Қамысты ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 2011 жылғы 14 қарашадағы № 6 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қарашада № 9-11-128 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 2014 жылғы 28 наурыздағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 28.03.2014 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша ШЕШЕМІН:
1. Қосымшаға сәйкес Қамысты ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қамысты ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Өтеулин
КЕЛІСІЛДІ:
Қамысты аудандық
сайлау комиссиясының
төрайымы                                   А. Мақаева
Әкімнің
2011 жылғы 14 қарашадағы
№ 6 шешіміне
қосымша
Қамысты ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 381 сайлау учаскесі
Шекараларында: Алтынсарин селосы, Амангельды көшесі №№ 1-32, Волынов көшесі №№ 1-20, Брежнев көшесі №№ 13-37, Советская көшесі №№ 1-17, Октябрьская көшесі №№ 1-43, 1 мая көшесі №№ 1-9, Абай көшесі №№ 1-17, Треугольник көшесі №№ 1-15, Студенческая көшесі №№ 1-22, Ленин көшесі №№ 1-22, Школьная көшесі №№ 1-7, Степная көшесі №№ 1-16, Маяковский көшесі №№ 1-13, Карл-Маркс көшесі №№ 1-16, Щеглов көшесі №№ 1-48, Железнодорожная көшесі №№ 1-4.
№ 382 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қарабатыр селосы.
№ 383 сайлау учаскесі
Шекараларында: Аралкөл селосы.
№ 384 сайлау учаскесі
Шекараларында: Бестөбе селосы, Қоянды селосы.
№ 386 сайлау учаскесі
Шекараларында: Оразқопа селосы.
№ 387 сайлау учаскесі
Шекараларында: Фрунзе селосы.
№ 388 сайлау учаскесі
Шекараларында: Богданов селосы.
№ 389 сайлау учаскесі
Шекараларында: Адай селосы, Целинный селосы.
№ 391 сайлау учаскесі
Шекараларында: Дружба селосы.
№ 392 сайлау учаскесі
Шекараларында: Жайылма селосы, Сахаров селосы.
№ 394 сайлау учаскесі
Шекараларында: Клочков селосы.
№ 395 сайлау учаскесі
Шекараларында: Арқа селосы, Новая көшесі, Торговая көшесі, Дорожная көшесі №№ 1-26, Интернациональная көшесі, Школьная көшесі, Революционная көшесі, Озерная көшесі, Дворянское гнездо көшесі №№ 1-4, Парковая көшесі №№ 1-12, Стройучасток көшесі № 1, Лесная көшесі №№ 1-11, Октябрьская көшесі №№ 1-27, Клубная көшесі, 30 лет Победы көшесі, Спортивная көшесі.
№ 396 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Камыстинского района
Решение акима Камыстинского района Костанайской области от 14 ноября 2011 года № 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 18 ноября 2011 года № 9-11-128. Утратило силу - Решением акима Камыстинского района Костанайской области от 28 марта 2014 года № 4
Сноска. Утратило силу - Решением акима Камыстинского района Костанайской области от 28.03.2014 № 4 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с районной избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Камыстинского района, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Камыстинского района".
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Утеулин
СОГЛАСОВАНО:
Председатель районной
избирательной комиссии                     А. Макаева
Приложение
к решению акима
от 14 ноября 2011 года
№ 6
Избирательные участки на территории Камыстинского района
Избирательный участок № 381
В границах: села Алтынсарина, улица Амангельды №№ 1-32, улица Волынова №№ 1-20, улица Брежнева №№ 13-37, улица Советская №№ 1-17, улица Октябрьская №№ 1-43, улица 1 мая №№ 1-9, улица Абая №№ 1-17, улица Треугольник №№ 1-15, улица Студенческая №№ 1-22, улица Ленина №№ 1-22, улица Школьная №№ 1-7, улица Степная №№ 1-16, улица Маяковского №№ 1-13, улица Карла-Маркса №№ 1-16, улица Щеглова №№ 1-48, улица Железнодорожная №№ 1-4.
Избирательный участок № 382
В границах: села Карабатыр.
Избирательный участок № 383
В границах: села Аралколь.
Избирательный участок № 384
В границах: села Бестобе, села Коянда.
Избирательный участок № 386
В границах: села Оразкопа.
