Мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 "Қарасу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 332 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 сәуірде № 9-13-127 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қарасу ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-13-119 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 5 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6-тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 2503822,0 мың теңге, оның iшiнде: салықтық түсімдер – 507643,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 8656,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9500,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1978023,0 мың теңге;
2) шығындар – 2505165,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14895,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16023,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1128 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11280 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерің сатып алу – 11280 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -27518,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 27518,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы ағымдағы трансферттер және облыстық бюджеттен дамуына трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
коммуналдық меншік нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 68,0 мың теңге сомасында;
су шаруашылығы нысандарының дамуына – 75308 мың теңге сомасында;
"Қазынашылық-Клиент" жүйесін ендіру үшін компьютерлік және ұйымдық техникасын сатып алуға – 3164 мың теңге сомасында".

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2010 года № 291 "Районном бюджете Карасуского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 13 апреля 2011 года № 332. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 26 апреля 2011 года № 9-13-127. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
Рассмотрев постановление акимата Карасуского района, в соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года № 291 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-13-119, опубликована 5 января 2011 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1) доходы - 2503822,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 507643,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 8656,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 500,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 1978023 тысячи тенге;
2) затраты - 2505165,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14895,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16023,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1128 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 280 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11280 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -27518,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27518,9 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 68,0 тысяч тенге;
на развитие объектов водного хозяйства сумме 75308 тысяч тенге;
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 3164 тысячи тенге".

көрсетілген шешімнің 3-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшері қарастырылғаны ескерілсін:
эпизотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге 15847,0 мың теңге сомасында;
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдардың мемлекеттік білім тапсырмасын іске асыру 74566,0 мың теңге сомасында".
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-53-6 тармақтарымен толықтырылсын:
"3-5. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде нысаналы ағымдағы трансферттер сомасы түсімінің көзделгені ескерілсін:
мектеп мұғалімдері мен білім берудің мектепке дейінгі мекемелер тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін 9027,0 мың теңге сомасында қосымша төлем мөлшерін ұлғайтуға.
3-6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер сомасы түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 6441 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу
аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының
төрағасы                                   М. Сауытпаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:
______________ И. Горлова
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:
_________________ Л. Евсюкова

пункт 3-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов и из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 15847,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 74566,0 тысяч тенге".
дополнить указанное решение пунктами 3-53-6 следующего содержания:
"3-5. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 9027,0 тысяч тенге.
3-6. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
на создание центров занятости в сумме 6441 тысяча тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии Карасуского
районного маслихата                        М. Саутпаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района"
_______________ И. Горлова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Л. Евсюкова
Приложение № 1
к решению маслихата