Әулиекөл ауданында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 6 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қарашада № 9-7-146 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 10.02.2014 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Қосымшаға сәйкес Әулиекөл ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ғ. Нұрмұхамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Әулиекөл аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
________ Шульгин С.В.
Әкімінің
2011 жылғы 17 қарашадағы
№ 6 шешіміне қосымша
Әулиекөл ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 227 сайлау учаскесі
Шекараларында: Әулиекөл селосы - көшелер 9-Пятилетка, Дорожная, Есенин, Затобольская, Индустриальная, Островского, Приозерная, Советская, Строительная, Юбилейная, Таран, Украинская, Чехов, Комаров, Кустанайская тақ жағы № 3 -тен № 79 шекті, жұп жағы № 2/8-ден № 26 шекті. Лесная тақ жағы № 5/1 № 9/2 шекті, жұп жағы № 21 №2/2 шекті.
№ 228 сайлау учаскесі
Шекараларында: Әулиекөл селосы - көшелер – Алтынсарин тақ жағы № 1-ден № 55 шекті, жұп жағы № 2-ден № 74 шекті. Байтұрсынов тақ жағы № 1-ден № 33 шекті. Уәлиханов, Гагарин тақ жағы № 1-ден № 49а шекті, жұп жағы № 2/1-ден № 40 шекті, Жемилей тақ жағы № 1-ден № 29 шекті, жұп жағы № 2-ден № 46 шекті, Западная тақ жағы № 1-ден № 19 шекті, жұп жағы № 2-ден № 14 шекті. С.Еркімбаев, Мамедов тақ жағы № 1-ден № 71 шекті, жұп жағы № 4-тен № 90 шекті. Омаров, Пролетарская тақ жағы № 1-ден № 27/4 шекті, жұп жағы № 2, Пушкин тақ жағы № 1/2-ден 41/1 шекті, жұп жағы № 2-ден № 34 шекті. Сьянов тақ жағы № 1-ден № 33 шекті, жұп жағы № 2-ден № 28 шекті. Степная тақ жағы № 1а-дан № 47а шекті, жұп жағы № 4-тен № 24 шекті. Южная тақ жағы № 1-ден № 53 шекті. Алтынсарин жұп жағы № 78-ден № 90 шекті, тақ жағы № 57-ден № 75 шекті. Байтұрсынов, тақ жағы № 2-ден № 56 шекті, Пролетарская тақ жағы № 33-ден № 163/2 шекті, жұп жағы № 10-дан № 126/3 шекті, 1 Май тақ жағы № 1 -ден № 37 шекті, жұп жағы № 2-ден № 38 шекті, Жильгильдин, Космонавтов тақ жағы № 1/1–ден № 9/2 шекті, жұп жағы № 2/1-ден № 4/3 шекті. Тургайская жұп жағы № 1-ден № 13 шекті, жұп жағы № 2–ден № 8 шекті.
№ 229 сайлау учаскесі
Шекараларында: Әулиекөл селосы - көшелер – Автомобилистов, Аманкелді тақ жағы № 1-ден № 61/2-шекті, жұп жағы № 2-ден № 34/1 шекті. Гагарин тақ жағы № 51 - ден № 115/2 шекті, жұп жағы № 24/2 № 94 шекті. Рахимов тақ жағы № 1 - ден № 61 шекті, жұп жағы № 2 № 46 шекті. Мамедов тақ жағы № 73- ден № 127 шекті, жұп жағы № 92 № 160 шекті, Степная тақ жағы № 45/1-дан № 71/1 шекті, жұп жағы № 54/1-тен № 76/1 шекті. Байтұрсынов тақ жағы № 61-ден № 75 шекті, жұп жағы № 58 - нан № 94/3 шекті.Ленин тақ жағы № 1 - тен № 155/2 шекті, жұп жағы № 2 - нан № 162/2 шекті, Тургайская тақ жағы № 15 -тен № 29 шекті, жұп жағы № 10 - нан № 26 шекті. Октябрьская тақ жағы № 1 -ден № 189 шекті, жұп жағы № 2-дан № 138 шекті. 10-пятилетка тақ жағы № 1/1 -ден № 17/2 шекті, жұп жағы № 2/а-дан № 26/2 шекті. Кустанайская тақ жағы № 77 -ден № 203/2 шекті, жұп жағы № 30-дан № 160/2 шекті.
