Денисов ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № 57 қаулысы. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 ақпанда № 9-8-169 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 58 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 11.03.2014 № 58 қаулысымен.
1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабы 6 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 2 тармағына сәйкес әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Денисов аудандық сайлау комиссиясымен Денисов ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары қосымшаға сәйкес анықталсын, көрсетілген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданының әкімі                    В. Ионенко
КЕЛІСІЛДІ:
Денисов аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________ А. Зимовец
Әкімдіктің
2011 жылғы 21 ақпандағы
№ 57 қаулысына қосымша
Денисов ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін ОРЫНДАРЫ
Елді-мекеннің
атауы
үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орын
1 2 3
1
Денисовка
селосы
Калинин-Нұрпеисов, Калинин-Ленин,
Амангелді - Элеваторная көшелерінің
қиылысы
2
Глебовка селосы
"Тобыл селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанында
3
Антоновка
селосы
"Тельман селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанында
4
Покровка селосы
"Покров селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанында
5
Фрунзенское
селосы
"Фрунзе орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
6
Әйет селосы
Клубная көшесі, орталық алаңында
7
Заәйет селосы
"Заәйет орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
8
Свердловка
селосы
Набережная көшесі, "Свердлов селолық
округі әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
9
Аршалы селосы
Центральная көшесі, "Аршалы селолық
округі әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
10
Приреченка
селосы
"Приречен орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
11
Комаровка
селосы
Центральная көшесі, "Комаровка"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің кеңсе ғимаратының
жанында
12
Қырым селосы
Ленин көшесі, "Крымское"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің кеңсе ғимаратының
жанында
13
Перелески
селосы
"Перелески орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
14
Жалтыркөл
селосы
"Баталы орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Денисовского района
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 21 февраля 2011 года № 57. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 22 февраля 2011 года № 9-8-169. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 11 марта 2014 года № 58
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 11.03.2014 № 58.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Денисовской районной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов на территории Денисовского района согласно приложению, оснастить указанные места стендами, щитами, тумбами.
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Денисовского района                   В. Ионенко
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Денисовской
районной избирательной комиссии
____________________ А. Зимовец
Приложение
к постановлению акимата
от 21 февраля 2011 года № 57
Места для размещения агитационных печатных материалов на территории Денисовского района
Наименование
населенного
пункта
Место для размещения
агитационных
печатных материалов
1 2 3
1
Село Денисовка
пересечение улиц
Калинина-Нурпеисова,
Калинина-Ленина,
Амангельды-Элеваторная
2
Село Глебовка
У здания государственного учреждения
"Аппарат акима Тобольского сельского
округа"
3
Село Антоновка
У здания государственного учреждения
"Аппарат акима Тельманского
сельского округа" улица Целинная
4
Село Покровка
У здания государственное учреждение
"Аппарат акима Покровского сельского
округа"
5
Село Фрунзенское
У здания государственного учреждения
"Фрунзенская средняя школа"
6
Село Аятское
на центральной площади, улица
Клубная
7
Село Зааятское
У здания государственного учреждения
"Зааятская средняя школа"
8
Село Свердловка
У здания государственного учреждения
"Аппарат акима Свердловского
сельского округа"
9
Село Аршалы
У здания государственного учреждения
"Аппарат акима Аршалинского
сельского округа"
10
Село Приреченка
У здания государственного учреждения
"Приреченская средняя школа"
11
Село Комаровка
У здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью
"Комаровка", улица Центральная
12
Село Крымское
У здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью
"Крымское", улица Ленина
13
Село Перелески
У здания государственного учреждения
"Перелескинская средняя школа"
14
Село Жалтырколь
У здания государственного учреждения
"Баталинская средняя школа"