Избирательный участок № 387
В границах: села Фрунзе.
Избирательный участок № 388
В границах: села Богдановка.
Избирательный участок № 389
В границах: села Адаевка, села Целинное.
Избирательный участок № 391
В границах: села Дружба.
Избирательный участок № 392
В границах: села Жайылма, села Сахаровка.
Избирательный участок № 394
В границах: села Клочково.
Избирательный участок № 395
В границах: села Арка, улица Новая, улица Торговая, улица Дорожная №№ 1-26, улица Интернациональная, улица Школьная, улица Революционная, улица Озерная, улица Дворянское гнездо №№ 1-4, улица Парковая №№ 1-12, улица Стройучасток № 1, улица Лесная №№ 1-11, улица Октябрьская №№ 1-27, улица Клубная, улица 30 лет Победы, улица Спортивная.
Избирательный участок № 396

Шекараларында: Ливанов селосы, Новая көшесі, Парковая көшесі, Рабочая көшесі, Кооперативная көшесі, Школьная көшесі №№ 2, 34.
№ 397 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ливанов селосы, Озерная көшесі, Киевская көшесі, Школьная көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
№ 398 сайлау учаскесі
Шекараларында: Пушкин селосы.
№ 399 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қамысты селосы, Школьная көшесі №№ 18А, 24-28, 33-39, 41, 43-44, 46, 49-51, 53, 57, Транспортный көшесі №№ 46, 47, 49, 51, 56, Свердлов көшесі №№ 4-11, 14, 18-20, 22-24, 28, 30, 36-37, 39, 41-43, 45, Свердлов қиылысы №№ 1, 7, 9, 11, Одесская көшесі №№ 2, 4, 7, Ленин көшесі №№ 12, 23-30, 32, 34, 43, 45, 47, 51, 53, Косма көшесі №№ 1-4, 6-12, 7А, 15-18, 26, 28, 30, 43А, 45А, 46Б, Киевский көшесі №№ 1, 4-9, Карл Маркс көшесі №№ 28, 30, 32, 38, 42, Ержанов көшесі, №№ 33, 35, 37, 39, 48, 50, 54-56, 61, 72, 82, 84, 86, 88, 90, Дощанов көшесі №№ 2А, 2-10, 12, Дорожный көшесі №№ 3, 4, 6, Банная көшесі №№ 1, 3-5, 7-8, 60 лет Октября көшесі №№ 1, 3-6, 8-10, 12, 14, 17, 19-21, 23, 25-29, 31-33, 10 лет Целины көшесі №№ 2, 3, 5, 7, 10, 12, 15, 17, 21, 23, 25, Құдайқұл көшесі №№ 31, 33, 35, 37, 42-43, 45-52, 55, 57, 60-62, 64-65, 67, 69, 71-73, 75, 77, 84-102, 105, 107,109.
№ 400 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қамысты селосы, Школьная көшесі №№ 52, 65, 67, 69, 71, 73, Советская көшесі №№ 11-16, Ленин қиылысы №№ 2-4, 6, 8, 10, 12, Гагарин қиылысы №№ 2А, 2-6, 8-11, 50 лет Октября қиылысы №№ 1-4, 6, Новая көшесі №№ 1-7, 9-13, 15, 17-19, 22, 26, 28, Ленин көшесі №№ 2, 4, 12, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 64, 68, 70, 72, Косма көшесі №№ 21, 23, 36, 38, 40, 42, Кооператоров көшесі №№ 2-10, 12, Коммунальная көшесі №№ 1-12, 5А, 14, 16, 18, 20, 21, Декабристов көшесі №№ 1-3, 5-9, 5А, 7А, 11-12, 14, Гумилев көшесі №№ 44-46, 48, 50-51, 54, 56-57, 59, 61-68, 70-76, 78, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 100, 102, 110, Гагарин көшесі №№ 1, 3-13, 15-16, 18-23, 25, 27, 29, 50 лет Октября көшесі №№ 1А, 2А, 2Б, 2-7, 9-12, 14, 16А, 16-18, 20, 22-23, 25, 27-28, 30-31, 33, 35, 38, 40, 44, 56.
№ 401 сайлау учаскесі
Шекараларында: Мешітін селосы.
№ 402 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қамысты селосы (Маяк).