№ 230 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков в Аулиекольском районе
Решение акима Аулиекольского района Костанайской области от 17 ноября 2011 года № 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 18 ноября 2011 года № 9-7-146. Утратило силу - Решением акима Аулиекольского района Костанайской области от 10 февраля 2014 года № 1
Сноска. Утратило силу - Решением акима Аулиекольского района Костанайской области от 10.02.2014 № 1 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с районной избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Аулиекольского района, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Аулиекольского района".
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Г. Нурмухамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
Аулиекольской районной
избирательной комиссии
________ Шульгин С.В.
Приложение
к решению акима
от 17 ноября 2011 года № 6
Избирательные участки на территории Аулиекольского района
Избирательный участок № 227
В границах: села Аулиеколь - улицы 9 Пятилетка, Дорожная, Есенина, Затобольская, Индустриальная, Островского, Приозерная, Советская, Строительная, Юбилейная, Тарана, Украинская, Чехова, Комарова, Кустанайская нечетная сторона с № 3 по № 79, четная сторона с № 2/8 по № 26, Лесная нечетная сторона с № 5/1 по № 9/2, четная сторона с № 21 по № 2/2.
Избирательный участок № 228
В границах: cела Аулиеколь – улицы Алтынсарина нечетная сторона с № 1 по № 55, четная сторона с № 2 по № 74, Байтурсынова нечетная сторона с № 1 по № 33, Валиханова, Гагарина нечетная сторона с № 1 по № 49 а, четная сторона с № 2/1 по № 40, Жемелей нечетная сторона с № 1 по № 29, четная сторона с № 2 по № 46, Западная нечетная сторона с №1 по № 19, четная сторона с № 2 по № 14, С. Еркимбаева, Мамедова нечетная сторона с № 1 по № 71, четная сторона с № 4 по № 90, Омарова, Пролетарская нечетная сторона с № 1 по 27/4, четная сторона № 2, Пушкина нечетная сторона № 1/2 по № 41/1, четная сторона с № 2 по № 34, Сьянова нечетная сторона с № 1 по № 33, четная сторона с № 2 по № 28, Степная нечетная сторона с № 1/а по № 47, четная сторона с № 4 по № 24, Южная нечетная сторона с № 1 по № 53, Алтынсарина четная сторона с № 78 по № 90, нечетная сторона с № 57 по № 7, Байтурсынова четная сторона с № 2 по № 56, Пролетарская нечетная сторона с № 33 по № 163/2, четная сторона с  № 10 по № 126/3, 1 Мая нечетная сторона с № 1 по № 37, четная сторона с № 2 по № 38, Жильгильдина, Космонавтов нечетная строна с № 1/1 по № 9/2, четная сторона с № 2/1 по № 4/3, Тургайская нечетная сторона с № 1 по № 13, четная сторона с № 2 по № 8.
Избирательный участок № 229
В границах: села Аулиеколь – улицы Автомобилистов, Амангельды нечетная сторона с № 1 по № 61/2, четная сторона с № 2 по № 34/1,Гагарина нечетная сторона с № 51 по № 115 /2, четная сторона с № 24/2 по № 94, Рахимова нечетная сторона с № 1 по № 61, четная сторона с № 2 по № 46, Мамедова нечетная сторона с № 73 по № 127, четная сторона с № 92 по № 160,Степная нечетная сторона с № 45/1 по № 71/1, четная сторона с № 54/1 по № 76/1, Байтурсынова нечетная сторона с № 61 по № 75, четная сторона с № 58 по № 94/3, Ленина нечетная сторона с № 1 по № 155/2, четная сторона с № 2 по № 162/2, Тургайская нечетная сторона с № 15 по № 29, четная сторона с № 10 по № 26, Октябрьская нечетная сторона с № 1 по № 189, четная сторона с № 2 по № 138, 10 Пятилетка нечетная сторона с № 1/1 по № 17/2, четная сторона с № 2/а по № 26/2, Кустанайская нечетная сторона с № 81 по № 203/2, четная сторона с № 30 по № 160/2.
