Әкімдіктің 2011 жылғы 10 наурыздағы № 137 "Әулиекөл ауданында 2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 5 шілдедегі № 244 каулысы. Қостанай облысы Әуліекол ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 шілдеде № 9-7-139 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелеріне сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әулиекөл ауданында 2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2011 жылғы 10 наурыздағы № 137 қаулысына (9-7-133 нормативті құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелді, 2011 жылы 11 сәуірде "Әулиекөл" газетінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
осы қаулымен бекітілген 2011 жылы жұмыссыздар үшін ұйымдастырылған қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен жағдайлары, кәсіпорындардың тізбесі, осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Р. Нұғмановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әулиекөл
ауданының әкімі                            Ғ. Нұрмұхамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай облысы әкімдігінің
денсаулық сақтау басқармасының
"Әулиекөл аудандық орталық
ауруханасы" шаруашылықты
жүргізу құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорнының бас дәрігері
______________________
Шульгин
Сергей Владимирович
Әкімдіктің
2011 жылғы 5 шілдедегі
№ 244 қаулысына қосымша
2011 жылы жұмыссыздарға ұйымдастырылған қоғамдық
жұмыстардың түрлері, жағдайлары мен көлемдері,
кәсіпорындардың тізбесі
Кәсіпорынның
атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс
көлемі
(сағаттар)
Жұмыс
жағдайлары
1
Қостанай облысы
әкімдігінің
денсаулық сақтау
басқармасының
"Әулиекөл
аудандық орталық
ауруханасы"
шаруашылықты
жүргізу
құқығындағы
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Ауруханалық кешеннің
аумағын абаттандыру:
ауруханалық кешеннің
аумағын жинау – 43848
шаршы метр;
ағаштарды және көшеттерді
қию – 1000 дана,
ағаштарды ақтау – 200
дана;
қоршауды сырлау – 400
шаршы метр.
Алдын ала кәсіби
даярлығын талап етпейді.

О внесении изменения в постановление акимата от 10 марта 2011 года № 137 "Об организации общественных работ в Аулиекольском районе в 2011 году"
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 5 июля 2011 года № 244. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 15 июля 2011 года № 9-7-139
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об организации общественных работ в Аулиекольском районе в 2011 году" от 10 марта 2011 года № 137 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-7-133, опубликовано 11 апреля 2011 года в газете "Әулиекөл") следующее изменение:
Перечень предприятий, виды, объемы и условия общественных работ, организуемых для безработных в 2011 году, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Р. Нугманову.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Аулиекольского района                      Г. Нурмухамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач государственного
коммунального предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Аулиекольская центральная
районная больница"
Управления здравоохранения
акимата Костанайской области
______________ С.В Шульгин
Приложение
к постановлению акимата
от 5 июля 2011 года
№ 244
Перечень предприятий, виды, объемы
и условия общественных работ, организуемых
для безработных в 2011 году
Наименование
предприятия
Виды работ
Объемы
работ
(часы)
Условия работ
1
Государственное
коммунальное
предприятие на
праве
хозяйственного
ведения
"Аулиекольская
центральная
районная
больница"
Управления
здравоохранения
акимата
Костанайской
области
Благоустройство территории
больничного комплекса:
уборка территории
больничного комплекса –
43848 квадратных метров;
обрезка деревьев и
кустарников – 1000 штук,
побелка деревьев – 200
штук;
покраска ограждений – 400
квадратных метров.
Не требуют предварительной
профессиональной
подготовки.

11696
384
96
Қоғамдық
жұмыстардың бір
қатысушының жұмыс
уақытының
ұзақтылығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
ескере отырып,
екі демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем емес
түскі үзіліспен,
аптасына 40
сағаттан артық
емес.
