Мәслихаттың 2010 жылғы 20 тамыздағы № 269 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2011 жылғы 8 ақпандағы № 329 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 1 наурызда № 9-10-157 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 290 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 29.12.2014 № 290 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегін беру ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 20 тамыздағы № 269 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-10-147 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 9 қыркүйекте "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, тұрғын үй көмегін көрсету қағидасындағы:
1-тармақта "Жітіқара қаласында" сөздері "Жітіқара ауданында" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және өз әрекетін 2010 жылдың 1 қыркүйегінен бастап туындаған қатынастарға таратады.
Жітіқара аудандық
мәслихатының он бесінші
сессиясының төрағасы                       Н. Джафаров
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
КЕЛІСІЛДІ:
"Жітіқара ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы __________ И. Григорьева
"Жітіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ Г. Жидебаева

О внесении изменения в решение маслихата от 20 августа 2010 года № 269 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 8 февраля 2011 года № 329. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 1 марта 2011 года № 9-10-157. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29 декабря 2014 года № 290
Сноска. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29.12.2014 № 290 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" от 20 августа 2010 года № 269 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-147, опубликовано 9 сентября 2010 года в газете "Житикаринские новости") следующее изменение:
в Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
в пункте 1 слова "городе Житикаре" заменить словами "Житикаринском районе".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свои действия на отношения, возникшие с 1 сентября 2010 года.
Председатель пятнадцатой сессии
Житикаринского районного маслихата         Н. Джафаров
Секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Житикаринского района"
____________ И. Григорьева
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Житикаринского района"
_____________ Г. Жидебаева