Избирательный участок № 230

Шекараларында: Әулиекөл селосы - көшелер – 1 Май тақ жағы № 41/2-ден № 99 шекті, жұп жағы № 38/а-ден № 90 шекті, Әуезов, Баймағамбетов тақ жағы № 1- ден № 71 шекті, жұп жағы № 2-ден № 76 шекті, Мир, Молодежная, Набережная тақ жағы № 1-ден № 9 шекті, жұп жағы № 2-ден № 10 шекті. Озерная тақ жағы № 1а/1-ден № 19 шекті, жұп жағы № 4-ден № 10 шекті, Родниковая тақ жағы № 1-ден № 49 шекті, жұп жағы № 2-ден № 28 шекті, Сьянов тақ жағы № 33-ден № 49 шекті, жұп жағы № 28-ден № 40 шекті, Чкалов.
№ 231 сайлау учаскесі
Шекараларында: Әулиекөл селосы - көшелер - 50-лет ВЛКСМ, Абай, Баймағамбетов тақ жағы № 75-тен № 129/2-шек, жұп жағы № 78/1-ден № 96-шекті, Березовая, Больничная, Восточная, Жамбыл, Дружбы, Заводская, Зеленые ряды, Киров, Лермонтов, Новая, Песчаная, Пионерская, Прибрежная, Рабочая, Северная, Спортивная, Терешкова, Трудовая, Тұрғымбаев, Фаризов, Целинная, Шаяхметов, Энергетиков.
№ 232 сайлау учаскесі
Шекараларында: Аманқарағай селосы - көшелер – Аманқарағай орман шаруашылығы, Толстой, Строительная, Трудовая, Шевченко, Абай, Титов, Ленин, Жамбыл, Пролетарская, Комаров, 60-лет Октября, А.Блок, Алтынсарин, Садовая, К.Маркс, Кустанайская тақ жағы № 39А-дан көшенің шетіне дейін, Ерошенко, Дружбы, Комсомольская, Гагарин, Дзержинский, Королев, Лихачев, Чкалов, Мир, Волков.
№ 233 сайлау учаскесі
Шекараларында: Аманкарагай селосы - көшелер – Энтузиастов, Пацаев, Школьная, Пристанционная, Кустанайская тақ жағы, жұп жағы № 1-ден № 39 шекті, Павлов, Герцен, Гвардейская, Суворов, Нефтяников, Кутузов, Чехов, Железнодорожная, Горький, Таран, Жилгородок селосы.
№ 234 сайлау учаскесі
Шекараларында: селолар Лесное, Торғай бұғазы, Казбеков кардоны, кардон № 1, 2, 4.
№ 235 сайлау учаскесі
Шекараларында: Аманқарағай селосы - көшелер – Приэлеваторная, Молодежная, Целинная, Шолохов, Островский, 70-лет ВЛКСМ, Автомобилистов, Лесная, Лермонтов, Новая, 40-лет Победы, Калинин, Киров, Приозерная, Больничный оралымы, Советская, Пушкин, 1-я Степная, Пристанционная, Вокзальная, Авторудная, Базовская, 2-я Степная, Октябрьская, 1 Май, Зеленый клин.