№ 403 сайлау учаскесі
Шекараларында: Свободный селосы, Попович селосы.
№ 404 сайлау учаскесі
Шекараларында: Талдыкөл селосы.
№ 405 сайлау учаскесі
Шекараларында: Орқаш селосы, Тауқсор селосы.
№ 910 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қамысты селосы, Школьная көшесі №№ 1-5, 10-12, 18, 19, Строительный көшесі №№ 1-8, 10-18, 20-23, 28-32, 34-35, 38-47, 49, 53, 55, Северный көшесі №№ 1-6, 8-18, 20, 23-24, Строительный қиылысы №№ 2-8, Парковый қиылысы №№ 2, 4-6, Парковая көшесі №№ 2, 4-6, 8, 10, 11, Маяковский көшесі №№ 1, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 14, Мазукаев көшесі №№ 2-6, 8, 10-19, 21, 23, 25, 27, 29-30, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 43-46, 48, 50-58, 61, 65, 67, Ленин көшесі №№ 2, 3, 5, 6, 13, 15, Журавлев көшесі №№ 1, 3-20, 22-26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, Абай көшесі №№ 5, 7, 9-14, Асфальтзавод көшесі № 1, Ауэзов қиылысы №№ 1, 2, 3, Ауэзов көшесі №№ 1-6, 8-9, 11-14.
№ 927 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қамысты селосы, Энергетиков қиылысы №№ 1-8, Энергетиков көшесі №№ 2-37, Транспортный көшесі №№ 2, 4-8, 10-18, 20, 22, 25-28, 31, 34, 37, 39-45, Степная көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, Ержанов көшесі №№ 1-4, 6-8, 10-17, 19, 22-25, 27-28, 30, 40, 42, Гумилев көшесі №№ 1-9, 11, 15-20, 22-28, 30-31, 34-38, Горький көшесі №№ 1, 4, 6-10, 12, 14, 16, 18, 26, Уәлиханов көшесі №№ 1, 3, 5, 7, Құдайқұл көшесі №№ 1-5, 7-11, 13-14, 16-22, 24-27, 30, 36, 38, Карл Маркс көшесі №№ 3-9, 12, 16-19, 22-23, 25, Абай көшесі №№ 18-25, 27-36, 38-39, 41, 43, 44, 46, Маяковский көшесі №№ 11, 13, 15, 18, 20, 22-25, 27, 29, 32, 35-37, 42-47, 52, 56, 58.
№ 928 сайлау учаскесі

В границы: села Ливановка, улица Новая, улица Парковая, улица Рабочая, улица Кооперативная, улица Школьная №№ 2, 34.
Избирательный участок № 397
В границах: села Ливановка, улица Озерная, улица Киевская, улица Школьная №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Избирательный участок № 398
В границах: села Пушкино.
Избирательный участок № 399
В границах: села Камысты, улица Школьная №№ 18А, 24-28, 33-39, 41, 43-44, 46, 49-51, 53, 57, улица Транспортная №№ 46, 47, 49, 51, 56, улица Свердлова №№ 4-11, 14, 18-20, 22-24, 28, 30, 36-37, 39, 41-43, 45, переулок Свердлова №№ 1, 7, 9, 11, улица Одесская №№ 2, 4, 7, улица Ленина №№ 12, 23-30, 32, 34, 43, 45, 47, 51, 53, улица Космы №№ 1-4, 6-12, 7А, 15-18, 26, 28, 30, 43А, 45А, 46Б, улица Киевская №№ 1, 4-9, улица Карла Маркса №№ 28, 30, 32, 38, 42, улица Ержанова, №№ 33, 35, 37, 39, 48, 50, 54-56, 61, 72, 82, 84, 86, 88, 90, улица Дощанова №№ 2А, 2-10, 12, улица Дорожная №№ 3, 4, 6, улица Банная №№ 1, 3-5, 7-8, улица 60 лет Октября №№ 1, 3-6, 8-10, 12, 14, 17, 19-21, 23, 25-29, 31-33, улица 10 лет Целины №№ 2, 3, 5, 7, 10, 12, 15, 17, 21, 23, 25, улица Кудайкулова №№ 31, 33, 35, 37, 42-43, 45-52, 55, 57, 60-62, 64-65, 67, 69, 71-73, 75, 77, 84-102, 105, 107, 109.