2
Әулиекөл ауданы
әкімдігінің
"Әулиекөл –
сервис"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Әулиекөл селосын
абаттандыру:
Байтұрсынов, Алтынсарин,
Октябрь, Ленин, Сиянов
көшелері бойындағы
ағаштарын және
жиектастарды ақтау – 300
дана, 240 қума метр;
көшелер бойынша ағаштарды
және көшеттерді отырғызу,
Байтұрсынов – 130 дана,
Октябрь – 130 дана,
Алтынсарин – 130 дана,
Тұрғымбаев – 130 дана;
Алтынсарин, Байтұрсынов,
1 Май, Октябрь,
Баймағамбетов, Тұрғымбаев
көшелерінің аумақтарын
жинау – 224500 шаршы
метр;
Комсомольское, Купальное,
Учительское көлдеріне
іргелес аумақтарды жинау
– 15500 шаршы метр;
Сиянов көшесінің аумағын
таза жинау – 15000 шаршы
метр;
спорт кешені аумағын
жинау – 40000 шаршы метр,
қоқысты тиеу – 10 тонна;
Мамедов,Торғай, Степная,
Аманкелді көшелерінің
аумағын жинау – 48000
шаршы метр.
Ленин көшесін
абаттандыру:
төсемтас төсеуде көмек –
5840 шаршы метр;
саябақтарды, көгалдарды
бөлу, үнемі суару және
шөп отау – 300 шаршы
метр;
ағаштар отырғызу – 60
дана.
Аманқарағай селосын
абаттандыру:
Жамбыл, Приэлеваторная,
Гагарин, Пацаев
көшелерінің аумақтарын
жинау – 138500 шаршы
метр;
орталық алаңды жинау –
9000 шаршы метр;
село орталығындағы
ағаштарды және көшеттерді
қию – 150 дана;
Пацаев, Қостанай
көшелерінде ағаштарды
отырғызу – 1250 дана;
село орталығында
саябақтар отырғызу, үнемі
суару және шөп отау – 50
шаршы метр;
село орталығындағы
ескерткішті ақтау – 50
шаршы метр;
Гагарин, Ленин көшелерін
жинау, оған іргелес
аумақтарын жинау – 900
шаршы метр, құрылыс
қоқыстарын тиеу – 30
тонна.
Алғашқы
медициналық-санитарлық
көмек орталығын
ақтауға,сырлауға қатысу –
1390 шаршы метр.
Диевка селосын
абаттандыру:
Абай, Мир, Ленин,
Майлин,Комсомол,
Баймағамбетов, Рысқұлов
көшелері аумақтарын жинау
– 160000 шаршы метр;
Мәдениет үйіне іргелес
шағын саябақты, аумақты
жинау – 10400 шаршы метр;
Абай, Мир, Ленин көшелері
бойындағы қоршауды және
жиектастарды ақтау – 180
шаршы метр;
ағаштар отырғызу – 100
дана;
ағаштарды және көшеттерді
қию – 500 дана;
ағаштарды ақтау – 500
дана, бағандарды бояу –
60 дана;
село орталығында
саябақтар отырғызу, үнемі
суару және шөп отау – 80
шаршы метр;
отырғызған шағын
саябақтарды күн сайын
суару және шөп отау – 180
шаршы метр;
село орталығындағы
ескерткішті ақтау – 63
шаршы метр.
Октябрь селосын
абаттандыру:
Баймағамбетов, Ленин,
Қазақстанның 60 жылдығы
көшелерінің аумақтарын
жинау – 17000 шаршы метр;
орталық алаңды және
Мәдениет үйіне,
дәрігерлік амбулаторияға
іргелес аумақтарды жинау
– 7000 шаршы метр,
ағаштар мен көшеттерді
қию – 400 дана;
Баймағамбетов, Ленин
көшелері бойында ағаштар
отырғызу – 400 дана;
село орталығында
саябақтар отырғызу, үнемі
суару және шөп отау – 16
шаршы метр;
село орталығындағы
ескерткішті ақтау, сырлау
– 50 шаршы метр;
Мир, Ленин көшелерін
жинау, оған іргелес
аумақтарды жинау – 600
шаршы метр, құрылыс
қоқыстарын тиеу – 20
тонна.
Кітапхана ғимаратын
ақтауға, сырлауға қатысу
– 50 шаршы метр.