№ 236 сайлау учаскесі
Шекараларында: Құсмұрын поселкесі - көшелер - Степная тақ жағы № 155-тен көшенің шетіне дейін, жұп жағы № 116-дан көшенің шетіне дейін, Гастелло тақ жағы № 13 көшенің шетіне дейін, жұп жағы № 14-тен көшенің шетіне дейін, Шахтерская, Баймағамбетов, Дзержинский, Зеленая, Путевая, Шевченко оралымы, Луговая, Фадеев, Свиридов тақ жағы № 169-дан көшенің шетіне дейін, жұп жағы № 152-ден көшенің шетіне дейін, Кутузов тақ жағы № 175-тен көшенің шетіне дейін, жұп жағы № 158-ден көшенің шетіне дейін, Суворов тақ жағы № 163-тен көшенің шетіне дейін, жұп жағы № 160-тан көшенің шетіне дейін, М. Горький тақ жағы № 193-тен көшенің шетіне дейін, жұп жағы № 124-тен көшесінің шетіне дейін, Ленин тақ жағы № 83-тен көшесінің шетіне дейін, жұп жағы № 120, К.Маркс тақ жағы 75-тен көшесінің шетіне дейін, жұп жағы № 50-ден көшесінің шетіне дейін, Матросов оралымы, Фрунзе оралымы, Вагонная, Путевая, Речное селосы.
№ 237 сайлау учаскесі

В границах: села Аулиеколь улицы – 1 Мая нечетная сторона с № 41/2 по № 99, четная сторона с № 38/а по № 90, Ауезова, Баймагамбетова нечетная сторона с № 1 по № 71, четная сторона с № 2 по № 76, Мира, Молодежная, Набережная нечетная сторона с № 1 по № 9, четная сторона с № 2 по № 10, Озерная нечетная сторона с № 1а/1 по № 19, четная сторона с № 4 по № 10, Родниковая нечетная сторона с № 1 по № 49, четная сторона № 2 по № 28, Сьянова нечетная сторона с № 33 по № 49, четная сторона с № 28 по № 40, Чкалова.
Избирательный участок № 231
В границах: села Аулиеколь улицы - 50 лет ВЛКСМ, Абая, Баймагамбетова нечетная сторона с № 75 по № 129/2, четная сторона с № 78/1 по № 96, Березовая, Больничная, Восточная, Джамбула, Дружбы, Заводская, Зеленые ряды, Кирова, Лермонтова, Новая, Песчаная, Пионерская, Прибрежная, Рабочая, Северная, Спортивная, Терешкова, Трудовая, Тургумбаева, Фаризова, Целинная, Шаяхметова, Энергетиков.
Избирательный участок № 232
В границах: села Аманкарагай улицы - Аманкарагайское лесничество, Толстого, Строительная, Трудовая, Шевченко, Абая, Титова, Ленина, Джамбула, Пролетарская, Комарова, 60 лет Октября, А.Блока, Алтынсарина, Садовая, К.Маркса, Кустанайская нечетная сторона с № 39А до конца улицы, Ерошенко, Дружбы, Комсомольская, Гагарина, Дзержинского, Королева, Лихачева, Чкалова, Мира, Волкова.
Избирательный участок № 233
В границах: села Аманкарагай улицы – Энтузиастов, Пацаева, Школьная, Пристанционная, Кустанайская четная сторона, нечетная с № 1 по № 39, Павлова, Герцена, Гвардейская, Суворова, Нефтяников, Кутузова, Чехова, Железнодорожная, Горького, Тарана, село Жилгородок.
Избирательный участок № 234
В границах: сел Лесное, Тургайский пролив, кардон Казбекова, кардоны № 1, 2, 4.
Избирательный участок № 235
В границах: села Аманкарагай улицы – Приэлеваторная, Молодежная, Целинная, Шолохова, Островского, 70 лет ВЛКСМ, Автомобилистов, Лесная, Лермонтова, Новая, 40 лет Победы, Калинина, Кирова, Приозерная, Больничный переулок, Советская, Пушкина, 1-я Степная, Пристанционная, Вокзальная, Авторудная, Базовская, 2-я Степная, Октябрьская, 1 Мая, Зеленый клин.