Избирательный участок № 400
В границах: села Камысты, улица Школьная №№ 52, 65, 67, 69, 71, 73, улица Советская №№ 11-16, переулок Ленина №№ 2-4, 6, 8, 10, 12, переулок Гагарина №№ 2А, 2-6, 8-11, переулок 50 лет Октября №№ 1-4, 6, улица Новая №№ 1-7, 9-13, 15, 17-19, 22, 26, 28, улица Ленина №№ 2, 4, 12, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 64, 68, 70, 72, улица Космы №№ 21,23, 36, 38, 40, 42, улица Кооператоров №№ 2-10, 12, улица Коммунальная №№ 1-12, 5А, 14, 16, 18, 20, 21, улица Декабристов №№ 1-3, 5-9, 5А, 7А, 11-12, 14, улица Гумилева №№ 44-46, 48, 50-51, 54, 56-57, 59, 61-68, 70-76, 78, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 100, 102, 110, улица Гагарина №№ 1,3-13, 15-16, 18-23, 25, 27, 29, улица 50 лет Октября №№ 1А, 2А, 2Б, 2-7, 9-12, 14, 16А, 16-18, 20, 22-23, 25, 27-28, 30-31, 33, 35, 38, 40, 44, 56.
Избирательный участок № 401
В границах: села Мечетное.
Избирательный участок № 402
В границах: села Камысты (Маяк).
Избирательный участок № 403
В границах: села Свободное, села Попович.
Избирательный участок № 404
В границах: села Талдыколь.
Избирательный участок № 405
В границах: села Уркаш, села Тауксор.
Избирательный участок № 910
В границах: село Камысты, улица Школьная №№ 1-5, 10-12, 18, 19, улица Строительная №№ 1-8, 10-18, 20-23, 28-32, 34-35, 38-47, 49, 53, 55, улица Северная №№ 1-6, 8-18, 20, 23-24, переулок Строительный №№ 2-8, переулок Парковый №№ 2, 4-6, улица Парковая №№ 2,4-6, 8, 10, 11, улица Маяковского №№ 1, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 14, улица Мазукаева №№ 2-6, 8, 10-19, 21, 23, 25, 27, 29-30, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 43-46, 48, 50-58, 61, 65,67, улица Ленина №№ 2, 3, 5, 6, 13, 15, улица Журавлева №№ 1, 3-20, 22-26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, улица Абая №№ 5, 7, 9-14, улица Асфальтзавод № 1, переулок Ауэзова №№ 1, 2, 3, улица Ауэзова №№ 1-6, 8-9, 11-14.
Избирательный участок № 927
В границах: села Камысты, переулок Энергетиков №№ 1-8, улица Энергетиков №№ 2-37, улица Транспортная №№ 2, 4-8, 10-18, 20-22, 25-28, 31, 34, 37, 39-45, улица Степная №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, улица Ержанова №№ 1-4, 6-8, 10-17, 19, 22-25, 27-28, 30, 40, 42, улица Гумилева №№ 1-9, 11, 15-20, 22-28, 30-31, 34-38, 44-46, улица Горького №№ 1, 4, 6-10, 12, 14, 16, 18, 26, улица Валиханова №№ 1, 3, 5, 7, улица Кудайкулова №№ 1-5, 7-11, 13-14, 16-22, 24-27, 30, 36, 38, улица Карла Маркса №№ 3-9, 12, 16-19, 22-23, 25, улица Абая №№ 18-25, 27-36, 38-39, 41, 43, 44, 46, улица Маяковского №№ 11, 13, 15, 18, 20, 22-25, 27, 29, 32, 35-37, 42-47, 52, 56, 58.
Избирательный участок № 928

Шекараларында: Алтынсарин селосы, Хлебоприемного пункта көшесі №№ 1-25, Брежнев көшесі №№ 1-12, Волынов көшесі №№ 21-26.
№ 937 сайлау учаскесі
Шекараларында: Арқа селосы, Геологическая көшесі, Садовая көшесі, Железнодорожная көшесі.

В границах: села Алтынсарино, улица Хлебоприемного пункта №№ 1-25, улица Брежнева №№ 1-12, улица Волынова №№ 21-26.
Избирательный участок № 937
В границах: села Арка - улица Геологическая, улица Садовая, улица Железнодорожная.