Қосағал селосын
абаттандыру:
Қазақ, Комсомольская,
Пришкольная көшелерінің
аумақтарын жинау – 30000
шаршы метр;
саябақтарды жинау – 1200
шаршы метр, ағаштар мен
көшеттерді қию – 300
дана, қоқыс тиеу – 2
тонна;
село орталығында ағаштар
отырғызу – 300 дана;
село орталығындағы
ескерткішті сырлау, ақтау
– 120 шаршы метр;
Школьная, Степная, Қазақ
көшелерін жинау, оған
іргелес аумақтарын жинау
– 168 шаршы метр, құрылыс
қоқыстарын тиеу – 9
тонна.
Мектеп үй-жайын сырлауға,
ақтауға қатысу – 1350
шаршы метр.
Селолық клуб, кітапхана
және дәрігерлік пункт
үй-жайларын ақтауға,
сырлауға – 2250 шаршы
метр.
Құсмұрын поселкесін
абаттандыру:
Ленин, Карл Маркс,
Кәукетаев, Степная,
Серіков, Калинин
көшелерінің аумақтарын
жинау – 125500 шаршы
метр;
поселке орталығындағы
алаңдарды жинау – 1000
шаршы метр, ағаштар мен
көшеттерді қию – 300
дана, ағаштарды ақтау –
100 дана;
мәдениет саябағының
аумағын жинау – 8000
шаршы метр, ағаштар мен
көшеттерді қию – 300
дана, ағаштарды ақтау –
150 дана, қоқысты тиеу –
2 тонна;
поселке ауруханасына
іргелес аумақтарын жинау
– 25000 шаршы метр,
ағаштар мен көшеттерді
қию – 100 дана, қоқысты
тиеу – 2 тонна;
Ленин – 50 дана, Калинин
– 50 дана, Карл Маркс –

11696
384
96
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
– не более 40
часов в неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным
перерывом не менее
одного часа.
2
Государственное
коммунальное
предприятие
"Аулиеколь –
сервис" акимата
Аулиекольского
района
Благоустройство села
Аулиеколь:
побелка деревьев и бордюр
по улицам Байтурсынова,
Алтынсарина, Октябрьская,
Ленина, Сиянова – 300 штук,
240 погонных метров;
посадка деревьев и
кустарников по улицам
Байтурсынова - 130 штук,
Октябрьской – 130 штук,
Алтынсарина- 130 штук,
Тургумбаева – 130 штук;
уборка территорий улиц
Алтынсарина, Байтурсынова,
1 Мая, Октябрьской,
Баймагамбетова, Тургумбаева
– 224500 квадратных метров;
уборка территорий,
прилегающих к озерам
Комсомольскому, Купальному,
Учительскому – 15500
квадратных метров;
уборка территории улицы
Сиянова – 15000 квадратных
метров;
уборка территории
спортивного комплекса –
40000 квадратных метров,
погрузка мусора – 10 тонн;
уборка территорий улиц
Мамедова, Тургайской,
Степной, Амангельды – 48000
квадратных метров.
Благоустройство улицы
Ленина:
помощь в прокладке
брусчатки – 5840 квадратных
метров;
разбивка газонов,
цветников, регулярный полив
и прополка – 300 квадратных
метров;
посадка деревьев – 60 штук.
Благоустройство села
Аманкарагай:
уборка территорий улиц
Джамбула, Приэлеваторной,
Гагарина, Пацаева – 138500
квадратных метров;
уборка центральной площади
– 9000 квадратных метров;
обрезка деревьев и
кустарников в центре села –
150 штук;
посадка деревьев по улицам
Пацаева, Кустанайской –
1250 штук;
разбивка цветников в центре
села, регулярный полив и
прополка – 50 квадратных
метров;
побелка памятника в центре
села – 50 квадратных
метров;
уборка территорий по улицам
Гагарина, Ленина, уборка
прилегающей территории –
900 квадратных метров,
погрузка строительного
мусора – 30 тонн.
Участие в побелке, покраске
помещения центра первичной
медико-санитарной помощи –
1390 квадратных метров.