Избирательный участок № 236
В границах: поселка Кушмурун улицы – Степная нечетная сторона с № 155 до конца улицы, четная сторона с № 116 до конца улицы, Гастелло нечетная сторона № 13 до конца улицы, четная сторона с № 14 до конца улицы, Шахтерская, Баймагамбетова, Дзержинского, Зеленая, Путевая, переулок Шевченко, Луговая, Фадеева, Свиридова нечетная сторона с № 169 до конца улицы, четная сторона с № 152 до конца улицы, Кутузова нечетная сторона с № 175 до конца улицы, четная сторона с № 158 до конца улицы, Суворова нечетная сторона с № 163 до конца улицы, четная сторона с № 160 до конца улицы, М. Горького нечетная сторона с № 193 до конца улицы, четная сторона с № 124 до конца улицы, Ленина нечетная сторона с № 83 до конца улицы, четная сторона с № 120, К.Маркса нечетная сторона с № 75 до конца улицы, четная сторона с № 50 до конца улицы, переулок Матросова, переулок Фрунзе, Вагонная, Путевая, село Речное.
Избирательный участок № 237

Шекараларында: Құсмұрын поселкесі - көшелер – Калинин тақ жағы № 21-ден № 27-шекті, жұп жағы № 32-дено № 74 шекті, Кәукетаев, Степная тақ жағы № 71-ден № 151 шекті, жұп жағы № 50-ден № 114 шекті, Свиридов тақ жағы № 85-тен № 163 шекті, жұп жағы № 78-ден № 160 шекті, Кутузов тақ жағы № 105 тен № 179 шекті, жұп жағы № 84-тен № 156 шекті, Суворов тақ жағы 97-ден № 177 шекті, жұп жағы № 88-ден № 158 шекті, М.Горький тақ жағы № 101-ден № 189 шекті, жұп жағы № 78-ден № 122 шекті, Гастелло тақ жағы № 1-ден № 11 шекті, жұп жағы № 2-ден № 12 шекті, Ленин тақ жағы № 63-тен № 81 шекті, жұп жағы № 86-дан № 118 шекті, Абай тақ жағы № 19-дан көшесінің шетіне дейін, Первомайская, К. Маркс тақ жағы № 61-ден № 75а шекті, Обаған оралымы, оралымы, Больничный оралымы Павлов оралымы Железнодорожный оралымы Садовый оралымы, Пришкольная тақ жағы № 19 -дан көшесінің шетіне дейін, Прорабская.
№ 238 сайлау учаскесі
Шекараларында: Құсмұрын поселкесі - көшелер – Калинин тақ жағы № 31-ден көшесінің шетіне дейін, Спортивная, Омаров, Уәлиханов, Буденный жұп жағы № 2-ден көшесінің шетіне дейін, Панфилов, Советская, Строительная, Щорс, Гоголь, Чкалов, Пушкин, жұп жағы № 2-ден көшесінің шетіне дейін, Караганскай жұп жағы № 6-дан көшесінің шетіне дейін, Разведчиков, Дорожников тақ жағы № 1-ден көшесінің шетіне дейін, Южная, Закарьерная тақ жағы № 17 ден көшесінің шетіне дейін.
№ 239 сайлау учаскесі
Шекараларында: Құсмұрын поселкесі - көшелер – Калинин тақ жағы № 1-ден № 7 шекті, жұп жағы № 2-ден № 30 шекті, Степная тақ жағы № 1-ден 103 шекті, жұп жағы № 2-ден № 82 шекті, Суворов тақ жағы № 1-ден № 95 шекті, жұп жағы № 2-ден № 82 шекті, М. Горький тақ жағы № 1-ден № 89 шекті, жұп жағы № 2-ден № 60 шекті, Ленин тақ жағы № 1-ден № 53 шекті, жұп жағы № 2 шекті № 84 шекті, Абай тақ жағы № 1-ден № 17 шекті, К.Маркс тақ жағы № 1а-дан № 59 шекті, жұп жағы № 2-ден № 16 шекті, Военный городок оралымы, Чапаев, Орджоникидзе жұп жағы № 2- көшесінің шетіне дейін, Комсомольская, Жамбыл, Киров оралымы, Сериков, Свиридов тақ жағы № 1-ден № 83 шекті, жұп жағы № 2-ден № 78 шекті, Пришкольная тақ жағы № 1-ден № 15 шекті, жұп жағы № 2-ден № 14 шекті.
№ 240 сайлау учаскесі
Шекараларында: Құсмұрын поселкесі, 6697 әскери бөлімше.
№ 241 сайлау учаскесі
Шекараларында: Киров селосы.
№ 242 сайлау учаскесі
Шекараларында: Октябрьское селосы.
№ 243 сайлау учаскесі
Шекараларында: Дәңгірбай селосы.
№ 244 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қарақалпақ селосы.
№ 245 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қазанбасы стансасы.
№ 246 сайлау учаскесі
Шекараларында: Бағаналы селосы.
№ 247 сайлау учаскесі
Шекараларында: Москалев селосы.
№ 248 сайлау учаскесі
Шекараларында: Жалтыркөл селосы.
№ 249 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қ.Тұрғымбаев селосы.
№ 250 сайлау учаскесі
Шекараларында: Диев селосы.
№ 251 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қоскөл селосы.
№ 252 сайлау учаскесі
Шекараларында: Үшқарасу селосы.
№ 253 сайлау учаскесі
Шекараларында: Новоселовка селосы.
№ 254 сайлау учаскесі
Шекараларында: Аққұдық селосы.
№ 255 сайлау учаскесі
Шекараларында: Құрғуыз селосы.
№ 256 сайлау учаскесі
Шекараларында: Сосновка селосы.
№ 257 сайлау учаскесі
Шекараларында: Новонежинка селосы.
№ 258 сайлау учаскесі
Шекараларында: Калинин селосы.
№ 259 сайлау учаскесі
Шекараларында: Миалы.
№ 260 сайлау учаскесі
Шекараларында: Лаврентьевка селосы.
№ 261 сайлау учаскесі
Шекараларында: Первомай селосы.
№ 262 сайлау учаскесі
Шекараларында: Юльевка селосы.
№ 263 сайлау учаскесі
Шекараларында: Федосеека селосы.
№ 264 сайлау учаскесі
Шекараларында: Шилі селосы.
№ 265 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тимофеев селосы, Бұлақсор селосы.
№ 267 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қосағал селосы.
№ 268 сайлау учаскесі
Шекараларында: Чернигов селосы.
№ 269 сайлау учаскесі
Шекараларында: Харьковка селосы.
№ 270 сайлау учаскесі
Шекараларында: Дүзбай селосы.
№ 271 сайлау учаскесі
Шекараларында: Жарғатыз селосы.
№ 272 сайлау учаскесі
Шекараларында: Көктал селосы, Қарағансай селосы, Шағала селосы.
№ 906 сайлау учаскесі
Шекараларында: Озерное селосы.

В границах: поселка Кушмурун улицы – Калинина нечетная сторона с № 21 по № 27, четная сторона с № 32 по № 74, Кавкетаева, Степная нечетная сторона с № 71 по № 151, четная сторона с № 50 по № 114, Свиридова нечетная сторона с № 85 по № 163, четная сторона с № 78 по № 160, Кутузова нечетная сторона с № 105 по № 179, четная сторона с № 84 по № 156, Суворова нечетная сторона с № 97 по № 177, четная сторона с № 88 по № 158, М.Горького нечетная сторона с № 101 по № 189, четная сторона с № 78 по № 122, Гастелло нечетная сторона с № 1 по № 11, четная сторона с № 2 по № 12, Ленина нечетная сторона с № 63 по № 81, четная сторона с № 86 по № 118, Абая нечетная сторона с № 19 до конца улицы, Первомайская, К. Маркса нечетная сторона с № 61 по № 75а, переулок Убаганский, переулок Больничный, переулок Павлова, переулок Железнодорожный, переулок Садовый, Пришкольная нечетная сторона с № 19 до конца улицы, Прорабская.
Избирательный участок № 238
В границах: поселка Кушмурун улицы – Калинина нечетная сторона с № 31 до конца улицы, Спортивная, Омарова, Валиханова, Буденного четная сторона с № 2 до конца улицы, Панфилова, Советская, Строительная, Щорса, Гоголя, Чкалова, Пушкина четная сторона с № 2 до конца улицы, Караганская четная сторона с № 6 до конца улицы, Разведчиков, Дорожников нечетная сторона с № 1 до конца улицы, Южная, Закарьерная нечетная сторона с № 17 до конца улицы.
Избирательный участок № 239
В границах: поселка Кушмурун улицы – Калинина нечетная сторона с № 1 по № 7, четная сторона с № 2 по № 30, Степная нечетная сторона с № 1 по № 103, четная сторона с № 2 по № 82, Суворова нечетная сторона с № 1 по № 95, четная сторона с № 2 по № 82, М. Горького нечетная сторона с № 1 по № 89, четная сторона с № 2 по № 60, Ленина нечетная сторона с № 1 по № 53, четная сторона с № 2 по № 84, Абая нечетная сторона с № 1 по № 17, К.Маркса нечетная сторона с № 1а по № 59, четная сторона с № 2 по № 16, переулок Военный городок, Чапаева, Орджоникидзе четная сторона с № 2 до конца улицы, Комсомольская, Джамбула, переулок Кирова, Серикова, Свиридова нечетная сторона с № 1 по № 83, четная сторона с № 2 по № 78, Пришкольная нечетная сторона с № 1 по № 15, четная сторона с № 2 по № 14.
Избирательный участок № 240
В границах: поселка Кушмурун, воинская часть 6697.
Избирательный участок № 241
В границах: села Кирова.
Избирательный участок № 242
В границах: села Октябрьское.
Избирательный участок № 243
В границах: села Дангербай.
Избирательный участок № 244
В границах: села Каракалпак.
Избирательный участок № 245
В границах: станции Казанбасы.
Избирательный участок № 246
в границах: села Баганалы.
Избирательный участок № 247
В границах: села Москалевка.
Избирательный участок № 248
В границах: села Жалтырколь.
Избирательный участок № 249
В границах: села К.Тургумбаева.
Избирательный участок № 250
В границах: села Диевка.
Избирательный участок № 251
В границах: села Косколь.
Избирательный участок № 252
В границах: села Ушкарасу.
Избирательный участок № 253
В границах: села Новоселовка.
Избирательный участок № 254
В границах: села Аккудук.
Избирательный участок № 255
В границах: села Кургуз.
Избирательный участок № 256
В границах: села Сосновка.
Избирательный участок № 257
В границах: села Новонежинка.
Избирательный участок № 258
В границах: села Калинина.
Избирательный участок № 259
В границах: села Миалы.
Избирательный участок № 260
В границах: села Лаврентьевка.
Избирательный участок № 261
В границах: села Первомайское.
Избирательный участок № 262
В границах: села Юльевка.
Избирательный участок № 263
В границах: села Федосеевка.
Избирательный участок № 264
В границах: села Чили.
Избирательный участок № 265
В границах: села Тимофеевка, село Булаксор.
Избирательный участок № 267
В границах: села Косагал.
Избирательный участок № 268
В границах: села Черниговка.
Избирательный участок № 269
В границах: села Харьковка.
Избирательный участок № 270
В границах: села Дузбай.
Избирательный участок № 271
В границах: села Жаргатыз.
Избирательный участок № 272
В границах: села Коктал, село Карагансай, село Шагалы.
Избирательный участок № 906
В границах: села Озерное.