2011 жылға арналған халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 13 мамырдағы № 134 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 мамырда № 9-12-159 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімі аппараты бысшысының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 05-10/468 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімі аппараты бысшысының 02.05.2013 № 05-10/468 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағы 13)14) тармақшаларына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 5-бабы 2–тармағына, 7-бабы 2-тармақшасына сәйкес және халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу мақсатында Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға арналған жұмыспен қамтуға жәрдемдесу үшін халықтың нысаналы топтары осы қаулының қосымшасына сәйкес анықталсын.
2. "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғаларды жұмыспен қамтуға жәрдемдесу бойынша шараларды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.А.Исенбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ф. Филиппов
Әкімдіктің
2011 жылғы 13 мамырда
№ 134 қаулысымен бекітілді
Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу үшін
2011 жылға арналған халықтың нысаналы топтары
1. Аз қамтылғандар.
2. Жиырма бір жасқа дейінгі жастар.
3. Балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалар және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейінгі балалар.
4. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызбасты, көп балалы ата-аналар.
5. Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдар бар азаматтар.
6. Зейнеталды жасына келген тұлғалар (жасы бойынша зейнетке шығуға екі жыл қалған).
7. Мүгедектер.
8. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босатылған тұлғалар.
9. Бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған тұлғалар.
10. Оралмандар.
11. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер.

Об определении целевых групп населения на 2011 год
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 13 мая 2011 года № 134. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 25 мая 2011 года № 9-12-159. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Карабалыкского района Костанайской области от 2 мая 2013 года № 05-10/468)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Карабалыкского района Костанайской области от 02.05.2013 № 05-10/468).
В соответствии с подпунктом 13)14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и в целях содействия занятости целевых групп населения акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить целевые группы населения для содействия занятости на 2011 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" обеспечить меры по содействию занятости лиц, входящих в целевые группы населения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Исенбаева М.А.
4. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким
района                                     Ф. Филиппов
Утверждено
постановлением акимата
от 13 мая 2011 года
№ 134
Целевые группы
населения для содействия занятости на 2011 год
1. Малообеспеченные.
2. Молодежь в возрасте до двадцати одного года.
3. Воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей в возрасте до двадцати трех лет.
4. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей.
5. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке установленном законодательством Республики Казахстан признаны, нуждающимися в постоянном уходе, помощи и надзоре.
6. Лица, предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту).
7. Инвалиды.
8. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан.
9. Лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения.
10. Оралманы.
11. Выпускники организаций высшего и послевузовского образования.

12. Жұмыс беруші – заңды тұлғаның таратылуына немесе жұмыс беруші – жеке тұлғаның қызметінің тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған тұлғалар.
13. Ұзақ уақыт жұмыс істемегендер (он екі және одан да көп ай).
14. Техникалық және кәсіби, ортадан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер.
16. Елу жастан асқан тұлғалар.

12. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя – юридического лица, либо прекращением деятельности работодателя – физического лица, сокращением численности или штата работников.
13. Длительно неработающие (двенадцать и более месяцев).
14. Выпускники организаций технического и профессионального образования, послесреднего образования.
15. Лица старше пятидесяти лет.