Благоустройство села
Диевка:
уборка территорий улиц
Абая, Мира, Ленина,
Майлина, Комсомольская,
Баймагамбетова, Рыскулова –
160000 квадратных метров;
уборка сквера, территории,
прилегающей к Дому культуры
– 10400 квадратных метров;
побелка ограждений и бордюр
вдоль улиц Абая, Мира,
Ленина – 180 квадратных
метров;
посадка деревьев – 100
штук;
обрезка деревьев и
кустарников – 500 штук;
побелка деревьев – 500
штук, покраска столбов – 60
штук;
разбивка цветников в центре
села, регулярный полив и
прополка – 80 квадратных
метров;
регулярный полив и прополка
насаждений в сквере – 180
квадратных метров;
побелка памятника в центре
села – 63 квадратных метра.
Благоустройство села
Октябрьское:
уборка территорий улиц
Баймагамбетова, Ленина, 60
лет Казахстана – 17000
квадратных метров;
уборка центральной площади
и территории, прилегающей к
Дому культуры, врачебной
амбулатории – 7000
квадратных метров, обрезка
деревьев и кустарников –
400 штук;
посадка деревьев по улицам
Баймагамбетова, Ленина –
400 штук;
разбивка цветников в центре
села, регулярный полив и
прополка – 16 квадратных
метров;
побелка, покраска памятника
в центре села – 50
квадратных метров;
уборка территорий по улицам
Мира, Ленина, уборка
прилегающей территории –
600 квадратных метров,
погрузка строительного
мусора – 20 тонн.
Участие в побелке, покраске
помещения библиотеки – 50
квадратных метров.
Благоустройство села
Косагал:
уборка территорий улиц
Казахской, Комсомольской,
Пришкольной – 30000
квадратных метров;
уборка сквера – 1200
квадратных метров, обрезка
деревьев и кустарников –
300 штук, погрузка мусора –
2 тонны;
посадка деревьев в центре
села – 300 штук;
побелка, покраска памятника
в центре села – 120
квадратных метров;
уборка территорий по улицам
Школьной, Степной,
Казахской, уборка
прилегающей территории –
168 квадратных метров,
погрузка строительного
мусора – 9 тонн.
Участие в побелке, покраске
помещения школы – 1350
квадратных метров.
Участие в побелке, покраске
помещения сельского клуба,
библиотеки, медицинского
пункта – 2250 квадратных
метров.
Благоустройство поселка
Кушмурун:
уборка территорий улиц
Ленина, Карла Маркса,
Кавкетаева, Степной,
Серикова, Калинина – 122500
квадратных метров;
уборка аллеи в центре
поселка – 1000 квадратных
метров, обрезка деревьев и
кустарников – 300 штук,
побелка деревьев – 100
штук;
уборка территории парка
культуры – 8000 квадратных
метров, обрезка деревьев и
кустарников – 300 штук,
побелка деревьев – 150
штук, погрузка мусора – 2
тонны;
уборка территории,
прилегающей к поселковой
больнице – 25000 квадратных
метров, обрезка деревьев и
кустарников – 100 штук,
погрузка мусора – 2 тонны;
посадка деревьев по улицам
Ленина – 50 штук, Калинина
– 50 штук, Карла Маркса –

100 дана, Горький – 40
дана, орталық саябақтың
аумағындағы көшелеріне
ағаштарды отырғызу – 50
дана;
поселке орталығындағы
ескерткішті ақтау – 50
шаршы метр;
Серіков, Ленин,
Кәукетаев, Карл Маркс
көшелеріндегі шұңқырларды
жабу жөндеуіне қатысу –
22300 шаршы метр.
Мәдениет үйін үй-жайын
ақтауға, сырлауға қатысу
– 3000 шаршы метр.
Кітапханалардың
үй-жайларын ақтауға,
сырлауға қатысу – 720
шаршы метр.
