 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение в апреле–июне и октябре–декабре 2011 года очередного призыва на срочную воинскую службу граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Организовать своевременное прибытие призывников на призывной участок.
3. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Аулиекольского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) в пределах своей компетенции обеспечить:
1) доставку лиц, уклоняющихся от призыва на воинскую службу;
2) охрану общественного порядка при отправке и убытии призывников в воинские части.
4. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел финансов Аулиекольского района" обеспечить финансирование мероприятия по организации и проведению призыва в пределах средств предусмотренных бюджетом.
5. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Куанышбаева Б. А.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с апреля 2011 года.
Аким Аулиекольского района                 Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Аулиекольского района
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
_____________ А.Ж.Жагыпаров
25 марта 2011 год
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Аулиекольского района
Костанайской области"
______________ М.Т.Тугельбаев
25 марта 2011 год
Главный врач государственного
коммунального предприятия на
праве хозяйственного ведения
"Аулиекольская центральная
районная больница" Управления
здравоохранения акимата
Костанайской области
_________________ С.В.Шульгин
25 марта 2011 год