Мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 207 "Әулиекөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі № 227 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 сәуірде № 9-7-135 тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 207 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-7-126 нөмірімен тіркелген, "Әулиекөл" газетінде 2010 жылғы 23 желтоқсанда жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2 522 084,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 647 238,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 425,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 676,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 863 745,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 493 327,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 36 443,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37 215,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 771,5;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 44 565,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -52 251,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 52 251,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларының мынадай мөлшердегі түсімдері көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге 15 446,0 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 5 605,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 21 484,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 16 388,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 11 082,0 мың теңге сомасында;
үйінде оқытылатын мүгедек-балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге 3 957,0 мың теңге сомасында;
қамқоршыларға (асыраушыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) ұстауға ақшалай қаражаттарды ай сайын төлеуге 17 539,0 мың теңге сомасында.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 14 декабря 2010 года № 207 "О бюджете Аулиекольского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 12 апреля 2011 года № 227. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 14 апреля 2011 года № 9-7-135
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2011 -2013 годы" от 14 декабря 2010 года № 207 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-7-126, опубликовано 23 декабря 2010 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2 522 084,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 647 238,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 425,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 676,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 863 745,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 493 327,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 443,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37 215,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 771,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 44 565,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 52 251,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита – 52 251,6 тысяч тенге.";
пункт 5-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 15 446,0 тысячи тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 5 605,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 21 484,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 16 388,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 11 082,0 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 3 957,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 17 539,0 тысяч тенге.";

көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-6, 5-7, 5-8 тармақтарымен толықтырылсын:
"5-6. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен мектеп мұғалімдері мен білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарының тәрбиешілеріне 14 713,0 мың теңге сомасында біліктілік санаты үшін қосымша төлем мөлшерін ұлғайтуға нысаналы ағымдағы трансферттер сомасының түсімінің көзделгені ескерілсін.
5-7. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға жұмыспен қамту орталықтарын құруға 7 311,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.
5-8. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен "Қазынашылық-Клиент" жүйесін енгізуге компьютерлік және ұйымдастырушылық техникасын алуға 3 376,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
он алтыншы сессиясының
төрайымы
Г. Сухотеплая
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_________ Т.И. Печникова
Мәслихаттың
2011 жылғы 12 сәуірдегі
№ 227 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 207 шешіміне 1 қосымша
Әулиекөл ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Табыстар

дополнить указанное решение пунктами 5-6, 5-7, 5-8 следующего содержания:
"5-6. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 14 713,0 тысяч тенге.
5-7. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 для создания центров занятости в сумме 7 311,0 тысяч тенге.
5-8. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 3 376,0 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель шестнадцатой
сессии районного маслихата
Г. Сухотеплая
Секретарь районного
маслихата
А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Аулиекольского района"
____________ Т.И. Печникова
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 апреля 2011 года № 227
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 декабря 2010 года № 207
Бюджет Аулиекольского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы