Әулиекөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 270 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 желтоқсанда № 9-7-149 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 7 наурыздағы № 38 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 07.03.2013 № 38 хатымен).
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 261 210,52мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 711 195,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 414,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 014,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 538 586,9 мың теңге;
2) шығындар – 3 279 046,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43 568,5 мың теңге, оның ішінде бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 315,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 61 404, 4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61 404,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 50 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2012 жылға  арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін 1 700 532,0 мың теңге сомасындағы субвенция көлемі көзделгені ескерілсін.
3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімдері көзделгені ескерілсін:
1) эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 15670,0 мың теңге сомасында;
2) мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға 6 761,0 мың теңге сомасында;
3) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 43 275,0 мың теңге сомасында;
4) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 8 188,0 мың теңге сомасында, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 8 188, 0 мың теңге сомасында;
5) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 14 870,0 мың теңге сомасында;

О бюджете Аулиекольского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14 декабря 2011 года № 270. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 23 декабря 2011 года № 9-7-149. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 7 марта 2013 года № 38)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 07.03.2013 № 38).
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 261 210,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 711 195,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 414,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 014,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 538 586,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3 279 046,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 568,5 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов – 3 315,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 61 404,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61 404,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 04.12.2012 № 50 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета бюджету района в сумме 1 700 532, 0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
1) на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 15 670,0 тысяч тенге;
2) для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 6 761,0 тысяча тенге;
3) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 43 275,0 тысяч тенге;
4) на реализацию Государственной программы развития образования в Республики Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 8 188,0 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудование кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8 188,0 тысяч тенге;
5) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 14 870,0 тысяч тенге;

6) мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға 26273, 0 мың теңге сомасында;
7) "Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 948,0 мың теңге сомасында.
8) үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 2 100,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012.02.08 № 9 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.06 № 20 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.05.15 № 22 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.07.26 № 34 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.04 № 50 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге республикалық бюджеттен 7294,0 мың теңге сомасындағы қаражат түсімдері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012.02.08 № 9 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде Жұмыспен қамту 2020
бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен қаражат түсімдері көзделгені ескерілсін, соның ішінде нысаналы ағымдағы трансферттер:
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін іске асыруға 9 469,0 мың теңге сомасында;
жалақыны ішінара субсидиялауға 3 875,0 мың теңге сомасында;
жастар тәжірибесіне 2 788,0 мың теңге сомасында.
6. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 332 666,9 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 4 200,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 6 100,0 мың теңге сомасында;
"Әулиекөл ауданы білім бөлімінің С.Баймағамбетов атындағы Әулиекөл мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын түбегейлі жөндеуге 150 003,9 мың теңге сомасында;
мектептерде автоматты өрт дабылдамасын қондыруға 11 175,0 мың теңге сомасында;
облыстық спартакиаданы өткізу жөніндегі дайындық іс-шараларына 48 688,0 мың теңге сомасында;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын орташа жөндеуге 112 500,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 50 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 26273,0 тысячи тенге;
7) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышения квалификации по учебным программам Автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" в сумме 948,0 тысяч тенге.
8) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 2 100, 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 08.02.2012 № 9 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.04.2012 № 20 (вводится в действие с 01.01.2012); от 15.05.2012 № 22 (вводится в действие с 01.01.2012); от 26.07.2012 № 34 (вводится в действие с 01.01.2012); от 04.12.2012 № 50 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках программы "Развитие регионов" в сумме 7294,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области 08.02.2012 № 9 (вводится в действие с 01.01.2012).
5. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на реализацию Программы занятости 2020, в том числе целевых текущих трансфертов:
на обеспечение деятельности центров занятости населения в сумме 9 469,0 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 3 875,0 тысяч тенге;
на молодежную практику в сумме 2 788,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 332 666,9 тысяч тенге, в том числе:
на укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме 4 200,0 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 6 100,0 тысяч тенге;
на капитальный ремонт здания государственного учреждения "Аулиекольская школа-гимназия имени С.Баймагамбетова отдела образования Аулиекольского района" в сумме 150 003,9 тысяч тенге;
на установку автоматической пожарной сигнализации в школах на сумму 11 175,0 тысяч тенге;
на подготовительные мероприятия по проведению областной спартакиады в сумме 48 688,0 тысяч тенге;
на средний ремонт автомобильных дорог районного значения в сумме 112 500,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 04.12.2012 № 50 (вводится в действие с 01.01.2012).