Москалевка селосын
абаттандыру:
Карпов, Наметов,
Апрельская көшелері
аумақтарын қоқыстан жинау
– 20800 шаршы метр;
село орталығындағы шағын
саябақтарды жинау – 17500
шаршы метр, ағаштарды
және көшеттерді қию – 550
дана, қоқысты тиеу – 8
тонна;
село орталығында ағаштар
отырғызу – 200 дана;
стадион аумағын жинау –
27200 шаршы метр;
село орталығындағы
ескерткішті ақтау,
сырлау– 30 шаршы метр;
Ростовцев көшесін жинау,
оған іргелес аумақтарын
тазарту – 800 шаршы метр,
құрылыс қоқыстарын тиеу –
7 тонна.
Дәрігерлік амбулаторияны,
орталық кеңсені, Мәдениет
Үйін ақтауға, сырлауға
қатысу – 2640 шаршы метр.
Новонежинка селосын
абаттандыру:
Комсомольская,
Студенческая, Терешкова,
Восточная, Западная
көшелерін, автобус
аялдамаларын аумақтарын
жинау – 57500 шаршы метр;
орталық алаңды, саябақты
жинау – 6000 шаршы метр;
село орталығында ағаштар
отырғызу – 200 дана;
село орталығындағы
ескерткішті, Пришкольная,
Жданов көшелері бойынша
Бауырластар зираттарын
жөндеу – 60 шаршы метр
(сылау, ақтау, сырлау);
село орталығында
саябақтарды отырғызу,
үнемі суару және шөп отау
– 30 шаршы метр.
Дәрігерлік амбулатория
және мектеп үй-жайларын
ақтауға, сырлауға қатысу
– 400 шаршы метр.
Новоселовка селосын
абаттандыру:
Ленин, Баймағамбетов,
Комсомольская, КСРО-ның
60 жылдығы, Мир, Гагарин,
Подстанционная
көшелерінің аумақтарын
жинау – 32000 шаршы метр;
Мектеп үй-жайын ақтауға,
сырлауға қатысу – 933
шаршы метр
Соснов селосын
абаттандыру:
көше аумақтарын жинау –
30000 шаршы метр;
мектеп үй-жайларын
ақтауға, сырлауға қатысу
– 1360 шаршы метр.
Қырғуыз селосын
абаттандыру:
село көшелерін жинау –
12000 шаршы метр.
Мектеп үй-жайларын
ақтауға, сырлауға қатысу
– 880 шаршы метр.
Юльевка селосын
абаттандыру:
Баймағамбетов, Ленин,
Панфилов, Комсомольская,
Октябрь, Советская көшесі
аумақтарын жинау – 105000
шаршы метр;
демалыс саябағының
аумағын жинау – 15930
шаршы метр;
село орталығындағы
қоршауды ақтау – 200
шаршы метр;
село орталығында
саябақтарды отырғызу,
үнемі оны суару және шөп
отау – 85 шаршы метр;
Баймағамбетов,
Комсомольская көшелерін
жинау, оған іргелес
аумақтарын жинау – 750
шаршы метр, құрылыс
қоқыстарын тиеу және
шығару – 30 тонна.
Тимофеевка селосын
абаттандыру:
Нечипуренко, Школьная,
Тұрғымбаев көшелерінің
аумақтарын жинау – 24500
шаршы метр;
ағаштар мен көшеттерді
қию – 750 дана;
село орталығын
саябақтарға бөлу, үнемі
суару және шөп отау – 36
шаршы метр;
орталық саябақ пен сквер
аумағын жинау – 12500
шаршы метр;
Дәрігерлік амбулатория
үй-жайын ақтауға,
сырлауға қатысу – 250
шаршы метр.
Мектеп үй-жайын ақтауға,
сырлауға қатысу – 2500
шаршы метр.
Қ. Тұрғынбаев атындағы
селоны абаттандыру:
Абай, Больничная,
Школьная, Алтынсарин,
Молодежная көшелерінің
аумақтарын жинау – 72000
квадратных метров;
село орталығында ағаштар
отырғызу – 500 дана;
село орталығындағы
ескерткішті ақтау, сырлау
– 40 шаршы метр;
село орталығындағы
саябақтың аумағын жинау –
12000 шаршы метр;
село орталығын
саябақтарға бөлу, үнемі
оны суару және шөп отау –
20 шаршы метр;
Абай, Школьная,
Больничная, Молодежная
көшелерін жинау, оған
іргелес аумақтарын жинау
– 4000 шаршы метр,
құрылыс қоқыстарын тиеу –
50 тонна.
