Қарасу ауданында 2011 жылға арналған халықтың нысаналы топтарының тiзбесiн бекiту туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 96 қаулысы. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 мамырда № 9-13-128 тіркелді. Қаулы қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 09-04/568 хаты)
Ескерту. Қаулы қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2012.04.10 № 09-04/568 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабына, 7-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2011 жылға арналған халықтың нысаналы топтарының тiзбесi қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Қарасу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуды жәрдемдесу жөнiндегі шараларды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Сейфуллин
Әкімдіктің
2011 жылғы 13 сәуірдегі
№ 96 қаулысына қосымша
2011 жылға арналған халықтың нысаналы топтарының тізбесі
1. Табысы аз адамдар.
2. Жиырма бip жасқа дейінгі жастар.
3. Балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейінгі балалар.
4. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті, көп балалы ата-аналар.
5. Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімдi, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдар бар азаматтар.
6. Зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалғанда).
7. Мүгедектер.
8. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босаған адамдар.
9. Бас бостандығынан айыру және мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар.
10. Оралмандар.
11. Бастауыш, орта және жоғары кәсіби білім оқу орындарының түлектері.
12. Жұмыс беруші-заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші-жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар.
13. Елу жастан үлкен адамдар.
14. Ұзақ уақыт жұмыс істемейтін адамдар (он екі және одан астам ай).

Об определении перечня целевых групп населения в Карасуском районе на 2011 год
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 13 апреля 2011 года № 96. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского раона Костанайской области 12 мая 2011 года 9-13-128. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акимата Карасуского района Костанайской области от 10 апреля 2012 года № 09-04/568)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который  постановление было принято (письмо акимата Карасуского района Костанайской области от 10.04.2012 № 09-04/568).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Карасуского районаПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень целевых групп населения на 2011 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Карасуского района" обеспечить меры по содействию занятости целевым группам населения.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района                               А. Сейфуллин
Приложение
к постановлению акимата
от 13 апреля 2011 года
№ 96
Перечень целевых групп населения на 2011 год
1. Малообеспеченные.
2. Молодежь в возрасте до двадцати одного года.
3. Воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет.
4. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей.
5. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре.
6. Лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту).
7. Инвалиды.
8. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан.
9. Лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения.
10. Оралманы.
11. Выпускники организаций высшего и послевузовского образования.
12. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя-юридического лица либо прекращением деятельности работодателя-физического лица, сокращением численности или штата работников.
13. Лица, старше пятидесяти лет.
14. Длительно не работающие граждане (двенадцать и более месяцев).

15. Жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар.

15. Молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет.