Денисов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 82 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 желтоқсанда № 9-8-189 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына сәйкес, Қостанай облыстық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 450 "Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3788 нөмірімен тіркелген) негізінде Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Денисов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2050568,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 472274,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2459,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 23879,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1551955,9 мың теңге;
2) шығындар – 2077025,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32122,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 33270,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1148,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -58578,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 58578,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 55 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 937816,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Аудандық бюджеттен облыстық бюджетке бюджеттік алулар қарастырылмаған.
3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық мәслихаты тексеру комиссиясының қысқартылуына байланысты облыстық бюджетке 2131,0 мың теңге сомасында трансферттердің түсімдері қарастырылсын.
3-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде нысаналы трансферттерді 8569,6 мың теңге сомада қайтару қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
республикалық бюджетке 6934,7 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 1634,9 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012.02.09 № 11; жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012.07.30 № 43 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О бюджете Денисовского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 21 декабря 2011 года № 82. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 29 декабря 2011 года № 9-8-189
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, на основании решения Костанайского областного маслихата от 8 декабря 2011 года № 450 "Об областном бюджете Костанайской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3788) Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2012 – 2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2050568,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 472274,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2459,2 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 23879,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1551955,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2077025,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32122,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 33270,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1148,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -58578,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 58578,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.12.2012 № 55 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен объем субвенций, передаваемой из областного бюджета в бюджет района в сумме 937816,0 тысяч тенге.
Бюджетные изъятия из районного бюджета в областной бюджет не предусмотрены.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год поступления трансфертов в областной бюджет в связи с упразднением ревизионной комиссии маслихата района в сумме 2131,0 тысяча тенге.
3-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 8569,6 тысяч тенге, в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 6934,7 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 1634,9 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 09.02.2012 № 11; в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 30.07.2012 № 43 (вводится в действие с 01.01.2012).

4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 4200,0 мың теңге сомасында;
"№ 3 Денисов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің материалдық-техникалық базасын ұстауға және нығайтуға 43572,9 мың теңге сомасында;
мектептерде автоматты өрт дабылдарын орнатуға 5961,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 5245,0 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы Денисов ауданының Орджоникидзе жер асты сулары кен орындарын қайта бағалауға 499,0 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы Денисов ауданының Орджоникидзе жер асты сулары кен орындарының төрт пайдаланылатын ұңғыма учаскесіндегі жер асты суларының пайдаланылатын қорларын қайта бағалауға 1800,0 мың теңге сомасында;
"Денисов ауданы әкімдігінің және Денисов ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің" "Дидар" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жылумен қамтамасыз ету объектілерін  жөндеуге 18773,0 мың теңге сомасында;
"Денисов ауданы әкімдігінің және Денисов ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің" "Дидар" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының сумен қамтамасыз ету жүйесін ағымдағы  жөндеуге 1544,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 55 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Денисов ауданының Денисовка селосында әрқайсысының сыйымдылығы 700 текше метр екі таза су қоймасы бар екінші көтерме сорғыш станциясын қайта құруға 101044,0 мың теңге сомасында;
Денисов ауданының Денисовка селосындағы канализациялық жүйелердің құрылысына 10000,0 мың теңге сомасында;
Некрасовка селосындағы "№ 1 Денисов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі үшін газды отындағы қазандықтың құрылысына 28261,0 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Денисов аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты үшін газды отындағы қазандықтың құрылысына 48939,0 мың теңге сомасында;
"Денисов ауданы әкімдігінің және Денисов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны үшін газды отындағы қазандықтың құрылысына 34524,0 мың теңге сомасында;

4. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:
на укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме 4200,0 тысяч тенге;
на содержание и укрепление материально-технической базы коммунального государственного учреждения "Денисовская средняя школа № 3" в сумме 43572,9 тысяч тенге;
на установку автоматической пожарной сигнализации в школах в сумме 5961,0 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 5245,0 тысяч тенге;
на переоценку Орджоникидзевского месторождения подземных вод Денисовского района Костанайской области в сумме 499,0 тысяч тенге;
на переоценку эксплуатационных запасов подземных вод на участке четырех эксплуатационных скважин Орджоникидзевского месторождения подземных вод Денисовского района Костанайской области в сумме 1800,0 тысяч тенге;
на ремонт объектов теплоснабжения государственного коммунального предприятия "Дидар" "Отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Денисовского района и акимата Денисовского района" в сумме 18773,0 тысячи тенге;
на текущий ремонт системы водоснабжения государственного коммунального предприятия "Дидар" "Отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Денисовского района и акимата Денисовского района" в сумме 1544,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.12.2012 № 55 (вводится в действие с 01.01.2012).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
на реконструкцию насосной станции второго подъема с установкой двух резервуаров чистой воды емкостью 700 кубических метров каждый в селе Денисовка Денисовского района в сумме 101044,0 тысячи тенге;
на строительство канализационных сетей в селе Денисовка Денисовского района в сумме 10000,0 тысяч тенге;
на строительство котельной, на газовом топливе для государственного учреждения "Денисовская средняя школа № 1" в селе Некрасовка в сумме 28261,0 тысяч тенге;
на строительство котельной, на газовом топливе для здания коммунального государственного предприятия "Денисовская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области в сумме 48939,0 тысяч тенге;
на строительство котельной, на газовом топливе для коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры отдела культуры и развития языков Денисовского района и акимата Денисовского района" в сумме 34524,0 тысяч тенге;

коммуналдық тұрғын үй қоры үшін Денисовка селосы Аманкелді көшесі бойындағы, 6 үйдегі төрт пәтерлік тұрғын үйді қайта құруға 4313,0 мың теңге сомасында;
Денисов ауданы Денисовка селосы Ленин көшесі бойынша газды отындағы қазандығынан жылу трассасының құрылысына 11300,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 55 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 18099,0 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру 3770,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 12362,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 8188,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларға ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 5954,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға 9535,0 мың теңге сомасында;
"Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 546,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 1300,0 мың теңге сомас.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 55 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттерінің түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
коммуналдық тұрғын үй қоры үшін Денисовка селосы, Аманкелді көшесі бойындағы, 6 үйдегі төрт пәтерлік тұрғын үйді қайта құруға 22480,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық тұрғын үй қоры үшін Денисовка селосы, Аманкелді көшесі бойындағы, 6 үйдегі төрт пәтерлік тұрғын үйге инженерлік коммуникацияларды қайта құруға 1734,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 6-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012.04.09 № 20; жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 55 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

на реконструкцию четырехквартирного жилого дома в селе Денисовка по улице Амангельды, дом 6 для коммунального жилого фонда в сумме 4313,0 тысяч тенге;
на строительство теплотрассы от котельной на газовом топливе по улице Ленина в селе Денисовка Денисовского района в сумме 11300,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.12.2012 № 55 (вводится в действие с 01.01.2012).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 18099,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 3770,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 12362,0 тысячи тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 8188,0 тысячи тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 5954,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 9535,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" в сумме 546,0 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1300,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.12.2012 № 55 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
на реконструкцию четырехквартирного жилого дома в селе Денисовка по улице Амангельды, дом 6 для коммунального жилого фонда в сумме 22480,0 тысяч тенге;
на реконструкцию инженерных коммуникаций к четырехквартирному жилому дому по улице Амангельды, дом 6 в селе Денисовка для коммунального жилого фонда в сумме 1734,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 09.04.2012 № 20 ; в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.12.2012 № 55 (вводится в действие с 01.01.2012).

7. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге 2835,0 мың теңге сомасындағы қаражаттардың түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.
8. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен қаражат түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде ағымдағы нысаналы трансферттері:
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге 7969,0 мың теңге сомасында;
жалақыны ішінара субсидиялауға 3206,0 мың теңге сомасында;
жастардың тәжірибесіне 2058,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 55 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімдері Жұмыспен
қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға
Қостанай облысы, Денисов ауданы, Перелески селосы, Парковая көшесі 4 үйде орналасқан балабақша ғимаратының күрделі жөндеуіне 193768 мың
теңге сомасы қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012.04.09 № 20 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттердің қаражаттар түсімдері 32900,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 55 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2012 жылға арналған Денисов ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 8954,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012.07.30 № 43 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2012 жылға арналған кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 2012 жылға арналған Денисов ауданының бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
кезекті жиырмасыншы
сессиясының төрағасы                       С. Однодворский
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Тойбағоров
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов
ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____ С. Ф. Рахметова
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 82 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 55 шешіміне қосымша
2012 жылға арналған Денисов
ауданының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012.12.04 № 55 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
Кірістер

7. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 2835,0 тысяч тенге.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе целевых текущих трансфертов:
на обеспечение деятельности центров занятости населения в сумме 7969,0 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 3206,0 тысяч тенге;
на молодежную практику в сумме 2058,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.12.2012 № 55 (вводится в действие с 01.01.2012).
8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020 на капитальный ремонт здания детского сада по улице Парковая, дом 4 в селе Перелески Денисовского района Костанайской области в сумме 193768 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 09.04.2012 № 20 (вводится в действие с 01.01.2012).
9. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 32900,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.12.2012 № 55 (вводится в действие с 01.01.2012).
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа Денисовского района на 2012 год в сумме 8954,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 30.07.2012 № 43 (вводится в действие с 01.01.2012).
11. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2012 год, согласно приложению 4.
12. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Денисовского района на 2012 год, согласно приложению 5.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
очередной двадцатой
сессии районного маслихата                 С. Однодворский
Секретарь
Денисовского
районного маслихата                        Б. Тойбагоров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Денисовского района"
___________ С. Ф. Рахметова
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 82
Приложение
к решению маслихата
от 4 декабря 2012 года № 55
Бюджет Денисовского района
на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.12.2012 № 55 (вводится в действие с 01.01.2012).
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

12103,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік,
өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы
саласындағы мемлекеттік саясатты
іске асыру жөніндегі қызметтер
12103,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар
қаланың) тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі
8432,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары саласындағы мемлекеттік
саясатты іске асыру жөніндегі
қызметтер
8432,0
III
Таза бюджеттік кредиттеу
-1148,0
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1148,0
1
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1148,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген
бюджеттік кредиттерді өтеу
1148,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен
берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
1148,0
IV
Қаржы активтерімен операциялар бойынша
сальдо
0,0
V
Бюджет тапшылығы (профициті)
1148,0
VI
Бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану)
-1148,0
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 82 шешіміне 4-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 12 қарашадағы
№ 53 шешіміне 2-қосымша
2012 жылға арналған кенттің, ауылдың
(селоның), ауылдық (селолық) округтер
әкімдері аппараттарының бюджеттік
бағдарламалар тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012.11.12 № 53 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сомасы,
мың
теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
"Денисовка селосы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекеме

12103,0
001
Услуги по реализации государственной
политики на местном уровне в области
развития предпринимательства,
промышленности и сельского
хозяйства
12103,0
458
Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта
и автомобильных дорог района (города
областного значения)
8432,0
001
Услуги по реализации государственной
политики на местном уровне в области
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог
8432,0
III
Чистое бюджетное кредитование
-1148,0
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
5
Погашение бюджетных кредитов
1148,0
1
Погашение бюджетных кредитов
1148,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных
из государственного бюджета
1148,0
13
Погашение бюджетных кредитов, выданных
из местного бюджета физическим лицам
1148,0
IV
Сальдо по операциям с финансовыми
активами
0,0
V
Дефицит (профицит) бюджета
1148,0
VI
Финансирование дефицита (использование
профицита) бюджета
-1148,0
Приложение 4
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 82
Приложение 2
к решению маслихата
от 12 ноября 2012 года № 53
Перечень бюджетных программ аппаратов акима
поселка, аула (села), аульного сельского
округа на 2012 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 12.11.2012 № 53 (вводится в действие с 01.01.2012).
Функциональная группа
Сумма,
тысяч
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Государственное учреждение "Аппарат
акима села Денисовка"