Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құрылымдарына азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында, қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 77 қаулысы. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 мамырда № 9-11-119 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының, 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 1923 баптарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы", Жарлығына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шақыруды кейінге қалдыру немесе босатылу құқықтарынан айырылған, жасы он сегізден жиырма жетіге дейінгі еркек жынысты азаматтарды, сондай-ақ жиырма жетіге толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің бекітілген мерзімін өтемеген, оқу орындарынан шығарылған азаматтарды Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құралымдарына 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан желтоқсанында мерзімді әскери қызметке, шақыруды және жүргізуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етілсін.
2. "Қазақстан Республикасының ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаментінің Қамысты аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) шақыруды өткізу және командаларды жөнелту кезінде шақырушылар арасында қоғамдық тәртіпті сақтау жөнінде жұмыс ұйымдастыру ұсынылсын.
3. "Қостанай облысының Қамысты ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы (келісім бойынша) орындалған жұмыс туралы ақпаратты Қамысты ауданы әкімінің аппаратына 2011 жылғы 25 маусымға және 25 желтоқсанға дейін берсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімінің орынбасары Асқар Жақанұлы Жақсыбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгiзiледi және 2011 жылдың 1 сәуірінен бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Қамысты
ауданының әкімі                            Б. Өтеулин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
денсаулық сақтау басқармасының
Қамысты орталық аудандық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорынының бас дәрігері
__________ Жанұзақов М.Г.
"Қазақстан Республикасы ішкі
істер Министрлігі Қостанай
облысының ішкі істер Департаменті
Қамысты ауданының ішкі істер
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
__________ Өмірбаев Р.А.
"Қостанай облысы Камысты
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________ Абраев М.Д.

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 25 апреля 2011 года № 77. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 16 мая 2011 года № 9-11-119
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьями 1923 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" от 8 июля 2005 года, Указом Президента Республики Казахстан "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" от 3 марта 2011 года № 1163, акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих право на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Камыстинского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) организовать работу по поддержанию общественного порядка среди призывников.
3. Начальнику государственного учреждения "Отдел по делам обороны Камыстинского района Костанайской области" (по согласованию) о проделанной работе информировать аппарат акима Камыстинского района к 25 июня и 25 декабря 2011 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Камыстинского района Жаксыбаева Аскара Жакановича.
5. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования, и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2011 года.
Аким
Камыстинского района                       Б. Утеулин
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия "Камыстинская
центральная районная больница"
Управления здравоохранения
акимата Костанайской области
_________ Жанузаков М.Г.
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Камыстинского района
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
__________ Умербаев Р.А.
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Камыстинского района
Костанайской области"
__________ Абраев М.Д.