Мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 313 "Қарабалық ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданының мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 350 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 сәуірде № 9-12-156 тіркелді
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 313 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-12-148, "Айна" аудандық газетінде 2011 жылғы 6 қаңтарда арнайы шығарылымда жарияланды) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағының 1)2) тармақшалары мына редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2010136,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 525501,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8892,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан алынатын түсімдер бойынша – 6716,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1469027,0 мың теңге;
2) шығындар – 2014522,8 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 5-1 тармағы мына редакцияда жазылсын:
"5-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімі мына мөлшерде қарастырылатыны ескерілсін:
эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге 10197,0 мың теңге;
селолық елді мекендердің әлеуметтік саласында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 3473,0 мың теңге сомасында;
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырмасын іске асыруға 32449,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жабдықтандыруға 12291,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға 16623,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын, мүгедек балаларды бағдарламалық қамтыммен, жабдықтармен қамтамасыз етуге 2900,0 мың теңге сомасында;
ата-аналардың қамқорынсыз қалған баланы (балаларды), және жетім баланы (жетім балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыға (қорғанушыларға) ақша қаражатын ай сайын төлеуге 14062,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім 5-65-75-8 тармақтарымен мына мазмұнда толықтырылсын:
"5-6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімі мынадай мөлшерде қарастырылатыны ескерілсін:
мектеп мұғалімдеріне, білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарының тәрбиелеушілеріне біліктілік санатына қосымша төлем мөлшерін 6993,0 мың теңге сомасында арттыру.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2010 года № 313 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13 апреля 2011 года № 350. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 25 апреля 2011 года № 9-12-156
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года № 313 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-148, опубликовано 6 января 2011 года в районной газете "Айна") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1)2) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 2010136,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 525501,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8892,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6716,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1469027,0 тысячи тенге;
2) затраты – 2014522,8 тысяч тенге;";
пункт 5-1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 10197,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 3473,0 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 32449,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 12291,0 тысяча тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 16623,0 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 2900,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 14062,0 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 5-65-75-8 следующего содержания:
"5-6. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 6993,0 тысячи тенге.

5-7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімі мына мөлшерде қарастырылатыны ескерілсін:
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 6418,0 мың теңге сомасында;
жалақыға жарым-жартылай жәрдем ақша қосуға 2145,0 мың теңге.
5-8. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімі қарастырылатыны ескерілсін:
"Казначейство-Клиент" жүйесін ендіру үшін компьютерлік және ұйымдастырушылық техникасын сатып алуға 2399,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрайымы                            Н. Теницкая
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Тюлюбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарабалық ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
__________________ Л. Булдакова
"Қарабалық ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________________ Н. Бодня
Мәслихаттың

5-7. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на создание центров занятости в сумме 6418,0 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 2145,0 тысяч тенге.
5-8. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из областного бюджета:
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 2399,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Н. Теницкая
Секретарь
районного маслихата                        А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Карабалыкского района"
_____________ Л. Булдакова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
__________________ Н. Бодня
Приложение 1
к решению маслихата

008
Жоғарыда тұрған бюджет алдында
жергілікті атқарушы органдардың
қарызын өтеу
949,6
Санат
Сомасы,
мың
теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
8
Бюджеттік қаражат қалдығының қозғалысы
12386,8
01
Бюджеттік қаражат қалдығы
12386,8
1
Бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары
12386,8
Мәслихаттың
2011 жылғы 13 сәуірдегі
№ 350 шешіміне 2-қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 313 шешіміне 5-қосымша
2011 жылға арналған кент, ауыл, (село),
ауылдық (селолық) округтерінің бюджеттік
бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын, өкілдік, атқарушы және басқа
органдары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараттары
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
123
"Белоглин селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
123
"Бөрлі селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Бозкөл селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
123
"Есенкөл селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
123
"Қарабалық селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
123
"Қостанай селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
123
"Михайлов селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
123
"Новотроицк селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
123
"Победа селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Славен селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
123
"Смирнов селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Станционный селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Тоғызақ селосы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтері, аудандық маңызы
бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округінің қызмет етуі
123
"Өрнек селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
04
Білім
1
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
ұйымдарын қолдау
123
"Белоглин селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
ұйымдарын қолдау
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараттары
123
"Белоглин селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды тегін
алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
123
"Бозкөл селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды тегін
алып баруды және кері алып келуді
ұйымдастыру
123
"Қостанай селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды тегін
алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
123
"Новотроицк селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды тегін
алып баруды және кері алып келуді
ұйымдастыру
123
"Победа селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды тегін
алып баруды және кері алып келуді
ұйымдастыру
123
"Станционный селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды тегін
алып баруды және кері алып келуді
ұйымдастыру
123
"Өрнек селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды
мектепке тегін алып баруды және кері алып
келуді ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараттары
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі

008
Погашение долга местного
исполнительного органа перед
вышестоящим бюджетом
949,6
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
8
Движение остатков бюджетных средств
12386,8
01
Остатки бюджетных средств
12386,8
1
Свободные остатки бюджетных средств
12386,8
Приложение 2
к решению маслихата
от 13 апреля 2011 года
№ 350
Приложение 5
к решению маслихата
от 23 декабря 2010 года
№ 313
Перечень бюджетных программ поселка, аула, (села),
аульного (сельского) округа на 2011 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Учреждение
Программа
НАИМЕНОВАНИЕ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
поселка Карабалык"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
022
Капитальные расходы государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Белоглинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
022
Капитальные расходы государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Бурлинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Боскольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
022
Капитальные расходы государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Есенкольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
022
Капитальные расходы государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Карабалыкского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
022
Капитальные расходы государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Кустанайского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
022
Капитальные расходы государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Михайловского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
022
Капитальные расходы государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Новотроицкого сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
022
Капитальные расходы государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Побединского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Славенского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
022
Капитальные расходы государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Смирновского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Станционного сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
села Тогузак"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Урнекского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
поселка Карабалык"
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания
и обучения
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Белоглинского сельского округа"
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания
и обучения
2
Начальное, основное среднее и общее среднее
образование
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Белоглинского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской)
местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Боскольского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской)
местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Кустанайского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской)
местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Новотроицкого сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской)
местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Побединского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской)
местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Станционного сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской)
местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Урнекского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской)
местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
поселка Карабалык"