Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 "Жітіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2011 жылғы 1 қарашадағы № 385 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 қарашада № 9-10-168 тіркелді
Жітіқара ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнiң 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-10-153 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 6 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2812528,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1094952,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5776,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8893,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1702907,2 мың теңге;
2) шығындар – 2756055,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9792,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9792,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 68139,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 68139,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21457,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 21457,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағының 4), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"4) 11899,0 мың теңге - Жітіқара ауданы әкімдігінің "Жітіқара ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Житикаракоммунэнерго" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының материалдық–техникалық базасын нығайтуға;
6) 15866,0 мың теңге – Жітіқара қаласындағы 2-су тазартқыш құрылысынан 1-су тазартқыш құрылысына дейін суаққының салынуына;
көрсетілген шешімнің 4-1 тармағының 2), 10) және 15) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) 2163,0 мың теңге – ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
10) 69761,2 мың теңге - Жітіқара қаласының "Желтоқсан" шағын ауданындағы газ үлестіру тораптарының құрылысына;

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 307 "О бюджете Житикаринского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 1 ноября 2011 года № 385. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 8 ноября 2011 года № 9-10-168
Рассмотрев постановление акимата Житикаринского района, в соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Житикаринского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 307 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-153, опубликовано 6 января 2011 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2812528,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1094952,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5776,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8893,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1702907,2 тысячи тенге;
2) затраты – 2756055,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9792,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9792,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 68139,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 68139,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21457,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21457,7 тысяч тенге.";
подпункты 4), 6) пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) 11899,0 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы государственного коммунального предприятия "Житикаракоммунэнерго" государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Житикаринского района" акимата Житикаринского района;
6) 15866,0 тысяч тенге – на строительство водовода от водоочистного сооружения-2 до водоочистного сооружения-1 в городе Житикаре.";
подпункты 2), 10) и 15) пункта 4-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) 2163,0 тысячи тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
10) 69761,2 тысяч тенге – на строительство газораспределительных сетей в микрорайоне "Желтоксан" в городе Житикаре;

15) 2124,0 мың теңге - еңбек ақының жарым-жартылай субсидиялауына.";
көрсетілген шешімнің 4-3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттердің қайтарылуы 7959,9 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджетке – 7959,5 мың теңге, облыстық бюджетке – 0,4 мың теңге сомасында қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 4-4 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4-4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген, пайдаланылмаған бюджеттік кредиттердің қайтарылуы 16886,7 мың теңге сомасында және жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету 0,4 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2011 жылға арналған Жітіқара ауданы әкімдігінің резерві 3435,5 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және  2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       А. Пфейфер
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
КЕЛІСІЛДІ:
"Жітіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Г. Жидебаева

15) 2124,0 тысячи тенге – на частичное субсидирование заработной платы.";
пункт 4-3 указанного решения изложить в новой редакции:
"4-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 7959,9 тысяч тенге, в том числе возврат в республиканский бюджет – 7959,5 тысяч тенге, в областной бюджет - 0,4 тысячи тенге.";
пункт 4-4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4-4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета в сумме 16886,7 тысяч тенге и обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 0,4 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв акимата Житикаринского района на 2011 год в сумме 3435,5 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной сессии                        А. Пфейфер
Секретарь
Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Житикаринского района"
______________ Г. Жидебаева
Приложение 1
к решению маслихата