Черниговка селосын
абаттандыру:
Ленин, Резниченко,
Комсомольская, Абай,
Черкашин, Школьная
көшелерінің аумақтарын
жинау – 69000 шаршы метр;
орталық алаң аумағын
жинау – 5500 шаршы метр;
село орталығындағы
ағаштар мен көшеттерді
қию – 400 дана;
село орталығындағы
ескерткішті ақтау, сырлау
– 100 шаршы метр.
Первомайское селосын
абаттандыру:
Советская, Гагарин,
Школьная, Комсомольская,
Уәлиханов көшелерінің
аумақтарын жинау – 32000
шаршы метр;
село орталығындағы
ағаштар мен көшеттерді
қию – 200 дана;
село орталығында ағаштар
отырғызу – 150 дана;
село орталығындағы
қоршауды ақтау – 700
шаршы метр;
село орталығында
саябақтарды отырғызу,
үнемі оны суару және шөп
отау – 250 шаршы метр;
село орталығындағы
ескерткішті ақтау, сылау
– 100 шаршы метр;
Жамбыл, Мир көшелерін
жинау, оған іргелес
аумақтарын жинау – 200
шаршы метр, құрылыс
қоқыстарын тиеу – 15
тонна.
Көктал селосын
абаттандыру:
орталық көшенің аумағын
жинау – 10500 шаршы метр;
фельдшерлік пункт,
мектеп, Мәдениет үйіне
іргелес аумақтарын жинау
– 3600 шаршы метр;
ағаштарды қию – 210 дана;
село орталығында ағаштар
отырғызу – 90 дана;
село орталығында
саябақтарды отырғызу,
үнемі оны суару және шөп
отау – 40 шаршы метр.
Мәдениет Үйін ақтауға,
сырлауға қатысу – 420
шаршы метр.
Алдын ала кәсіби
даярлығын талап етпейді.
32

100 штук, Горького – 40
штук, на территории
центрального парка – 50
штук;
побелка памятника в центре
поселка – 50 квадратных
метров;
участие в ямочном ремонте
покрытия улиц Серикова,
Ленина, Кавкетаева, Карла
Маркса – 22300 квадратных
метров.
Участие в побелке, покраске
помещения Дома культуры –
3000 квадратных метров;
Участие в побелке, покраске
помещений библиотек – 720
квадратных метров.
Благоустройство села
Москалевка:
уборка территорий улиц
Карпова, Наметова,
Апрельской – 20800
квадратных метров;
уборка скверов в центре
села – 17500 квадратных
метров, обрезка деревьев и
кустарников – 550 штук,
вывоз мусора – 8 тонн;
посадка деревьев в центре
села – 200 штук;
уборка территории стадиона
– 27200 квадратных метров;
побелка, покраска памятника
в центре села – 30
квадратных метров;
уборка территорий по улице
Ростовцева, уборка
прилегающей территории –
800 квадратных метров,
погрузка строительного
мусора – 7 тонн.
Участие в побелке, покраске
помещений врачебной
амбулатории, центральной
конторы, Дома культуры –
2640 квадратных метров.
Благоустройство села
Новонежинка:
уборка территорий улиц
Комсомольской,
Студенческой, Терешковой,
Восточной, Западной,
автобусных остановок –
57500 квадратных метров;
уборка центральной площади,
сквера – 6000 квадратных
метров;
посадка деревьев в центре
села – 200 штук;
побелка, покраска памятника
в центре села, Братских
могил по улицам
Пришкольной, Жданова – 60
квадратных метров;
разбивка цветников в центре
села, регулярный полив и
прополка – 30 квадратных
метров.
