Мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 199 "Жангелдин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2011 жылғы 25 қаңтардағы № 209 шешімі. Қостанай облысы Жангелдин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 қаңтарда № 9-9-127 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексі 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жангелдин ауданының 2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 199 мәслихат шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-9-126 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 4 қаңтарында "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 619 456 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 103 171 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1665 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша-20865 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 493 755 мың теңге;
2) шығындар – 1 627 108,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24261,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 772 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 7900 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 7900 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 39814 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39814 мың теңге;
қарыздар түсімі – 16023 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24563 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-12-22-3 тармақтарымен толықтырылсын:
"2-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте пайдаланылмаған нысаналы трансферттердің қалдығы мынадай мөлшерлерде қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 11527,2 мың теңге;
облыстық бюджетке 1437 мың теңге.
2-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға-8194 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға – 11082 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге – 1650 мың теңге сомасында;
қамқоршыларға (асыраушыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) ұстауға ақшалай қаражаттарды ай сайын төлеуге – 5292 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге - 12854 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін -2501 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнении в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 199 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Жангельдинского района Костанайской области от 25 января 2011 года № 209. Зарегистрировано Управлением юстиции Жангельдинского района Костанайской области 27 января 2011 года № 9-9-127
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Жангельдинского района на 2011-2013" от 22 декабря 2010 года № 199 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-9-126, опубликовано 4 января 2011 года в газете Біздің Торғай) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить районный бюджет Жангельдинского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 619 456 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 103 171 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 1665 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 20865 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 493 755 тысяч тенге;
2) затраты – 1627 108,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24261,2 тысячи тенге,
погашение бюджетных кредитов – 772 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7900 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7900 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39814 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39814 тысяч тенге;
поступление займов- 16023 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств -24563 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 2-1, 2-2, 2-3 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме - 11527,2 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме - 1437 тысяч тенге.
2-2. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме - 8194 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме - 11082 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме - 1650 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме - 5292 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме - 12854 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме - 2501 тысяч тенге;

"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдауға – 1560 мың теңге сомасында;
2011 жылға аудандық бюджетте ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін - 16023 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
2-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттен дамуға нысаналы трансферттер түсімінің сомасының қарастырылғаны ескерілсін:
Торғай селосындағы Қ.Алтынсары көшесі, 67 үйдегі 12 пәтерлі тұрғын үйдің инженерлік желісіне – 23869 мың теңге сомасында;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға – 43102 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 131752 мың теңге сомасында.";
аталған шешімнің 1235 - қосымшалары осы шешімнің 123,  4 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық
мәслихаты кезектен
тыс сессиясының
төрағасы                                   Т. Ахметов
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы                       Т. Даркенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жангелдин ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________ Д. Бидашев
2011 жылғы 25 қаңтарда
Мәслихаттың
2011 жылғы 25 қаңтардағы
№ 209 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың

на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме - 1560 тысяч тенге;
Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме -16023 тысяч тенге.
2-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевого трансферта из республиканского и областного бюджета на развитие:
инженерные сети к 12-ти квартирному жилому дому в селе Торгай по улица К. Алтынсарина, 67 в сумме - 23869 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме - 43102 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения в сумме - 131752 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии Жангельдинского
районного маслихата                        Т. Ахметов
Секретарь Жангельдинского
районного маслихата                        Т. Даркенов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдела экономики
и бюджетного планирования
Жангельдинского района"
_________________ Д. Бидашев
25 января 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата № 209
от 25 января 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата № 199