6-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Әулиекөл селосындағы спорт кешенінің әкімшілік ғимаратын түбегейлі жөндеуге 24000,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012.02.08 № 9 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен дамуға арналған мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) алуға 21 011,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-2 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012.04.06 № 20 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 50 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6-3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен дамуға арналған инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, салуға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) алуға 7000,0 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-3 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012.04.06 № 20 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-4. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 1 793,0 мың теңге сомасында тұрғын үй көмегін көрсетуге нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-4 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012.07.26 № 34 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-5. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 4 000, 0 мың теңге сомасында Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Құсмұрын жылу энергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының жылу беру объектілерін жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарын өткізуге нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-5 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012.07.26 № 34 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тексеру комиссияларының және олардың аппараттарының жойылуына және "Қостанай облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің құрылуына байланысты облыстық бюджетке 2 149,0 мың теңге сомасындағы трансферттердің қайтарылуы ескерілсін.

6-1. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из областного бюджета в сумме 24000 тысячи тенге на капитальный ремонт административного здания спортивного комплекса в селе Аулиеколь.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 08.02.2012 № 9 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-2. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевого трансферта на развитие из республиканского бюджета на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 21 011,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-2 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 06.04.2012 № 20 (вводится в действие с 01.01.2012); в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 04.12.2012 № 50 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-3. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевого трансферта на развитие из республиканского бюджета на проектирование, строительство, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 7000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-3 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 06.04.2012 № 20 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-4. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из областного бюджета в сумме 1 793,0 тысячи тенге на оказание жилищной помощи.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-4 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26.07.2012 № 34 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-5. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из областного бюджета в сумме 4 000,0 тысячи тенге на проведение ремонтно-восстановительных работ объектов теплоснабжения государственного коммунального предприятия "Кушмурунская теплоэнергетическая компания" акимата Аулиекольского района.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-5 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26.07.2012 № 34 (вводится в действие с 01.01.2012).
7. Учесть в бюджете района на 2012 год возврат трансфертов в областной бюджет в связи с упразднением ревизионных комиссий и их аппаратов района (городов областного значения) и созданием государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Костанайской области" в сумме 2 149,0 тысяч тенге.

7-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде 2011 жылы пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттерден 13 427,5 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012.02.08 № 9 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012.07.26 № 34 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде 181,5 мың теңге сомасында мақсатына сай емес пайдаланылған нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-2 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012.11.14 № 42 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен..
7-3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 4,9 мың теңге сомасында қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетудің қайтарылуы көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-3 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012.11.14 № 42 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен..
8. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 25 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
9. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға 46113,0 мың теңге сомасындағы бюджеттік кредиттер түсімдері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012.04.06 № 20 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде 3 315 мың теңге
мөлшерін-дегі бюджеттік кредиттерді өтеу ескерілсін.
11. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферттер түсімі
көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға 111 000,0 мың теңге сомасында;
жылу энергетикалық жүйені дамытуға 119 848,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 50 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2012 жылға арналған аудан бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге  жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Қаладағы әр ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің 2012 жылға бюджеттік
бағдарламасының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7-1. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрен возврат неиспользованных в 2011 году целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов в сумме 13 427,5 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 08.02.2012 № 9 (вводится в действие с 01.01.2012); в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26.07.2012 № 34 (вводится в действие с 01.01.2012).
7-2. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрен возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов в сумме 181,5 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-2 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14.11.2012 № 42 (вводится в действие с 01.01.2012).
7-3. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрен возврат обслуживания долга по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 4,9 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-3 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14.11.2012 № 42 (вводится в действие с 01.01.2012).
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 25 000,0 тысяч тенге.
9. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 46113,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 06.04.2012 № 20 (вводится в действие с 01.01.2012).
10. Учесть в бюджете района на 2012 год погашение бюджетных кредитов в размере 3 315 тысяч тенге.
11. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского и областного бюджетов, в том числе:
на строительство и реконструкцию объектов образования в сумме 186 225,0 тысяч тенге;
на развитие теплоэнергетической системы в сумме 119 848,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 04.12.2012 № 50 (вводится в действие с 01.01.2012).
12. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2012 год, согласно приложению 4.
13. Утвердить перечень бюджетных программ каждого района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2012 год согласно приложению 5.