Участие в побелке, покраске
помещений врачебной
амбулатории, школы – 400
квадратных метров.
Благоустройство села
Новоселовка:
уборка территорий улиц
Ленина, Баймагамбетова,
Комсомольской, 60 лет ССР,
Мира, Гагарина,
Подстанционной – 32000
квадратных метров.
Участие в побелке, покраске
помещения школы – 933
квадратных метров.
Благоустройство села
Сосновка:
уборка территорий улиц –
30000 квадратных метров.
Участие в побелке, покраске
помещения школы – 1360
квадратных метров.
Благоустройство села
Кургуз:
уборка улиц села – 12000
квадратных метров.
Участие в побелке, покраске
помещения школы – 880
квадратных метров.
Благоустройство села
Юльевка:
уборка территорий улиц
Баймагамбетова, Ленина,
Панфилова, Комсомольской,
Октябрьской, Советской –
105000 квадратных метров;
уборка территории парка
отдыха – 15930 квадратных
метров;
побелка ограждений в центре
села – 200 квадратных
метров;
разбивка цветников в центре
села, регулярный полив и
прополка – 85 квадратных
метров;
уборка территорий по улицам
Баймагамбетова,
Комсомольской, уборка
прилегающей территории –
750 квадратных метров,
погрузка строительного
мусора – 30 тонн.
Благоустройство села
Тимофеевка:
уборка территорий улиц
Нечипуренко, Школьной,
Тургумбаева – 24500
квадратных метров;
обрезка деревьев и
кустарников – 750 штук;
разбивка цветников в центре
села, регулярный полив и
прополка – 36 квадратных
метров;
уборка территории
центрального парка и сквера
– 12500 квадратных метров.
Участие в побелке, покраске
помещения врачебной
амбулатории – 250
квадратных метров.
Участие в побелке, покраске
помещения школы – 2500
квадратных метров.
Благоустройство села имени
К. Тургумбаева:
уборка территорий улиц
Абая, Больничной, Школьной,
Алтынсарина, Молодежной –
72000 квадратных метров;
посадка деревьев в центре
села – 500 штук;
побелка, покраска памятника
в центре села – 40
квадратных метров;
уборка территории парка в
центре села – 12000
квадратных метров;
разбивка цветников в центре
села, регулярный полив и
прополка – 20 квадратных
метров;
уборка территорий по улицам
Абая,  Школьной,
Больничной, Молодежной,
уборка прилегающей
территории – 4000
квадратных метров, погрузка
строительного мусора – 50
тонн.
Благоустройство села
Черниговка:
уборка территорий улиц
Ленина, Резниченко,
Комсомольской, Абая,
Черкашина, Школьной – 69000
квадратных метров;
уборка территории
центральной площади – 5500
квадратных метров;
обрезка деревьев и
кустарников в центре села –
400 штук;
побелка, покраска памятника
в центре села – 100
квадратных метров.
Благоустройство села
Первомайское:
уборка территорий улиц
Советской, Гагарина,
Школьной, Комсомольской,
Уалиханова – 32000
квадратных метров;
обрезка деревьев и
кустарников в центре села –
200 штук;
посадка деревьев в центре
села – 150 штук;
побелка ограждений в центре
села – 700 квадратных
метров;
разбивка цветников в центре
села, регулярный полив и
прополка – 250 квадратных
метров;
побелка, покраска памятника
в центре села – 100
квадратных метров;
уборка территорий по улицам
Жамбула, Мира, уборка
прилегающей территории –
200 квадратных метров,
погрузка строительного
мусора – 15 тонн.
Благоустройство села
Коктал:
уборка территории
центральной улицы – 10500
квадратных метров;
уборка территории,
прилегающей к фельдшерскому
пункту, Дому культуры –
3600 квадратных метров;
обрезка деревьев – 210
штук;
посадка деревьев в центре
села – 90 штук;
разбивка цветников в центре
села, регулярный полив и
прополка – 40 квадратных
метров.
Участие в побелке, покраске
помещения Дома культуры –
420 квадратных метров.
Не требуют предварительной
профессиональной
подготовки.
32