Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 199 "Жангелдин ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2011 жылғы 1 қарашадағы № 240 шешімі. Қостанай облысы Жангелдин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 қарашада № 9-9-138 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 199 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-9-126 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 4 қаңтарында "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)2)3)4)5)6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 674 074,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 109 900,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5237,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша-1546,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 557 391,6 мың теңге;
2) шығындар – 1 684 957,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15251,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 16023,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 772,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 7676,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 7676,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -33810,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33810,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2 тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) "Жанкелді коммуналдық шаруашылық кәсіпорыны" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына жүк көлігін (Самосвал XGMG NGL 3582) сатып алуға - 7176,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 2-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 11770,2 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 1437,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 2-2 тармағының төртінші азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға – 8452,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 2-3 тармағының екінші және үшінші азат жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
"Торғай селосындағы Қ.Алтынсары 67 көшесіндегі 12 пәтерлі тұрғын үйдің инженерлік желісіне 22226,6 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 199 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Жангельдинского района Костанайской области от 1 ноября 2011 года № 240. Зарегистрировано Управлением юстиции Жангельдинского района Костанайской области 8 ноября 2011 года № 9-9-138
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Жангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Жангельдинского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 199 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-9-126, опубликовано 4 января 2011 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменений и дополнения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1 674 074,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 109 900,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 5237,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 1546,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 557 391,6 тысяч тенге;
2) затраты – 1684 957,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15251,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты-16023,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 772,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7676,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7676,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33810,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета – 33810,3 тысяч тенге.";
подпункт 2) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакций:
"2) Государственному коммунальному предприятию "Жангельдинское предприятие коммунального хозяйства" на приобретение грузового транспорта (Самосвала XGMG NGL 3582) в сумме 7176,0 тысяч тенге.";
пункт 2-1 указанного решения изложить в новой редакций:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 11770,2 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 1437,0 тысяч тенге.";
абзац четвертый пункта 2-2 указанного решения изложить в новой редакций:
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 8452,0 тысяч тенге.";
абзацы второй и третий пункта 2-3 указанного решения изложить в новой редакций:
"инженерные сети к 12-ти квартирному жилому дому в селе Торгай по улице К.Алтынсары, 67, в сумме 22226,6 тысяч тенге;

мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға 45702,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 2-4 тармағының екінші азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазынашылық-Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастырушылық техниканы сатып алуға – 4090,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 2-8 тармағымен толықтырылсын:
"2-8. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару 9010,2 мың теңге сомасында және республикалық бюджеттен берілген қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету 0,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихаты
кезектен тыс сессиясының төрағасы          Т. Ахметов
Жангелдин аудандық мәслихаты
хатшысының уақытша міндетін атқарушы       Қ. Омар
КЕЛІСІЛДІ:
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Д.Бидашев
2011 жылғы 1 қараша
Мәслихаттың
2011 жылғы 1 қарашадағы
№ 240 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 199 шешіміне 1 қосымша
Жангелдин ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. КІРІСТЕР

на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 45702,0 тысяч тенге.";
абзац второй пункта 2-4 указанного решения изложить в новой редакций:
"на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 4090,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-8 следующего содержания:
"2-8. учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета в сумме 9010,2 тысяч тенге и обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета в сумме 0,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной сессии
Жангельдинского районного маслихата        Т. Ахметов
Временно исполняющий обязанности
секретаря Жангельдинского
районного маслихата                        К. Омаров
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Жангельдинского района"
_____________ Д.Бидашев
1 ноября 2011 года
Приложение
к решению маслихата
от 1 ноября 2011 года № 240
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2010 года № 199
Районный бюджет Жангельдинского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. ДОХОДЫ