Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 "Жітіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2011 жылғы 19 сәуірдегі № 343 қаулысы. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 сәуірде № 9-10-161 тіркелді
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жітіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-153 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 6 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы 1)2) және 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2821801,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1097010,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5437,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6886,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1712468,0 мың теңге;
2) шығындар – 2786526,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 46940,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 46940,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 4 тармағы 5)6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) 1058,0 мың теңге – "Қазынашылық-Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдық техниканы сатып алуға;
6) 17177,0 мың теңге – Жітіқара қаласындағы 2-су тазартқыш құрылысынан 1-су тазартқыш құрылысына дейін суаққының салынуына;";
көрсетілген шешімнің 4-1 тармағында:
1), 2), 3) және 11) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 9111,0 мың теңге - эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге;
2) 1980,0 мың теңге - ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
3) 14684,0 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
11) 154597,0 мың теңге - Жітіқара қаласындағы 2-су тазартқыш құрылысынан 1-су тазартқыш құрылысына дейін суаққының салынуына;";
мынадай мазмұндағы 13)14) тармақшалармен толықтырылсын:
"13) 11917,0 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға;
14) 8177,0 мың теңге - жұмыспен қамту орталығын құруға.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық
мәслихатының он алтыншы
сессиясының төрағасы                       П. Удилов
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
КЕЛІСІЛДІ:
"Жітіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Ғ. Жидебаева

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 307 "О бюджете Житикаринского района на 2011-2013"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 19 апреля 2011 года № 343. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 26 апреля 2011 года № 9-10-161
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Житикаринского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 307 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-153, опубликовано 6 января 2011 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1)2) и 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2821801,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1097010,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5437,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6886,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1712468,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2786 526,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 46940,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 46940,0 тысяч тенге;";
подпункты 5)6) пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) 1058,0 тысяч тенге - на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент";
6) 17177,0 тысяч тенге – на строительство водовода от водоочистного сооружения-2 до водоочистного сооружения-1 в городе Житикаре;";
в пункте 4-1 указанного решения:
подпункты 1), 2), 3) и 11) изложить в новой редакции:
"1) 9111,0 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) 1980,0 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
3) 14684,0 тысячи тенге – на реализацию государственного общеобразовательного заказа в дошкольных организациях образования;
11) 154597,0 тысяч тенге – на строительство водовода от водоочистного сооружения-2 до водоочистного сооружения-1 в городе Житикаре;";
дополнить подпунктами 13)14) следующего содержания:
"13) 11917,0 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
14) 8177,0 тысяч тенге – на создание центра занятости.";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель шестнадцатой
сессии Житикаринского
районного маслихата                        П. Удилов
Секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Житикаринского района"
______________ Г. Жидебаева
Приложение 1
к решению маслихата